Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Seria Phocos CX/CXN

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

  • PR 1010
    PR 1515

    Regulator Steca PR1515 to nowoczesne...

    404,82 zł -20% 506,02 zł

Czujnik temperatury CXNT

350

Nowy produkt

Zewnętrzny czujnik temperatury przeznaczony do regulatorów ładowania seri CXN, optymalizujący proces ładowania akumulatorów.

Więcej szczegółów

115,82 zł

Więcej informacji

Phocos LogoZewnętrzny czujnik temperatury przeznaczony do regulatorów CXN optymalizuje napięcia lądowania akumulatora zależne od temperatury.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wydłużyć żywotność akumulatora. Czujnik należy zamontować w miejscu instalacji akumulatora, a najlepiej przykleić go do obudowy.Wyprodukowano w Niemczech

Czujnik wyposażony jest w 2m kabel oraz wtyk pasujący do regulatora ładowania. Zewnętrzny czujnik temperatury stosuje się zwłaszcza w sytuacjach, gdy miejsce instalacji akumulatora znajduje się w innym pomieszczeniu niż regulator.Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń gdzie występują różnice temperatur między pomieszczeniami. W przeciwnym wypadku wystarczy termometr wbudowany w regulator ładowania.

Kupując zestawy słoneczne w naszym sklepie w znacznym stopniu pomagasz dbać o środowisko. Stajesz się świadomym konsumentem i wpływasz na zmniejszenie emisji CO2 !. Każda wyprodukowana kWh z systemu solarnego to redukcja emisji gazów CO2 aż od 1200 gram. Chroń razem z nami nasze naturalne środowisko.
10 innych produktów w tej samej kategorii: