Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Kategorie

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 • CXN10 12V/24V
  CXN10 12V/24V

  Mikroprocesorowy regulator ładowania...

  312,52 zł -6% 332,47 zł

Sprzedaż ratalnaNasza firma oferuje sprzedaż systemów monitoringu oraz fotowoltaicznych zestawów zasilania na raty za pośrednictwem partnera platformaratalna.pl Wystarczy, że wybierzesz produkt za min. 500 zł, by kupić go wygodnie z niskimi ratami, nie odchodząc od komputera. Cały proces przyznawania kredytu odbywa się za pośrednictwem Internetu, a kurier dostarczy ci umowę kredytową bezpośrednio do domu.

Kupując na raty możesz wybrać od razu większy interesujący cię zestaw i nie musisz martwić się koniecznością rozbudowy systemu w przyszłości. Decyzja kredytowa przyznawana jest w przeciągu 24 godzin przy minimalnej ilości formalności.

Kredyt na produkty w 5 krokach

 1. Wybierz dowolny produkt w naszym sklepie o wartości min. 500 zł. Dokonaj standardowej procedury rejestracji. Możesz założyć konto w naszym sklepie lub dokonać zakupu jednorazowego. Następnie wybierz jedną z opcji "odbiór w sklepie" lub "przesyłka kurierska przedpłata". W następnym kroku wybierz jako sposób płatności "płatność ratalna".

 2. Zostaniesz przekierowany do platformy ratalnej za pomocą bezpiecznego szyfrowanego połączenia SSL. Wypełnij wniosek, a dzięki szyfrowanemu połączeniu masz pewność, że dane będą bezpieczne.

 3. Po pozytywnej decyzji banku która przeważnie trwa od 15 min. do 24h otrzymasz dwa egzemplarze umowy kredytowej kurierem. Jedną umowę musisz podpisać i odesłać.

 4. Po otrzymaniu podpisanej przez Ciebie umowy bank poinformuje Cię o otrzymaniu kredytu. Poinformuje również nas, że kredyt został Ci przyznany.

 5. Wysyłamy zakupiony produkt, a Ty możesz cieszyć się nim już następnego dnia.Płatności ratalne obsługuje nasz partner :

"Platforma" Sp. z o.o. Stobno 9A, 72-002 Wpisana do Krajowego
Rejestru Sądowego SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM
W SZCZECINIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY

KRS 0000386890, NIP 8513147669, Regon 321004179