Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Baterie słoneczne

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Baterie słoneczne Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • 64,85 zł W magazynie

  Panele słoneczne Maxx wykonane są z wysokiej jakości ogniw monokrystalicznych. Przeznaczone do ładowania akumulatorów żelowych o pojemności max 7 Ah..

  64,85 zł
  W magazynie
 • 92,21 zł W magazynie

  Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny 10W przeznaczony do małych systemów solarnych i akumulatorów nie większych niż 14Ah. Możliwe jest zastosowanie ich do oświetlenia energooszczędnego LED 2-3 punkty lub do ładowania telefonu komórkowego czy nawigacji.

  92,21 zł
  W magazynie
 • 139,31 zł W magazynie

  Panele słoneczne  Maxx wykonane są z wysokiej jakości ogniw monokrystalicznych. Przeznaczone do ładowania akumulatorów żelowych o pojemności do 18 Ah.

  139,31 zł
  W magazynie
 • 195,72 zł W magazynie

  Panel słoneczny monokrystaliczny 12V o mocy 30W. Przeznaczony do ładowania akumulatorów o pojemności nie większej niż 18Ah. Lekka uniwersalna konstrukcja świetnie nadaje się na mobilny system fotowoltaiczny.

  195,72 zł
  W magazynie
 • 263,47 zł W magazynie

  Panel fotowoltaiczny monokrystaliczny 40W przeznaczony do małych systemów solarnych i akumulatorów nie większych niż 33Ah. Możliwe jest zastosowanie ich do oświetlenia energooszczędnego LED 2-3 punkty lub do ładowania telefonu komórkowego czy nawigacji.

  263,47 zł
  W magazynie
 • 340,62 zł W magazynie

  Panel słoneczny monokrystaliczny 12V o mocy 50W Przeznaczony do ładowania akumulatorów o pojemności nie większej niż 33Ah.

  340,62 zł
  W magazynie
 • 447,34 zł W magazynie

  Panel słoneczny 80W Prestige monokrystaliczny 12V o mocy 80W.  Doskonale sprawdza się w stacjonarnych systemach zasilania jak i na dużych kamperach lub przyczepach.

  447,34 zł
  W magazynie
 • 560,39 zł W magazynie

  Panel słoneczny monokrystaliczny 12V o mocy 100W firmy World Window. Przeznaczony do ładowania akumulatorów o pojemności nie większej niż 80Ah. Doskonale sprawdza się w stacjonarnych systemach zasilania jak i na dużych kamperach lub przyczepach.

  560,39 zł
  W magazynie
 • 645,00 zł W magazynie

  Panel słoneczny polikrystaloiczny 12V o mocy 155W MAXX-P. Przeznaczony do ładowania akumulatorów o pojemności nie większej niż 130Ah. Doskonale sprawdza się w stacjonarnych systemach zasilania jak i na dużych kamperach lub przyczepach.

  645,00 zł
  W magazynie
 • 705,02 zł W magazynie

  Panel słoneczny monokrystaliczny 12V o mocy 130W firmy World Window. Przeznaczony do ładowania akumulatorów o pojemności nie większej niż 130Ah. Doskonale sprawdza się w stacjonarnych systemach zasilania jak i na dużych kamperach lub przyczepach.

  705,02 zł
  W magazynie
 • 890,00 zł W magazynie

  Polikrystaliczny panel fotowoltaiczny najwyższej jakości o mocy maksymalnej 260W, produkowany w niemczech przez firmę IBC Solar. Najwyższa możliwa jakość na rynku fotowoltaicznym.

  890,00 zł
  W magazynie
 • 1 094,38 zł W magazynie

  Niemiecki Polikrystaliczny panel fotowoltaiczny najwyższej jakości o mocy maksymalnej 265W, produkowany przez firmę Heckert Solar.

  1 094,38 zł
  W magazynie
 • 1 194,38 zł W magazynie

  Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny najwyższej jakości o mocy maksymalnej 300W, produkowany w niemczech przez firmę IBC Solar. Najwyższa możliwa jakość na rynku fotowoltaicznym.

  1 194,38 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Oferujemy Państwu baterie słoneczne o różnej mocy (od 5W do 260W), różnych rozmiarów,  zarówno monokrystaliczne, jak i polikrystaliczne.  Szeroki wybór modułów  dostosowany jest  do każdego rodzaju potrzeb, w różnych przedziałach cenowych.

Ogniwa słoneczne produkowane są z półprzewodników takich jak krzem, german, czy selen. Rozróżniamy dwa rodzaje paneli mono i polikrystaliczne. Monokrystaliczne jak sama nazwa wskazuje wykonane są z monokrystalicznego krzemu i charakteryzują się czarnym kolorem. Polikrystaliczne wykonane są z polikrystalicznego krzemu i maja kolor granatowy. Moduły monokrystaliczne wyróżniają się wyższą wydajnością.

Prezentujemy Państwu szeroką gamę paneli słonecznych. Te o niewielkich rozmiarach i mocy idealnie sprawdzają się przy oświetleniu  LED,  ładowaniu telefonów komórkowych, czy laptopów. Dodatkowo ze względu na swój rozmiar są niezwykle mobilne – to doskonałe rozwiązanie turystyczne (kampery, przyczepy kempingowe czy łodzie).

Te o większych rozmiarach dedykowane do systemów akumulatorowych.  Mogą sprawnie pracować jako pojedyncze baterie, ale mogą być również łączone w większe zestawy. Znakomicie sprawdzają się w systemach stacjonarnych, jak również w kamerach, łodziach czy domkach letniskowych.

Wreszcie te zaprojektowane z myślą o systemach OFF-GRID, czyli poza siecią zasilania. Doskonale sprawdzają się w systemach autonomicznych wymagających cyklicznej pracy na co dzień. Dostarczają wystarczającą ilość energii do kampera, łodzi, przyczepy kempingowej czy domku letniskowego. To również doskonałe rozwiązanie, zarówno do zasilania powierzchni mieszkalnych jak i przemysłowych.
Wszystkie oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne  posiadają długi okres gwarancji. Ich praca przewidziana jest na 25 lat, po upływie tego czasu tracą jedynie 20% wartości nominalnej. Hermetyczna  konstrukcja i wysoka jakość materiałów zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie oferowane przez nas moduły są odporne na trudne warunki pogodowe, wysokie i niskie temperatury, oraz obciążenia (padający grad czy silny deszcz). To gwarancja wydajnej pracy i bezawaryjności.

Moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne i monokrystaliczne przeznaczone do ładowania akumulatorów oraz  pracy sieciowej. Napięcie 12V/24V. W sztywnej aluminiowej ramie przeznaczone do instalacji stacjonarnych.