Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Seria Phocos CIS

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

CIS10 10A 12/24V

1280

Nowy produkt

Wodoszczelny i odporny na korozję regulator ładowania CIS przeznaczony jest do zadań w warunkach ekstremalnych. Świetnie sprawdza się w latarniach, łodziach, bojach i wszędzie tam gdzie wystepuje ryzyko wysokiej wilgoci lub wody oraz korozji. Sterowanie jednym odbiornikiem.

Więcej szczegółów

280,19 zł

Więcej informacji


Phocos LogoRegulator CIS przeznaczony jest dla pojedynczych systemów PV narażonych na ekstremalne warunki pogodowe / środowiskowe np. (latarnie uliczne, boje nawigacyjne, łodzie etc.) wszędzie tam gdzie występuje zwiększone ryzyko uszkodzenia z powodu wilgoci i korozji.

Aby zapewnić niezawodną ochronę akumulatora w takich warunkach, Phocos opracował całkowicie zamknięty regulator ładowania  odporny na korozję i wodę.

Regulator CIS jest to klasa przemysłowa, i jest odpowiedni dla wszystkich praktycznych zastosowań fotowoltaicznych. Jest on zgodny z IP68. Cztery-stopniowy system PWM  jest połączony z zabezpieczeniem przed zbyt głębokim rozładowaniem, elastyczne funkcje zegara, oraz stan systemu multi-LED.

Wyprodukowano w NiemczechDo regulatora opcjonalnie można dokupić pilota sterującego CIS-CU umożliwiającego wprowadzanie zmian w systemie takich jak czas pracy wyłącznika zmierzchowego lub zmiana parametrów ładowania.Regulatory ładowania Phocos wszystkich serii CA/CM/CX/CXN/CIS/MPPT/CML/ECO/CXUP cechują się najwyższa bezawaryjnością nieosiągalną dla innych producentów urządzeń fotowoltaicznych off-grid. Oferowane przez nas produkty marki Phocos już od wielu lat nigdy nie wróciły uszkodzone w drodze reklamacji. Jeżeli pragną Państwo niezawodności, komfortu pracy i spokoju sugerujemy wybór najbardziej  bezawaryjnego regulatora dostępnego na rynku światowym.


Schemat podłączenia regulatora Phocos CAWłaściwości regulatora ładowania:

  - Odporny na korozję epoksydowa-obudowa (IP68)
  - Kompaktowy rozmiar- Pilot na podczerwień (CIS-CU) Opcja.
  - Inteligentne funkcje zegara dostępne do sterowania oświetleniem
  - Czterostopniowa ładowarka akumulatora
  - Kompensacją temperatury
  - Automatyczne rozpoznawanie napięcia systemu (12/24 V)


Parametry / ModelCIS -10
Maksymalny prąd wejściowy [A]10 A
Maksymalny prąd obciążenia [A] 10 A
Napięcie systemowe [V]12 V / 24V
Rodzaj obsługiwanego akumulatoraelektrolit płynny
AGM, GEL
Wymiary SxWxG [mm]        82x58x20  mm       
Pobór prądu [mA]5-8 mA
Sygnalizacja ładowania, głębokiego rozładowania, przeciążeniaTak
Kolor regulatoraCzarny
Sterowanie opcjonalnym pilotem CIS-CUTAK


Autoryzowany dystrybutor Phocos

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Phocos na Polskę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w wyborze sprzętu. Kupując nasze produkty, mają Państwo gwarancję najwyższej  jakości a także profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Produkty marki Phocos są najmniej awaryjnymi regulatorami dostępnymi na światowym rynku.


Do pobrania:

Ikona dokumentu PDF Karta katalogowa

Ikona dokumentu PDF Instrukcja obsługi EN
Kupując zestawy słoneczne w naszym sklepie w znacznym stopniu pomagasz dbać o środowisko. Stajesz się świadomym konsumentem i wpływasz na zmniejszenie emisji CO2 !. Każda wyprodukowana kWh z systemu solarnego to redukcja emisji gazów CO2 aż od 1200 gram. Chroń razem z nami nasze naturalne środowisko.
3 innych produktów w tej samej kategorii: