Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Kategorie

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 

WYSYŁKA

Wysyłka realizowana jest w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Produkt zamówiony do godziny 10:00 zostanie wysłany tego samego dnia - kurier za pobraniem i płatności ON-LINE. Płacąc przelewem prześlij nam potwierdzenie na adres info@suntrack.pl do godz. 10:00, aby przesyłka została wysłana tego samego dnia.

Wysyłka realizowana na terenie kraju
Wysyłka krajowa i zagraniczna  Cenę paczek zagranicznych należy ustalać telefoniczne 22-646-46-92

CENNIK

  • Paczka opłacona przelewem lub za pomocą płatności online do 30 kg: 24,60 zł brutto
  • Paczka pobraniowa do 30 kg: 34,44 zł brutto
  • Paczki o innych parametrach ustalane są indywidualnie.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku, by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
 

BEZPIECZEŃSTWO

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka zapakowana jest w karton i zaklejona taśmą lub zawinięta w folię strech. Wszystkie paczki są ubezpieczone, dlatego też:

Prosimy o sprawdzenie i rozpakowanie przesyłki przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody i poinformować kuriera aby dokonał zwrotu do nadawcy.
UWAGA!!! bez spisanego protokołu szkody żadne reklamacje nie będą uwzględniane.