Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Oświetlenie reklam

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

  • PR 1010
    PR 1515

    Regulator Steca PR1515 to nowoczesne...

    404,82 zł -20% 506,02 zł

Oświetlenie solarne reklamy 2xLED

1100

Nowy produkt

Solarny system oświetlenia tablicy reklamowej - bilbordu. Wyposażony w 2 halogeny LED o mocy 10W każdy. System wyposażony w czujnik zmierzchu z możliwością ustawienia czasu pracy.

Więcej szczegółów

2 144,41 zł

Więcej informacji

Oferujemy Państwu fotowoltaiczny zestaw służący do niezależnego oświetlania reklam oszczędnymi, wydajnymi i bezawaryjnymi halogenami LED o ciepłej (lub zimnej) barwie światła. Takie rozwiązanie nieporównywalnie zwiększa skuteczność wszelkiego rodzaju reklam, przyciągając po zmroku uwagę potencjalnych klientów. Doskonale sprawdza się w miejscach bez dostępu do tradycyjnych sieci energetycznych.

Moc Panela słonecznego Panel słoneczny o mocy 130W
Pojemność akumulatora żelowego Akumulator żelowy o pojemności 80Ah
Napięcie i ampery Napięcie VDC 12V/10A PWM
Czas ładowania i rozładowania Halogen LED 2x10W = 48h / Czas ładowania = 7,5h
Żywotność akumulatora Trwałość akumulatora 400 cykli lub 4-5 lat praca cykliczna
Napięcie 230V Napięcie 230V : brak
Energia ekologiczna Ekologiczne źródło energii

Panel Word Window 130W/12V

Panel fotowoltaiczny 130W/12V przeznaczony jest do produkcji prądu elektrycznego stałego o napięciu 12V. Można naładować nim akumulator, np. 130Ah.

Doskonale sprawdza się do ładowania telefonów komórkowych, nawigacji lub do oświetlenia LED (garażu, klatki schodowej itp.). Możliwe jest też podpięcie inwertera generującego napięcie 230V.

Z uwagi na swoje duże rozmary, panel fotowoltaiczny 130W przewidziany jest raczej jako stacjonarny np. jako żródło energii odnawialnej dla domków letniskowych. Świetnie sprawdza się również w przypadku dużych kamperów, łódek czy przyczep kempingowych.  
PARAMETRY TECHNICZNEWORD WINDOW
Moc max. [W]130
Napięcie max. Vmp [V]18,0
Prąd max. Imp [A]7,2
Napięcie rozwarcia Voc [V]21,50
Prąd zwarciowy Isc [A]8,10
Max. napięcie systemu [V]1000
Zakres temp. Pracy [ºC]od -40 do 85
PARAMETRY MECHANICZNE
Długość [mm]1304
Szerokość [mm]676
Głębokość [mm]35
Waga [kg]10,4
TerminalMC4
ŻYWOTNOŚĆ OGNIWA
Moc po 19 latach [%]90
Moc po 30 latach [%]80
Gwarancja4 lata


Panele firmy Word Window cieszą sie wysoką jakość oraz sprawnością. Udzielamy 4 letniej gwarancji na panele oraz 30 letniej gwarancji energetycznej. Oznacza to w praktyce, że po upływie 30 lat panel powinien zachować 80% swojej sprawności nominalnej.


<a href=

Regulator Phocos CX10 12V/24V

Regulatory serii Phocos CX to nowoczesne sterowane mikroprocesorowo urządzenia przeznaczone do kontroli ładowania akumulatorów z użyciem paneli słonecznych. Zapewniają zarówno poprawne ładowanie akumulatora jak i jego rozładowanie.

Posiadają wbudowany wyświetlacz LCD oraz przycisk na obudowie, które umożliwiają odczytanie szeregu pomocnych informacji oraz zaprogramowanie naszego regulatora. Phocos CX posiada unikalną możliwość rejestrowania danych do roku czasu, a następnie odczytywanie ich za pomocą dodatkowego interfejsu i komputera PC. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest szczegółowa diagnoza pracy urządzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że regulator posiada 3 stopniową charakterystykę ładowania co zdecydowanie zwiększa żywotność akumulatora oraz przyspiesza proces ładowania w przypadku gdy akumulator jest głęboko rozładowany. Nasza firma zaleca używanie regulatorów Phocos z uwagi na ich bezawaryjną pracę i możliwości diagnostyczne, co ma wpływ przy instalacji rzadko doglądanej, takiej jak oświetlenie reklam lub billboardów.

Podłączenie do komputera PC

Regulatory ładowania serii CX posiadają unikalną możliwość podłączenia za pośrednictwem opcjonalnego interfejsu do komputera. Pozwala to na odczyt danych z pamięci urządzenia aż do roku czasu wstecz oraz precyzyjną konfigurację urządzenia. Firma Phocos jako jedyna oferuje mikroprocesorowy regulator z oprogramowaniem w tak optymalnej cenie.

Parametry / ModelCX10-2.1
Maksymalny prąd wejściowy [A]10 A
Maksymalny prąd obciążenia [A] 10 A
Napięcie systemowe [V]12 V / 24V
Zakres temperatury pracy [°C]-20°C do +50°C
Wymiary SxWxG [mm] 89x90x39  mm
Pobór prądu [mA]< 4 mA
Sygnalizacja ładowania, rozładowania, przeciążeniaTak
Kolor regulatoraSrebrny
Możliwość rozbudowy o dodatkowy wyświetlaczNie

Przeznaczenie regulatora ładowania:

     - systemy fotowoltaiczne wyposażone w akumulator
     - małe systemy autonomiczne
         - domki letniskowe
         - systemy monitoringu
         - systemy alarmowe
     - instalacja w kamperach i przyczepach kempingowych
     - instalacja na łodzi wewnątrz kabiny
     - mobilne systemy fotowoltaiczne

Dane techniczne regulatora ładowania:

     - Unikalna możliwośc rejestracji danych parametrów pracy do roku czasu
     - Zaawansowane trzypoziomowe ładowania akumulatora z kompensacją temperatury
     - Automatycznie wybierane napięcie systemowe 12V/24V
     - Trzy tryby ładowania akumulatora
        - LDV
kontrolowany stanem napięcia
        - SOC kontrolowany stanem naładowania
        - Adaptacyjny oparty na logice rozmytej - fuzzy logic
     - Programowalny wyłącznik zmierzchowy
     - Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia
     - Elektroniczne zabezpieczenie wyjść i wejść regulatora
     - Wyświetlacz LCD
       - Stan naładowania akumulatora
       - Stan obciążenia regulatora
     - Wbudowana dodatkowa sygnalizacja akustyczna
     - Możliwośc ładowania akumulatorów, tradycyjnych, AGM i żelowych


Regulatory ładowania Phocos wszystkich serii CA/CM/CX/CXN/CIS/MPPT/CML/ECO/CXUP cechują się najwyższa bezawaryjnością nieosiągalną dla innych producentów urządzeń fotowoltaicznych off-grid. Oferowane przez nas produkty marki Phocos już od wielu lat nigdy nie wróciły uszkodzone w drodze reklamacji. Jeżeli pragną Państwo niezawodności, komfortu pracy i spokoju sugerujemy wybór najbardziej  bezawaryjnego regulatora dostępnego na rynku światowym.


Autoryzowany dystrybutor Phocos

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Phocos na Polskę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w wyborze sprzętu. Kupując nasze produkty, mają Państwo gwarancję najwyższej  jakości a także profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Produkty marki Phocos są najmniej awaryjnymi regulatorami dostępnymi na światowym rynku.

HAZE HZY 80 Ah - 12V

Najwyższej jakości szczelny akumulator żelowy przeznaczony do pracy cyklicznej, który świetnie sprawdza się w solarnych systemach zasilania.

Jego konstrukcja umożliwia całkowicie bezobsługową pracę w dowolnej pozycji. Wielką zaletą HAZE HZY-EV jest funkcja powrotu do pełnej sprawności nawet przy rozładowaniu do 100% i rozpoczęciu procesu ładowania nawet po dłuższym czasie.

Wytrzymują 12 lat pracy buforowej lub 400 cykli przy 100% rozładowaniu, co średnio przekłada się na pracę cykliczną ok. 4 lat lub więcej. Stosowanie akumulatorów renomowanej firmy zapewnia poprawną charakterystykę pracy przez cały czas użytkowania oraz zmniejsza koszty eksploatacyjne związane z wymianą akumulatora.

Zaleca się zakupienie bezpiecznika do akumulatora 


PARAMETRY TECHNICZEHZY EV 12V- 80Ah
Napięcie pracy [V]12
Pojemność [Ah]80
ElektrolitCzysty żel
Rodzaj płytpastowane
Elektrolitkwas siarkowy w postaci żelu
Stop płytyołów Ca/Sn
Separatormikroporowaty duroplastik
Materiał aktywnyołów
Obudowa i pokrywaABS
Projektowana żywotność12 lat
Waga25.1 kg
Wymiary (dł x szer x wys)260 x 168 x 211
Ilość cykli
400 cyklirozładowanie w 100%
450 cyklirozładowanie w 75%
650 cyklirozładowanie w 50%

 
2 x Halogen LED 12V/10W

Rewelacyjny i nowoczesny halogen LED'owy przeznaczony do silnego oświetlenia obiektów, placu, terenów za pomocą diod SMLED. Niski pobór mocy i wysoka wydajność sprawiają, że jest najlepszym wyborem dla oświetlenia solarnego. Pojedynczy halogen pobiera tylko 10W tj 0,8 Ampera i na małym akumulatorze może pracować przez wiele godzin. Posiada uchwyt ułatwiający montaż, np. na ścianie.

Specyfikacja:
- napięcie zasilania: 12V
- moc: 1x10W
- Czas rozświecania: BRAK
- strumień świetlny 900Lm
- barwa światła: biała zimna
- Szerokość: 115 mm
- wysokość: 85mm
- głębokość: 80mm
- Zamiennik: 100 watowego naświetlacza halogenowego
- Zakres temperatury otoczenia : -40...50°C
- Kolor: szary
- Szczelność: IP65
- Kąt świecenia 120°
- Trwałość - do 30 000 godzin

MC4Złącze szeregowe MC4

Do każdego zestawu dołączone są złącza MC4 (istnieje możliwość bezpłatnego zarobienia przed wysyłką). W zestawie jeden komplet złącz umożliwiający podłączenie stringu paneli słonecznych przewodem 4mm2 do inwertera sieciowego. Złącza zapewniają poprawny kontakt okablowania oraz hermetyczność połączenia. Umożliwiają szybkie rozpięcie instalacji i wpięcie bezpiecznika zabezpieczającego przed niekontrolowanymi zwarciami.

Przewód FlexiSun IBC SolarOkablowanie solarne 4mm2 UV

Made in germanyW komplecie dostarczamy 5 metrów niemieckiego okablowania solarnego IBC Flexi Sun o średnicy 4mm2 w podwójnej izolacji wykonany w pełni z miedzi. Przewód solarny odporny jest w pełni na promienie UV oraz na wysokie napięcia. Plecionka zapewnia lepszy przepływ ładunków elektrycznych na dużych odległościach. Wysoka jakość przewodu solarnego ma wpływ na mniejsze straty w przesyle energii po stronie napięcia stałego.


Kupując zestawy słoneczne w naszym sklepie w znacznym stopniu pomagasz dbać o środowisko. Stajesz się świadomym konsumentem i wpływasz na zmniejszenie emisji CO2 !. Każda wyprodukowana kWh z systemu solarnego to redukcja emisji gazów CO2 aż od 1200 gram. Chroń razem z nami nasze naturalne środowisko.Schemat instalacji oświetlenia solarnego w banerze.

Opinie

Napisz opinię

Oświetlenie solarne reklamy 2xLED

Oświetlenie solarne reklamy 2xLED

Solarny system oświetlenia tablicy reklamowej - bilbordu. Wyposażony w 2 halogeny LED o mocy 10W każdy. System wyposażony w czujnik zmierzchu z możliwością ustawienia czasu pracy.

4 innych produktów w tej samej kategorii: