Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Seria Phocos CX/CXN

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

  • CX20 24V/48V
    CX20 24V/48V

    Mikroprocesorowy regulator ładowania...

    491,39 zł -6% 522,76 zł
Obniżka! Czujnik temperatury CXNT Zobacz większe

Czujnik temperatury CXNT

350

Nowy produkt

Zewnętrzny czujnik temperatury przeznaczony do regulatorów ładowania seri CXN, optymalizujący proces ładowania akumulatorów.

Więcej szczegółów

108,87 zł

-6%

115,82 zł brutto

Więcej informacji

Phocos LogoZewnętrzny czujnik temperatury przeznaczony do regulatorów CXN optymalizuje napięcia lądowania akumulatora zależne od temperatury.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wydłużyć żywotność akumulatora. Czujnik należy zamontować w miejscu instalacji akumulatora, a najlepiej przykleić go do obudowy.Wyprodukowano w Niemczech

Czujnik wyposażony jest w 2m kabel oraz wtyk pasujący do regulatora ładowania. Zewnętrzny czujnik temperatury stosuje się zwłaszcza w sytuacjach, gdy miejsce instalacji akumulatora znajduje się w innym pomieszczeniu niż regulator.Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń gdzie występują różnice temperatur między pomieszczeniami. W przeciwnym wypadku wystarczy termometr wbudowany w regulator ładowania.

Kupując zestawy słoneczne w naszym sklepie w znacznym stopniu pomagasz dbać o środowisko. Stajesz się świadomym konsumentem i wpływasz na zmniejszenie emisji CO2 !. Każda wyprodukowana kWh z systemu solarnego to redukcja emisji gazów CO2 aż od 1200 gram. Chroń razem z nami nasze naturalne środowisko.
Opinie

Napisz opinię

Czujnik temperatury CXNT

Czujnik temperatury CXNT

Zewnętrzny czujnik temperatury przeznaczony do regulatorów ładowania seri CXN, optymalizujący proces ładowania akumulatorów.

10 innych produktów w tej samej kategorii: