Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Regulatory ładowania

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 • CX40 12V/24V
  CX40 12V/24V

  Nowoczesny sterowany mikroprocesorowo...

  367,28 zł -30% 524,68 zł

Regulatory ładowania 

Podkategorie

 • Phocos
  W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo rozbudowany asortyment regulatorów ładowania Phocos. Zapewniają one poprawną charakterystykę pracy akumulatora a jednocześnie zabezpieczają przed zbyt głębokim rozładowaniem lub przeładowaniem. Najprostsze modele dostępne w naszym sklepie posiadają sygnalizację LED ułatwiająca komunikację z użytkownikiem. Modele bardziej zaawansowane dysponują wyświetlaczem LCD, możliwością ustawienia typu akumulatora lub czujnikiem zmierzchowym. Oczywiście są to tylko niektóre funkcje, które udostępniają regulatory ładowania takiej jak CX, CXN lub CXup.

  Warto zwrócić uwagę, że firma Phocos dostarcza najbardziej bezawaryjne regulatory na świecie. W zasadzie nie otrzymujemy żadnych zwrotów reklamacyjnych. Bardzo wysoka wydajność pracy oraz bezawaryjność stawia markę w bezwzględnej czołówce światowej.
 • Victron Energy
 • Steca

  Niemieckie regulatory PWM. Charakteryzują się prostą konstrukcją i niezawodna pracą. Nowoczesny design i atrakcyjny wygląd to ich największy atut.

 • PowMr

  Wydajne nowoczesne regulatory ładowania firmy PowMr, zapewniają ładowanie akumulatorów w systemie PWM. Są wyposażone w dwa 5V wyjścia USB.

 • EPever

  EPever to nowoczesny regulator PWM, pozwalający na ładowania dwóch nie zależnych od siebie akumulatorów.

 • AZO Digital

Regulatory ładowania przeznaczone są do kontroli pracy całego systemu fotowoltaicznego. Dobierają odpowiednie napięcie ładowania w zależności od zastosowanych akumulatorów oraz zapewniają poprawną charakterystykę pracy systemu. Regulatory dzielimy na dwie grupy. Standardowe PWM stosowana w większości systemów fotowoltaicznych oraz MPPT z trybem śledzenia punktu mocy. Regulatory te stosuje się najczęściej do dużych paneli słonecznych o napięciu powyżej 30V oraz do paneli połączonych szeregowo. Zapewniają one najlepszy punkt pracy napięcia i prądu w zależności od nasłonecznienia. Regulatory tego typu wyjątkowo wydajnie pracują o zmierzchu i wczesnym rankiem oraz zimą.