Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Oświetlenie reklam

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Oświetlenie solarne reklamy 2xLED Zobacz większe

Oświetlenie solarne reklamy 2xLED

1100

Nowy produkt

Solarny system oświetlenia tablicy reklamowej - bilbordu. Wyposażony w 2 halogeny LED o mocy 10W każdy. System wyposażony w czujnik zmierzchu z możliwością ustawienia czasu pracy.

Więcej szczegółów

2 163,67 zł

Więcej informacji

Baner reklamowy solarny


Oferujemy Państwu fotowoltaiczny zestaw służący do niezależnego oświetlania reklam oszczędnymi, wydajnymi i bezawaryjnymi halogenami LED o ciepłej barwie światła. Takie rozwiązanie nieporównywalnie zwiększa skuteczność wszelkiego rodzaju reklam, przyciągając po zmroku uwagę potencjalnych klientów. Doskonale sprawdza się w miejscach bez dostępu do tradycyjnych sieci energetycznych.

System wyposażony jest w regulator ładowania Phocos, który nie tylko zapewnia poprawną charakterystykę pracy ładowania systemu ale umożliwia uruchomienie w pełni konfigurowalnego czujnika zmierzchu do włączania oświetlenia. Możliwości programowania są bardzo szerokie, począwszy od programowania zadziałania oświetlenia, poprzez ustalenie długości pracy świecenia a nawet włączenie oświetlenia na określoną ilość godzin np przed świtem lub od północy.

W zestawie znają Państwo kompletny system fotowoltaiczny wyposażony w panel słoneczny, regulator ładowania, akumulator żelowy oraz halogeny oświetleniowe. Do zestawu należy dokupić wysięgniki w zależności od rodzaju reklamy oraz przewód do doprowadzenia zasilania do halogenów OMY 2x1.5mm2.

System wyposażony został Moc Panela słonecznego w panel słoneczny o mocy 150W, oraz Pojemność akumulatora żelowego akumulator żelowy HAZE HZY o pojemności 80 Ah, czas pracy po pełnym naładowaniu systemu z dwoma halogenami wyniesie Czas ładowania i rozładowania  48 godzin a czas ponowniego naładowania Żywotność akumulatora  zaledwie 7 godzin. Trwałość akumulatora przewidziana zostałą Napięcie i ampery na 400 pełnych cykli lub na ok 2 lata codziennej pracy.

Linia

Panel słoneczny 150W EF

Panel Słoneczny 15W

Panel słoneczny 150W EF wyprodukowany na ogniwach monokrystalicznych przeznaczony jest do instalacji fotowoltaicznych, pracujących zwłaszcza w układach akumulatorowych. Może pracować jako pojedyncza bateria słoneczna oraz może być łączony w większe zestawy. Panel słoneczny cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli kamperów, łódek czy przyczep kempingowych. Jest również świetnym rozwiązaniem jako odnawialne źródło energii dla domków letniskowych itp.

Bateria słoneczna 150W EF w całości została wyprodukowana z krzemu monokrystalicznego. Pokryta hartowanym wysokotransperentnym szkłem o niskiej zawartości żelaza. Zastosowane szkło solarne z powłoką antyrefleksyjną zapewnia jeszcze lepszą absorpcję promieniowania słonecznego, a co za tym idzie - zwiększa efektywność paneli.Szyba jest nizwykle odporna na uderzenia i gradobicie. Oprawiona w aluminiową ramę z otworami montażowymi, świetnie nadaje sie do montażu na każdej powierzchni dachu domu, przyczepy kempingowej lub na dedykowanym montażu.

Schemat Panel słoneczny


PARAMETRY TECHNICZNE / MODEL 150 W
Moc max. [W]150
Napięcie max. Vmp [V]18
Prąd max. Imp [A]8,16
Napięcie rozwarcia Voc [V]22,50
Prąd zwarciowy Isc [A]8,55
Max. napięcie systemu [V]1000
Zakres temp. Pracy [ºC]od -40 do 85
PARAMETRY MECHANICZNE
Długość [mm]1480
Szerokość [mm]676
Głębokość [mm]30
Waga [kg]12
TerminalMC4
Wydajność panelu13%
Ilośc celi36
ŻYWOTNOŚĆ OGNIWA
Moc po 19 latach [%]90
Moc po 30 latach [%]80
Gwarancja4 lata


Regulator ładowania
Phocos CX10

Phocos LogoRegulatory ładowania z serii CX to nowoczesne systemy zarządzania energią słoneczną oparte o kontrolę mikroprocesorową. Regulatory generacji CXN wprowadzają dodatkowo nowe możliwości, deklasując całą swoją konkurencje pod względem technicznym. Po pierwsze regulatory CXN wyposażone zostały w zwiększoną rozdzielczość pomiarową, co jest niezmiernie ważne przy zaawansowanych systemach solarnych. Po drugie producent przewidział podłączenie dużego wyświetlacza LCD CXM, umożliwiając odczyt wszystkich najważniejszych parametrów pracy do 7 dni wstecz. (Regulator ładowania posiada możliwość konfiguracji z przycisku na obudowie). Po trzecie przewidziany został zewnętrzny termometr który można umieścić w pobliżu akumulatora. Czujnik temperatury to nieduży wydatek a znacząco zwiększa trwałość baterii.

Regulator Schemat

Regulatory ładowania Phocos wszystkich serii  cechują się najwyższa bezawaryjnością nieosiągalną dla innych producentów urządzeń fotowoltaicznych off-grid. Oferowane przez nas produkty marki Phocos już od wielu lat nigdy nie wróciły uszkodzone w drodze reklamacji.

Autoryzowany dystrybutor

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Phocos na Polskę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w wyborze sprzętu. Kupując nasze produkty, mają Państwo gwarancję najwyższej  jakości a także profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Produkty marki Phocos są najmniej awaryjnymi regulatorami dostępnymi na światowym rynku

Dane techniczne regulatora ładowania:

Elektronicznie regulowany proces ładowania:

możliwośc rejestracji danych parametrów pracy do roku czasu
zaawansowane trzypoziomowe ładowania akumulatora
automatycznie wybierane napięcie systemowe 12V/24V

Trzy tryby ładowania akumulatora

   LDV kontrolowany stanem napięcia
SOC kontrolowany stanem naładowania
adaptacyjny oparty na logice rozmytej - fuzzy logic
programowalny wyłącznik zmierzchowy
zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia
elektroniczne zabezpieczenie wyjść i wejść regulatora

Wyświetlacz LCD
stan naładowania akumulatora
stan obciążenia regulatora
wbudowana dodatkowa sygnalizacja akustyczna

Możliwośc ładowania akumulatorów, tradycyjnych, AGM i żelowych

zwiększona rozdzielczośc pomiarowa
możliwość instalacjiu wyświetlacza zewnęcznego LCD CXM
możliwość instalacji dodatkowego czujnika temperatury zewętrznej

Parametry / ModelCX10-2.1
Maksymalny prąd wejściowy [A]10 A
Maksymalny prąd obciążenia [A] 10 A
Napięcie systemowe [V]12 V / 24V
Zakres temperatury pracy [°C]-20°C do +50°C
Wymiary SxWxG [mm] 89x90x39  mm
Pobór prądu [mA]< 4 mA
Sygnalizacja ładowania, głębokiego rozładowania, przeciążeniaTak
Kolor regulatoraSrebrny
Możliwość rozbudowy o dodatkowy wyświetlaczTak

Akumulator żelowy

HAZE HZY EV 12V 80Ah

Akumulator żelowy HAZE HZY 80Ah


akumulatory firmy hazeNajwyższej jakości akumulatory żelowy przeznaczony do pracy cyklicznej. Świetnie sprawdza się w solarnych systemach zasilania. Jego konstrukcja sprawia, że jest całkowicie szczelny, bezobsługowy i może pracować w dowolnej pozycji. Akumulatory HAZE HZY-EV słyną z funkcji powrotu do pełnej sprawności nawet przy rozładowaniu do 100% i rozpoczęciu procesu ładowania po dłuższym czasie.Wytrzymują 12 lat pracy buforowej lub 400 cykli przy 100% rozładowaniu, co średnio przekłada się na prace cykliczną ok. 4 lat lub więcej. Wybór akumulatora renomowanej firmy zapewnia poprawną charakterystykę pracy przez cały czas eksploatacji i zmniejsza koszty wynikające z potrzeby wymiany akumulatora.

Akumulator żelowy HAZE HZY 55 AhPARAMETRY TECHNICZEHZY EV 12V- 80Ah
Napięcie pracy [V]12
Pojemność [Ah]80
ElektrolitCzysty żel
Rodzaj płytpastowane
Elektrolitkwas siarkowy w postaci żelu
Stop płytyołów Ca/Sn
Separatormikroporowaty duroplastik
Materiał aktywnyołów
Obudowa i pokrywaABS
Projektowana żywotność12 lat
Waga25.1 kg
Wymiary (dł x szer x wys)260 x 168 x 211
Ilość cykli
400 cyklirozładowanie w 100%
450 cyklirozładowanie w 75%
650 cyklirozładowanie w 50%

 

2 x Halogen LED
12V/24V - 10W

Halogen LED 10W Mini 12/24V
Rewelacyjny i nowoczesny halogen LED'owy przeznaczony do silnego oświetlenia obiektów, placu, terenów za pomocą diod SMLED. Niski pobór mocy i wysoka wydajność sprawiają, że jest najlepszym wyborem dla oświetlenia solarnego. Pojedynczy halogen pobiera tylko 10W tj 0,8 Ampera i na małym akumulatorze może pracować przez wiele godzin. Posiada uchwyt ułatwiający montaż, np. na ścianie.PARAMETRY TECHNICZEHALOGEN LED MINI
Napięcie pracy [V]12V lub 24V
Moc LED10W
Temperatura światłaCiepła biała.
Czas rozświetlanianatychmiast
Strumień światłaok 900 lumenów
Zakres temperatury otoczenia-45C - +50C
Wymiary (dł.  szer. x wys.) mm88 x 74 x 36
SzczelnośćIP65
Gwarancja2 lata
Waga0,16 kg

Złącze szeregowe MC4

Złącze do paneli słonecznych MC4

Do każdego zestawu dołączamy komplet złącz MC4 umożliwiających wykonanie hermetycznego połączenia panela słonecznego z regulatorem ładowania. Sprzedawana przez nas panele wyposażone są firmowo w złącza MC4 umożliwiające łatwe i szybkie połączenie instalacji. Zastosowanie złącza MC4 gwarantuje bezstratne energetycznie połączenie oraz możliwość szybkiego rozłączenia panela słonecznego od układu w razie potrzeby. Jeżeli potrzebne są inne złącza lub ich większa ilość można dokupić je tutaj (złącza PV)

Przewód solarny
do połączenia instalacji
2.5mm2/4mm2 - 5m

Przewód do połączenia paneli słonecznych


Do naszych zestawów dołączamy przewód umożliwiający wykonanie połączenia panela słonecznego do regulatora. Na przewodzie zaciśnięty jest konektor MC4 umożliwiający sprawne połączenie panela do regulatora ładowania. Dla zestawów zawierających akumulator na drugim końcu przewodów zarabiamy konektor do klem akumulatora. Po przecięciu przewodu można wykonać połączenie z panela do regulatora i z regulatora do akumulatora.

Zestawy z panelami 5W do 50W posiadają przewód LGY o przekroju 2.5 mm2. Zestawy z większymi panelami słonecznymi wyposażone są w przewód solarny odporny na promienie UV w podwójnej izolacji o średnicy 4 mm2. W każdym zestawie znajduje się 5 metrów przewodu czarnego oraz 5 metrów przewodu czerwonego. Możliwe jest przedłużenie przewodu dokupująć go tutaj (przewody solarne) w/g zasady. 2 m = 1 metr czerwonego i 1 metr czarnego. Zakupiony przewód zsumujemy i wykonamy żądaną odległość wraz z zaciśnięciem końcowej.

Porada: Instalacja panela słonecznego powinna zostać wykonana zgodnie z poniższymi zaleceniami. Ustawienie modułu fotowoltaicznego ma znaczący wpływ na prace całego systemu.

1.Moduł słoneczny zawsze w kierunku południowym.
2.Kąt nachylenia ogniwa latem - ok. 25 stopni.
3.Kąt nachylenia ogniwa zimą - ok. 60 stopni.
4.Uniwersalny kąt nachylenia - 38 stopni.

Montując panel pod uniwersalnym kątem nachylenia, zyskujemy optymalne ustawienie zarówno dla zimy, jak i lata.  Oczywiście ogniwo można zamontować również na płasko, ale trzeba się liczyć, że wydajność tak zainstalowanego modułu będzie niższa.

MOC PANELA

ZASTOSOWANIE

ZDJĘCIE

10W - 30W
 • oświetlenie LED
 • ładownie telefonów komórkowych
 • ładowanie tabletów
Zestaw 20W/6A
30W - 100W
 • oświetlenie LED
 • ładowniae telefonów komórkowych
 • ładowanie tabletów
 • ładowanie laptopa
 • podłączenie telewizorów do 20 cali
130W
 • oświetlenie LED
 • ładowniae telefonów komórkowych
 • ładowanie tabletów
 • ładowanie laptopa
 • podłączenie telewizorów do 20 cali
 • podłączenie lodóki turystycznej z kompresorem
 • możliwość podłączenia przetwornic o mocy do 600W
Zestaw 130W/8A

260W

 • oświetlenie LED
 • ładowniae telefonów komórkowych
 • ładowanie tabletów
 • ładowanie laptopa
 • podłączenie telewizorów  20 - 40 cali
 • podłączenie domowej lodówki o wymiarach do 1,6 m
 • możliwość podłączenia przetwornic o mocy do 1 500W
 • małe pompy wody
3 innych produktów w tej samej kategorii: