Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Seria Phocos CIS

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

  • STP 6000TL-20
    STP 6000TL-20

    Produkt jest używany. Pracował prze...

    4 732,93 zł -51% 9 659,04 zł

CIS10 2L 10A 12/24V

1275

Nowy produkt

Wodoszczelny i odporny na korozję regulator ładowania CIS przeznaczony jest do zadań w warunkach ekstremalnych. Świetnie sprawdza się w latarniach, łodziach, bojach i wszędzie tam gdzie wystepuje ryzyko wysokiej wilgoci lub wody oraz korozji. Sterowanie 2 wyjściami obciążenia,

Więcej szczegółów

227,35 zł

-30%

324,79 zł brutto

Więcej informacji

Phocos LogoRegulator CIS przeznaczony jest dla pojedynczych systemów PV narażonych na ekstremalne warunki pogodowe / środowiskowe np. (latarnie uliczne, boje nawigacyjne, łodzie etc.) wszędzie tam gdzie występuje zwiększone ryzyko uszkodzenia z powodu wilgoci i korozji.

Aby zapewnić niezawodną ochronę akumulatora w takich warunkach, Phocos opracował całkowicie zamknięty regulator ładowania  odporny na korozję i wodę.

Regulator CIS jest to klasa przemysłowa, i jest odpowiedni dla wszystkich praktycznych zastosowań fotowoltaicznych. Jest on zgodny z IP68. Cztery-stopniowy system PWM  jest połączony z zabezpieczeniem przed zbyt głębokim rozładowaniem, elastyczne funkcje zegara, oraz stan systemu multi-LED.

Wyprodukowano w NiemczechDo regulatora opcjonalnie można dokupić pilota sterującego CIS-CU umożliwiającego wprowadzanie zmian w systemie takich jak czas pracy wyłącznika zmierzchowego lub zmiana parametrów ładowania.

Regulator posiada sterowanie 2 wyjściami obciążeniaRegulatory ładowania Phocos wszystkich serii CA/CM/CX/CXN/CIS/MPPT/CML/ECO/CXUP cechują się najwyższa bezawaryjnością nieosiągalną dla innych producentów urządzeń fotowoltaicznych off-grid. Oferowane przez nas produkty marki Phocos już od wielu lat nigdy nie wróciły uszkodzone w drodze reklamacji. Jeżeli pragną Państwo niezawodności, komfortu pracy i spokoju sugerujemy wybór najbardziej  bezawaryjnego regulatora dostępnego na rynku światowym.Schemat podłączenia regulatora Phocos CAWłaściwości regulatora ładowania:

  - Odporny na korozję epoksydowa-obudowa (IP68)
  - Kompaktowy rozmiar- Pilot na podczerwień (CIS-CU) Opcja.
  - Inteligentne funkcje zegara dostępne do sterowania oświetleniem
  - Czterostopniowa ładowarka akumulatora
  - Kompensacją temperatury
  - Automatyczne rozpoznawanie napięcia systemu (12/24 V)


Parametry / ModelCIS -210
Maksymalny prąd wejściowy [A]10 A
Maksymalny prąd obciążenia [A] 10 A
Napięcie systemowe [V]12 V / 24V
Rodzaj obsługiwanego akumulatoraelektrolit płynny
AGM, GEL
Wymiary SxWxG [mm]        82x58x20  mm       
Pobór prądu [mA]5-8 mA
Sygnalizacja ładowania, głębokiego rozładowania, przeciążeniaTak
Kolor regulatoraCzarny
Sterowanie opcjonalnym pilotem CIS-CUTAK


Autoryzowany dystrybutor Phocos

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Phocos na Polskę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w wyborze sprzętu. Kupując nasze produkty, mają Państwo gwarancję najwyższej  jakości a także profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Produkty marki Phocos są najmniej awaryjnymi regulatorami dostępnymi na światowym rynku.


Do pobrania:

Ikona dokumentu PDF Karta katalogowa

Ikona dokumentu PDF Instrukcja obsługi EN
Kupując zestawy słoneczne w naszym sklepie w znacznym stopniu pomagasz dbać o środowisko. Stajesz się świadomym konsumentem i wpływasz na zmniejszenie emisji CO2 !. Każda wyprodukowana kWh z systemu solarnego to redukcja emisji gazów CO2 aż od 1200 gram. Chroń razem z nami nasze naturalne środowisko.
Opinie

Napisz opinię

CIS10 2L 10A 12/24V

CIS10 2L 10A 12/24V

Wodoszczelny i odporny na korozję regulator ładowania CIS przeznaczony jest do zadań w warunkach ekstremalnych. Świetnie sprawdza się w latarniach, łodziach, bojach i wszędzie tam gdzie wystepuje ryzyko wysokiej wilgoci lub wody oraz korozji. Sterowanie 2 wyjściami obciążenia,

3 innych produktów w tej samej kategorii: