Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Kategorie

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

suntrack logoTradycja naszej firmy sięga do roku 1999 kiedy to jako pierwsza została zarejestrowana firma ViTiS-iT. W tamtych latach zajmowaliśmy się wdrażaniem rozwiązań informatycznych na wschodzącym rynku polskim. W dalszym etapie oferowaliśmy usługi informatyczne, wsparcie techniczne jak i programistyczne.

W roku 2005 zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej gałęzi naszej firmy, którą był monitoring wizyjny. W tamtych latach system dozoru wizyjnego był jeszcze mało popularny. Kamery przemysłowe analogowe o rozdzielczości 300 TV Linii nie zapewniały jakości z której można było rozpoznać twarz z kilku metrów. Na przestrzeni lat wraz ze wzrostem jakości obrazu HD, potem FullHD a nawet i więcej montaż monitoringu rozwinął się tak bardzo, że stał się głównym celem naszej firmy i do roku 2015 wykonaliśmy ponad 1000 instalacji we wszystkich typach obiektów.

W 2012 roku postawiliśmy na najnowszą gałąź przemysłu czyli energetykę odnawialną. Okazało się to trafnym wyborem ponieważ światowy trend udzielił się również na rynku polskim powodując wielokrotny przyrost zamówień w nowej dynamicznie rozwijającej się branży.

W dniu dzisiejszym jesteśmy jednym z największych dostawców paneli słonecznych na polski rynek produkowanych przez niemiecką firmę IBC Solar. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i dystrybutorem na Polskę niemieckich regulatorów firmy Phocos AG. Gwarantujemy zaopatrzenie w sprzęt wysokiej jakości dla instalatorów jak i dla odbiorców indywidualnych. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo zarówno gotowe zestawy fotowoltaiczne jak i wszystkie potrzebne do ich budowy elementy.

W 2016 roku nasza firma ViTiS-iT została przekształcona w spółkę cywilną o nazwie SunTrack. Zmiana nazwy została podyktowana coraz bardziej rozwijającym się rynkiem fotowoltaicznym w Polsce, oraz rosnącymi zamówieniami. W dalszym ciągu gwarantujemy jednak profesjonalne instalacje telewizji przemysłowej wykonywanej przez wykwalifikowane ekipy monterów będących zatrudnionym u nas na stałe. Oferujemy również nowoczesne elektrownie słoneczne oparte o niemieckie falowniki SMA oraz panele słoneczne IBC Solar.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, gwarantując jednocześnie dostęp do najnowszych technologii, wsparcia technicznego oraz szkoleń.

Oferowane produkty:

 • systemy telewizji przemysłowej HD/FulHD
 • rejestratory cyfrowe, kamery przemysłowe, zasilacze, dyski twarde itp.
 • akcesoria sieciowe LAN, okablowanie
 • elektrownie słoneczne i gotowe zestawy fotowoltaiczne
 • panele słoneczne, regulatory ładowania, akumulatory żelowe
 • systemy alarmowe SATEL
 • systemy kontroli dostępu Roger
 • domofony i video domofony Comax oraz ProEl

Oferowane usługi:

 • montaż systemów telewizji przemysłowej
 • montaż elektrowni słonecznych 1.5 – 400 kW
 • montaż systemów alarmowych i kontroli dostępu
 • instalacje niskoprądowe oraz sieci komputerowe

 

Adres naszego biura i sklepu:

SUNTRACK
ul. Al. Prymasa 1000-lecia 46
01-242 Warszawa
tel. : +48 22 646 46 92
tel. : +48 22 632 66 94
tel. : +48 22 100 41 46
e-mail:
info@suntrack.pl

Mieścimy się w dawnym budynku BIUROTECHNIKI, aktualnie budynek Verna, należy wejść głównym wejściem i iść na wprost za szklane drzwi.
 

 

 

Dane rejestracyjne firmy:

SUNTRACK s.c.
ul. Królowej Jadwigi 1a m.2
05-120 Legionowo
NIP. 536-19-21-965
REGON; 363422949