Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Szukaj

Zestaw z akumulatorem

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Nowy Panele słoneczne z akumulatorem zestaw 1100W/MPPT/400 Ah Zobacz większe

Panele słoneczne z akumulatorem zestaw 1100W/MPPT/400 Ah

2376

Nowy produkt

Profesjonalny wysoko wydajny system fotowoltaiczny dużej mocy składający się z czterech modułów o łącznej mocy 1100W , regulatora ładowania MPPT oraz dwóch akumulatorów o pojemności 200Ah każdy. Panele przeznaczone do systemów 230V o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

Więcej szczegółów

9 015,96 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu wysoce wydajny system ładowania akumulatorów z Niemieckim regulatorem MPPT zwiększającym efektywność ładowania akumulatora nawet o 30% dzięki zastosowaniu punktu śledzenia mocy maksymalnej.  W zestawie został zawarty polikrystaliczny panel słoneczny wysokiego napięcia 30V o konstrukcji polikrystalicznej i mocy 275W. Połączenie panela 275W z regulatorem MPPT oferuje najwyższe możliwe parametry pracy dostępne na rynku.

Na uwagę zasługuję regulator MPPT, który gwarantuje ładowanie akumulatora w czasie gdy zwykłe regulatory PWM przestały pracować. Ma to miejsce wczesnym rankiem lub późnym popołudniem oraz  sytuacji gdy panel znajduje się w półcieniu lub zacienionym miejscu.

Regulator MPPT 25% mocy wiecej niż PWMRegulatory wyposażone w funkcję śledzenia mocy MPPT zapewniają do 25% mocy więcej niż tradycyjny regulator z systemem PWM. Kontrolery MPPT zapewniają również ładowanie wczesnym rankiem oraz późnym popołudniem w czasie gdy sterowniki PWM przestają już działać. Dla dużych paneli powyżej 150W zalecamy regulatory Niemieckie Phocos ECO-T-MPPT 85/16 oraz Phocos MPPT 100/40. Dla mniejszych do 150W rewelacyjne Niemieckie regulatory ładowania Phocos CMLmppt.

akumulatory firmy hazeW zestawie zastał dołączony akumulator żelowy Amerykańskiej firmy HAZE gwarantujący, że każda amperogodzina zostanie zmagazynowana z najmniejszą możliwą stratą. Akumulatory żelowe HAZE HZY cechują się niskim samo rozładowaniem, odpornością na temperatury oraz wysoką trwałością aż 400 cykli przy 100% rozładowaniu. Akumulatory HAZE obok akumulatorów VE to najwyższa światowa jakość.

Moc Panela słonecznego Panel słoneczny o mocy 1100W
Pojemność akumulatora żelowego Akumulator żelowy o pojemności 400Ah
Napięcie i ampery Napięcie VDC 24V/40A MPPT
Czas ładowania i rozładowania Halogen LED 10W = 480h / Czas ładowania =4,5h
Żywotność akumulatora Trwałość akumulatora 400 cykli lub 4-5 lat praca cykliczna
Napięcie 230V Napięcie 230V : brak
Energia ekologiczna Ekologiczne źródło energii

Do zestawu można podłączyć następujące urządzenia :

 • telewizor LCD, LED, tradycyjny
 • komputer, laptop, ładowarki do telefonów
 • lodówkę, oświetlenie, pompę ogrodową itp.

Czego nie należy podłączać do zestawu

 • piekarnik elektryczny, mikrofalówka
 • pralka (z uwagi na grzałkę)
 • ogrzewanie: farelki, grzejniki olejowe itp.

GRATIS!!! Przy zakupie zestawu otrzymują Państwo od nas w prezencie Uniwersalny Multimetr DT-830B. Dzięki temu urządzeniu można kontrolować pracę systemu fotowoltaicznego. Multimetr pozwala bowiem na zmierzenie napięcia na akumulatorze, napięcia na panelu fotowoltaicznym oraz prądu jakim ładowany jest akumualtor. Urządzenie to oczywiście znajduje również zastosowanie w innych systemach niż fotowoltaiczne!

4 x Panel PoliSol IBC 275GX

IBC solar panele słonecznePolikrystaliczne baterie słoneczne z serii IBC PolySol GX to doskonałe rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich powierzchni. Ciągłe kontrole podczas procesu produkcji gwarantują wspomnianą wcześniej i charakterystyczną dla firmy wysoką jakość orazWyprodukowano w Niemczech wyjątkowo długą żywotność modułów przy zachowaniu maksimum produkcji prądu, wydajności i niezawodności. Zastosowane szkło solarne z powłoką antyrefleksyjną zapewnia jeszcze lepszą absorpcję promieniowania słonecznego, a co za tym idzie - zwiększa efektywność paneli.

  
PARAMETRY TECHNICZNE IBC PolySol 275GX
Moc max. [W] 275
Napięcie max. Vmp [V] 31,8
Prąd max. Imp [A] 8,67
Napięcie rozwarcia Voc [V] 39,0
Prąd zwarciowy Isc [A] 9,23
Max. napięcie systemu [V] 1000
Zakres temp. Pracy [ºC] od -40 do 85
PARAMETRY MECHANICZNE
Długość [mm] 1654
Szerokość [mm] 989
Głębokość [mm] 40
Waga [kg] 18,2
Terminal MC4
ŻYWOTNOŚĆ OGNIWA
Moc po 19 latach [%] 90
Moc po 30 latach [%] 80
Gwarancja 4 lata

Wszystkie moduły firmy IBC Solar posiadają gwarancję wydajności na okres 25 lat ( 90% wydajności na okres 12 lat i 80% wydajności na okres 30 lat). Firma zapewnia również 15 letnią gwarancję na wyrób.

Regulator MPPT Phocos

Nowoczesny regulator ładowania Phocos MPPT dzięki innowacyjnej precyzyjnej technologii śledzenia punktów mocy (MPPT), zapewnia maksymalną wydajność systemu fotowoltaicznego przez okres całego roku przy różnych warunkach atmowsferychnych.  Stosowanie kontrolerów MPPT w systemach akumulatorowych zapewnia wydajność wyższa nawet o 30% większą względem tradycyjnych urządzeń ładujących PWM. Przy jednym systemie zasilania (panele fotowoltaiczne) można łączyć ze sobą do 8 regulatorów MPPT w ten sposób tworzyć systemy Off-Grid o mocy do 9kWp.

Kontroler ładowania MPPT jest wyposażony w szereg zalet, takich jak funkacja automatycznego zabezpieczenia, która zwiększa niezawdność pracy systemu, trzy diody informujące o stanie ładowania, przeciążeniu oraz zwarciu, trójstopniowy system ładowania baterii który znacznie wydłuża żywotność baterii. jest on również wyposaony w ogranicznik prądu PowerTM który pozwalana na przewymiarowanie systmeu do 50% w zimowe miesiące.

Kontroler SOC umożliwia zabezpieczenie przez zbyt głębokim rozładowaniem i rozłączenie odbiornika zanim akumulator zostanie w pełni  rozładowany.  Zastosowanie kontrolera MPPT zwłaszcza przy niskich temperaturach gdzie napięcie jest wyższe owocuje zwiększeniem wydajności systemy nawet o 30%..

Dane techniczne regulatora ładowania:


Elektronicznie regulowany proces ładowania:

 • Ładowanie prądem nasycenia i utrzymywanie w stanie naładowania
 • Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora
 • Regulacja MPPT zapewniająca wzrost wdajności do 30%
 • Zintegrowana temperaturowa kompensacja procesu ładowania


Pełne elektroniczne zabezpieczenie wejść i wyjść regulatora:

 • Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem panela słonecznego
 • Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia akumulatora lub panela
 • Zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem obciążenia

Autoryzowany dystrybutor Phocos

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Phocos na Polskę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w wyborze sprzętu. Kupując nasze produkty, mają Państwo gwarancję najwyższej  jakości a także profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Produkty marki Phocos są najmniej awaryjnymi regulatorami dostępnymi na światowym rynku.

Akumulator HZY 110 Ah2 x Akumulator żelowy 200Ah

Akumulator HAZE o konstrukcji żelowej przeznaczony do pracy cyklicznej i magazynowania energii elektrycznej. Następnie przekazuje ją do przetwornicy napięcia lub do urządzeń zasilanych bezpośrednio z napięcia 12V.
Producent HAZE zapewnia najwyższa światową jakość co przekłada się na 400 pełnych cykli 100%. Daje to ok. 4-5 lat pracy w fotowoltaicznym systemie zasilania. Akumulatory EV GEL posiadają unikalną cechę tzn. powrót do nominalnej pojemności po całkowitym rozładowaniu nawet jeżeli ładowanie nastąpiło po upływie 24 godzin.  Akumulator odporny jest na niskie temperatury -25C i -30C - nie wpływają ona negatywnie na jego eksploatacje czy zużycie. Należy jednak pamiętać, że pojemność akumulatora w temp. -25C to tylko 65% nominalnej.

Zaleca się zakupienie bezpiecznika do akumulatora 

PARAMETRY TECHNICZE HZY EV 12V-200Ah
Napięcie pracy [V] 12
Pojemność [Ah] 200
Elektrolit Czysty żel
Rodzaj płyt pastowane
Elektrolit kwas siarkowy w postaci żelu
Stop płyty ołów Ca/Sn
Separator mikroporowaty duroplastik
Materiał aktywny ołów
Obudowa i pokrywa ABS
Projektowana żywotność 12 lat
Waga 63,3 kg
Wymiary (dł x szer x wys) 520 x 240 x 220
Ilość cykli
400 cykli rozładowanie w 100%
450 cykli rozładowanie w 75%
650 cykli rozładowanie w 50%

MC4Złącze szeregowe MC4

Do każdego zestawu dołączone są złącza MC4 (istnieje możliwość bezpłatnego zarobienia przed wysyłką). W zestawie jeden komplet złącz umożliwiający podłączenie stringu paneli słonecznych przewodem 4mm2 do inwertera sieciowego. Złącza zapewniają poprawny kontakt okablowania oraz hermetyczność połączenia. Umożliwiają szybkie rozpięcie instalacji i wpięcie bezpiecznika zabezpieczającego przed niekontrolowanymi zwarciami.

konektor równoległyKonektor równoległy

Konektor przeznaczony do uzyskania połączenia dwóch paneli równolegle. Połączenie równoległe paneli pozwala na zwiększenie prądu oraz mocy, nie powodując wzrostu napięcia. Możliwe jest również łączenie kaskadowe, np. 2 komplety ogniw (razem 4 szt.) łączymy w jeden zestaw za pomocą 3 konektorów równoległych oraz jednego konektora szeregowego, po czym łączymy je do regulatora.

Przewód FlexiSun IBC SolarOkablowanie solarne 4mm2 UV

Made in germanyW komplecie dostarczamy 10 metrów niemieckiego okablowania solarnego IBC Flexi Sun o średnicy 4mm2 w podwójnej izolacji wykonany w pełni z miedzi. Przewód solarny odporny jest w pełni na promienie UV oraz na wysokie napięcia. Plecionka zapewnia lepszy przepływ ładunków elektrycznych na dużych odległościach. Wysoka jakość przewodu solarnego ma wpływ na mniejsze straty w przesyle energii po stronie napięcia stałego.

Porada: Instalacja panela słonecznego powinna zostać wykonana zgodnie z poniższymi zaleceniami. Ustawienie modułu fotowoltaicznego ma znaczący wpływ na prace całego systemu.

1.Moduł słoneczny zawsze w kierunku południowym.
2.Kąt nachylenia ogniwa latem - ok. 25 stopni.
3.Kąt nachylenia ogniwa zimą - ok. 60 stopni.
4.Uniwersalny kąt nachylenia - 38 stopni.

Montując panel pod uniwersalnym kątem nachylenia, zyskujemy optymalne ustawienie zarówno dla zimy, jak i lata.  Oczywiście ogniwo można zamontować również na płasko, ale trzeba się liczyć, że wydajność tak zainstalowanego modułu będzie niższa.

MOC PANELA

ZASTOSOWANIE

ZDJĘCIE

10W - 30W
 • oświetlenie LED
 • ładownie telefonów komórkowych
 • ładowanie tabletów
Zestaw 20W/6A
30W - 100W
 • oświetlenie LED
 • ładowniae telefonów komórkowych
 • ładowanie tabletów
 • ładowanie laptopa
 • podłączenie telewizorów do 20 cali
130W
 • oświetlenie LED
 • ładowniae telefonów komórkowych
 • ładowanie tabletów
 • ładowanie laptopa
 • podłączenie telewizorów do 20 cali
 • podłączenie lodóki turystycznej z kompresorem
 • możliwość podłączenia przetwornic o mocy do 600W
Zestaw 130W/8A

260W

 • oświetlenie LED
 • ładowniae telefonów komórkowych
 • ładowanie tabletów
 • ładowanie laptopa
 • podłączenie telewizorów  20 - 40 cali
 • podłączenie domowej lodówki o wymiarach do 1,6 m
 • możliwość podłączenia przetwornic o mocy do 1 500W
 • małe pompy wody


Kupując zestawy słoneczne w naszym sklepie w znacznym stopniu pomagasz dbać o środowisko. Stajesz się świadomym konsumentem i wpływasz na zmniejszenie emisji CO2 !. Każda wyprodukowana kWh z systemu solarnego to redukcja emisji gazów CO2 aż od 1200 gram. Chroń razem z nami nasze naturalne środowisko.

Opinie

Napisz opinię

Panele słoneczne z akumulatorem zestaw 1100W/MPPT/400 Ah

Panele słoneczne z akumulatorem zestaw 1100W/MPPT/400 Ah

Profesjonalny wysoko wydajny system fotowoltaiczny dużej mocy składający się z czterech modułów o łącznej mocy 1100W , regulatora ładowania MPPT oraz dwóch akumulatorów o pojemności 200Ah każdy. Panele przeznaczone do systemów 230V o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

17 innych produktów w tej samej kategorii: