Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

  • CXN10 12V/24V
    CXN10 12V/24V

    Mikroprocesorowy regulator ładowania...

    200,34 zł -30% 286,20 zł
Nowy System montażowy 7+1 uniwesalny Zobacz większe

System montażowy 7+1 uniwesalny

Nowy produkt

System montażowy 7+1 uniwersalny do systemu ogrzewania wody z 7 lub 8 panelami słonecznymi. 

Więcej szczegółów

1 121,95 zł

Więcej informacji

System montażowy
do paneli słonecznych 7+1

Montaż na dach skośny

Dedykowany system montażowy uniwersalny w układzie 7 paneli + 1 do systemów podgrzewu ciepłej wody za pomocą paneli słonecznych. System umożliwia montaż paneli fotowoltaicznych na dowolnym rodzaju dachu skośnego i jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Na oferowany zestawie montażowym możliwy jest montaż 7 paneli słonecznych lub 8 w zależności od potrzeb. W przypadku instalacji 7 paneli należy przyciąć dwa ostatnie profile montażowe o 1 metr.

W zestawie znajdą Państwo wszystkie potrzebne komponenty poczynając od profili montażowych, śrub uchwytów kotwiących oraz klamer skrajnych i środkowych. Przy zakupie należy zaznaczyć jaki rodzaj dachu Państwo posiadacie i ile paneli słonecznych będzie zainstalowane 7 czy 8. Poniżej w tabelce można znaleźć wykaz rodzajów dachów i uchwytów kotwiących. Jeżeli Państwa dach nie występuje na poniższej liście należy skontaktować się z naszym sklepem pod nr tel. 22 646 46 92 lub poprzez adres email info@suntrack.pl

Kołek montażowy dokrokwiowyKołek dokrokwiowy : umożliwia montaż paneli słonecznych poprzez wkręcenie kołka w krokiew i montaż  profili na wystającym adapterze. Dedykowany do następujących rodzajów dachów : blachodachówka, blacha trapezowa, dach pokryty papą, dach pokryty blachą z rąbkiem.


Hak dachowy do montażu paneli na dachówce ceramiczne lub betonowejHak PV - umożliwia montaż paneli słonecznych na dachówce ceramicznej oraz betonowej. Hak montujemy bezpośrednio do łaty po uprzednim wyjęciu kilku dachówek. Dachówka z której wystaje chak powinna być w tym miejscu wyszlifowana o grubość uchwytu.


Uchwyt do blachy trapezowejUchwyt do blachy trapezowej : umożliwia montaz na blasze trapezowej poprzez przykręcanie go bezpośrednio do blachy.

2 innych produktów w tej samej kategorii: