Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

  • CX40 12V/24V
    CX40 12V/24V

    Nowoczesny sterowany mikroprocesorowo...

    367,28 zł -30% 524,68 zł
Nowy Panel słoneczny Victron Energy 20W Zobacz większe

Panel słoneczny Victron Energy 30W

2459

Nowy produkt

Panel słoneczny Holenderskiej firmy Victron Energy o mocy 20W i konstrukcji Monokrystalicznej.

Więcej szczegółów

155,28 zł

Więcej informacji

Panele słoneczne Victron Energy

Produkty firmy Victron Energy są znane ze swojej wysokiej światowej jakości. Holenderski producent poza panelami słonecznymi oferuję całą gamę produktów fotowoltaicznych oraz dedykowanych rozwiązań. Firma jest bezwzględnym liderem na rynku fotowoltaicznym i znana jest ze swoich innowacyjnych rozwiązań.

Oferowane przez nasza firmę panele słoneczne w przedziale mocy 20W do 160W to konstrukcje monokrystaliczne. Oznacza to, że wszystkie zostały wykonane z krzemu jednolitego i charakteryzują się jednolitym ciemnym kolorem. Moduły tej wielkości klasyfikowane są jako niskonapięciowe i dedykowane są do pracy z regulatorami ładowania PWM a także z regulatorami MPPT. Wszystkie moduły oprawione zostały w sztywną ramę aluminiową zawierającą otwory montażowe i przykryte harowanym szkłem odpornym na zarysowania i grad. Użyte szkło jest wysokiej jakości o niskiej zawartości tlenku żelaza charakteryzujące się najwyższą przepuszczalnością światła.

Panele fotowoltaiczne tego typu najlepiej sprawdzają się w systemach oświetlenia LED, zasilania domków kempingowych, oświetleniu reklam, lub jako ładowarki do wszelkiego rodzaju urządzeń. Dla większych mocy paneli począwszy do 50W możliwe jest zastosowanie przetwornicy napięcia i uzyskanie napięcia 230V. Oczywiście warunkiem jest zastosowanie akumulatora żelowego lub AGM o pojemności minimum 33Ah

Moduł zakończony jest puszką przyłączeniową z konektorem oczkowym M6. Panele objęte są 5 letnią gwarancją na jakość wykonania orz 30 letnią gwarancją energetyczną. Po upływie 30 lat panel nie powinien mieć mniej niż 80% początkowej wydajności.

Panel słoneczny 30W Monokrystaliczny

Victron Energy LogoMonokrystaliczne panele słoneczne Holenderskeij firmy Victron Energy to : Niski współczynnik napięcie-temperatura zapewniający dużą wydajność pracy w wysokich temperaturach. Wyjątkowo wysoka czułość świetlna na całej powierzchni panelu słonecznego, pozwalająca na pracę przy niskim poziomie światła. skrzynka podłączeniowa, zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa. Diody bocznikujące o wysokiej wydajności, chroniące przed efektami prądów zwrotnych w przypadku częściowego zacienienia panelu.

Zaawansowany system obudowy EVA (etylen / octan winylu) z trójwarstwową powierzchnią tylną, spełniający najostrzejsze wymagania bezpieczeństwa dla urządzeń pracujących pod wysokim napięciem. Wytrzymała rama z anodyzowanego aluminium, pozwalająca na prosty montaż paneli na dachu przy użyciu standardowych systemów mocowań. Najwyższej jakości hartowane szkło o wysokiej przepuszczalności świetlnej, zapewniające sztywność paneli i odporność na stłuczenie.

Kraj pochodzenia - FrancjaKraj pochodzenia : HolandiaDane techniczneModel 30W Victron Energy
OgniwaMonokrystaliczne
Moc szczytowa [W]30
Tolerancja mocy [%]+/- 3
Prąd zwarcia: Isc [A]1,76
Napięcie mocy Max: Vmp [V]       18,7
Prąd Max: Imp [A]1,61
Napięcie jałowe  Voc [V]22,87
 Sprawność ogniw 17,25%
Dane mechaniczne
Długość [mm]560
Szerokość [mm]350
Głębokość [mm]25
Waga [kg]1,9
Terminal M6
RamaAnodyzowane aluminium
Szyba3.2mm wysokiej przezroczystości,
szkło hartowane


Fotowoltaika - dobór panela słonecznego do akumulatora
* Powyższa tabela przedstawia sposób doboru akumulatora żelowego do modułu fotowoltaicznego. Przekreślone wartości oznaczają, że dana pojemność nie jest przeznaczona dla tego panela słonecznego. Wartość wytłuszczona to pojemność zalecana a wartość zwykłą czcionką oznacza wartości dopuszczalne.

11 innych produktów w tej samej kategorii: