Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Przetwornice napięcia

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 • MPPT 75V/15A
  MPPT 75V/15A

  Regulator ładowania Victron Energy ze...

  403,04 zł -15% 474,17 zł

Przetwornice napięcia 

Podkategorie

 • Inwertery 12V

  Holenderskie falowniki zmieniające napięcie stałe 12V na napięcie zmienne 230V. Zapewniają wysoką sprawność 92% - 96% oraz prąd sinusoidalny umożliwiające podłączenie urządzeń elektronicznych.

 • Inwertery 24V

  Holenderskie falowniki zmieniające napięcie stałe 24V na napięcie zmienne 230V. Zapewniają wysoką sprawność 92% - 96% oraz prąd sinusoidalny umożliwiające podłączenie urządzeń elektronicznych.

 • Inwertery 48V

  Holenderskie duże falowniki zmieniające napięcie stałe 48V na napięcie zmienne 230V. Zapewniają wysoką sprawność 92% - 96% oraz prąd sinusoidalny umożliwiające podłączenie urządzeń elektronicznych.

 • VOLT 12V

  Przetwornice napięcia VOLT zmieniają napięcie stałe 12V na napięcie zmienne 230V. Szeroka gama produktów, pozwala na zasilanie prostych urządzeń elektrycznych, jak również urządzeń wyposażonych w silniki czy transformatory.To najwyższa sprawność 92% w atrakcyjnej cenie.

 • VOLT 24V

  Przetwornice napięcia VOLT zmieniają napięcie stałe 24V na napięcie zmienne 230V. Szeroka gama produktów, pozwala na zasilanie prostych urządzeń elektrycznych, jak również urządzeń wyposażonych w silniki czy transformatory.To najwyższa sprawność 92% w atrakcyjnej cenie.

 • Sinus PRO

  Przetwornice napięcia sinusPRO firmy VOLT POLSKA zmieniają napięcie stałe 12/24/48 (w zależności od modelu) na napięcie zmienne 230V. W jednej obudowie znajduje się zarówno  inteligentny prostownik MPPT , jak i przetwornica SINUS oparta na transformatorze toroidalnym. To najwyższa sprawność 92% w atrakcyjnej cenie.

 • Polskie Przetwornice

  Poloska renomowana firma produkująca falowniki - Polskie Przetwornice

Inwertery tzw. falowniki zmieniają napięcia stale 12V/24V/48V w napięcie zmienne 230V. W zależności od rodzaju i producenta można uzyskać sprawność od 80% aż do 96%. Urządzenia przeznaczone do pracy z akumulatorem.

Przetwornice napięcia to urządzenia elektryczne pozwalające na zasilanie odbiorników, których parametry prądowo-napięciowe nie pozwalają na bezpośrednie połączenie z odbiornikiem. Konwerter zmienia wartości natężenia i napięcia tak, aby odpowiadały wymaganiom zasilanego odbiornika.

Oferujemy Państwu szeroką gamę przetwornic umożliwiających zmianę napięcia stałego 12V/24V/48V w zależności od modelu na prąd zmienny 230V. Wśród naszych produktów można znaleźć zarówno urządzenia produkcji polskiej jak i holenderskiej, od prostych urządzeń o niewielkiej mocy do tych o znacznie większej mocy.

W swojej ofercie posiadamy przetwornice  firmy VOLT POLSKA w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Inwertery IPS wytwarzające napięcie przemienne o przebiegu prostokątnym, którego wartość skuteczna jest taka sama jak w sieci. Dedykowane do zasilania urządzeń wymagających napięcia zmiennego 230V z instalacji samochodowych i akumulatorów o stałym napięciu 12V.
Przetwornice Sinus wytwarzające napięcie przemienne o przebiegu sinusoidalnym, identyczne jak to w sieci energetycznej. Pozwalają na zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne oraz transformatory, np. elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy.

Przetwornice firmy Victron Energy to urządzenia transformatorowe, oferujące prąd przemienny sinusoidalny, dokładnie taki jak  elektrownia, co pozwala na stosowanie jej do: telewizorów LCD, wszelkiego rodzaju ładowarek, lodówek, komputerów, drukarek itp.
Inwertery firmy Victron Energy cechują się najwyższą światową jakością oraz najmniejszymi stratami podczas przetwarzania energii.
Inwertery chińskiej produkcji oferujące czysto sinusoidalny prąd. Świetnie sprawdzają się jako przetwornica turystyczna, w samochodach, w domkach letniskowych, przyczepach kempingowych i wszędzie tam, gdzie potrzebujemy mobilnego napięcia sieciowego.
Wielofunkcyjny inwerter TS-1500 z wbudowaną ładowarką akumulatorów (sieciową i solarną), a także przetwornicą 230V sinusoidalną o mocy 1500W oraz UPS-em. To „inteligentne” urządzenie zostało skonstruowane w celu realizowania powyższych funkcji z wsparciem ładowania z paneli słonecznych.
Wszystkie oferowane przez nas konwertery objęte są  długim okresem gwarancji.