Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Panele słoneczne

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Panele słoneczne 

Podkategorie

  • Baterie słoneczne

    Moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne i monokrystaliczne przeznaczone do ładowania akumulatorów oraz  pracy sieciowej. Napięcie 12V/24V. W sztywnej aluminiowej ramie przeznaczone do instalacji stacjonarnych.

  • Panele elastyczne

    Panele typu flex z wysokowydajnymi ogniwami Sun Power monokrystalicznymi o sprawności 19,5% przeznaczone do instalacji na płaskich powierzchniach. Świetnie sprawują się na łodziach oraz kamperach.

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na pracę instalacji fotowoltaicznej jest odpowiedni dobór i poprawny montaż paneli. Aby zmaksymalizować zyski energii wszystkie panele słoneczne powinny być ustawione pod kątem 30-40 stopni w kierunku południowym. Jest to kompromis między wysokością słońca nad horyzontem latem i zimą. Jest to niezwykle istotne, ponieważ promienie słoneczne powinny padać prostopadle do panela, aby ten mógł produkować jak najwięcej energii.

Wszystkie oferowane przez nas panele słoneczne posiadają długi okres gwarancji, a ich praca przewidziana jest na 25 lat. Po tym czasie tracą jedynie 20% wartości nominalnej. Dzięki wysokiej jakości i trwałości materiałów, z których są wykonane, uodpornione są na uszkodzenia mechaniczne, a hermetyczna konstrukcja zapobiega przed wdarciem się do środka wody. Wszystkie oferowane przez nas panele są odporne na trudne warunki pogodowe, wysokie i niskie temperatury oraz obciążenia, takie jak padający grad czy silny deszcz. Objęte 3-letnim okresem gwarancyjnym zapewniają wydajną pracę i bezawaryjność.

Moduły fotowoltaiczne polikrystaliczne, monokrystaliczne o podwyższonej wydajności na podłożu sztywnym oraz elastycznym. Przeznaczone do pracy z akumulatorami oraz wysokonapięciowe 30V stosowane elektrowni słonecznych.