Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Monitoring CVI 4 Mpix

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Obniżka! Monitoring zestaw - 4 Mpix 2 kamery Zobacz większe

Montaż monitoringu - 4 Mpix 2 kamery

Nowy produkt

Usługa montażu monitoringu wraz z materiałami. 2 kamery rozdzielczości 4 megapixele. Gwarancja 2 lata w miejscu instalacji. Podłączenie kamer do Internetu. Obsługa przez telefon i przeglądarkę internetową.Wszstko na markowym sprzęcie Dahua.

Więcej szczegółów

2 217,60 zł

-30%

3 168,00 zł brutto

Więcej informacji

Proponujemy Państwu następną generację telewizji przemysłowej wraz z kamerami o bardzo wysokiej rozdzielczości 4 megapixele. Montaż monitoringu obejmuje cały sprzęt potrzebny do wykonania instalacji, materiały montażowe oraz usługę wykonania całej instalacji.

W cenę została wliczona również konfiguracja rejestratora jak i routera i udostępnienie kamer przez Internet. Monitoring przez Internet można oglądać za pomocą telefonu komórkowego, przeglądarkę internetową lub przez dedykowaną aplikację.Cały system objęty jest 2 letnią gwarancją w miejscu instalacji.

W przypadku awarii nasze ekipa instalatorów przyjedzie na miejsce i bezpłatnie usunie usterkę. Da naszych instalacji stosujemy tylko markowe podzespoły Dahua co gwarantuje minimalną ilość awarii co jest niezwykle ważne w przypadku systemów monitoringu.
Każda instalacja powinna być poprzedzona wizją lokalną lub szczegółowymi uzgodnieniami w celu ustalenia długości okablowania oraz indywidualnych preferencji montażowych klienta.


UMÓW SIE NA BEZPŁATNĄ WIZJE LOKALNĄ 22 646 46 92

LUB NAPISZ DO NAS biuro@suntrack.pl

2 x kamera DAHUA HDW1400MP-028 0B

Kamera wysokiej rozdzielczości 4 Mega Piexele marki Dahua znajduję zastosowanie w różnorodnych warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Jej kopułkowy kształ pozwala na montaż kamery na suficie, ścianie oraz do innych nawet pochyłych powierzchni. Kamera ma metalową obudowę dzięki czemu jest wandaloodporna.

Kamera oparta jest na przetworniku obrazu o najwyższej jakości co pozwala na uzyskanie rozdzielczości 4,1 MPX. Dzięki temu możliwe jest  rozpoznanie wielu szczegółów oraz identyfikację osób. W celu skutecznego nadzoru urządzenie wyposażone jest w obiektyw 2,8mm, co daje szeroki kąt widzenia kamery porównywalny do kątu widzenia ludzkiego oka. Wbudowany najnowszej generacji reflektor podczerwieni jedno diodowy o zasięgu do 30m zapewnia widoczność również w całkowitej ciemności umożliwiając w ten sposó obserwację w nocy. Kamera może służyć do monitoringu np. warsztatów, magazynów, składów, sklepów, szkół, przedszkoli, domu, firmy, hurtowni, itp.


Porównanie rozdzielczości kamer 4 Mpix

   


Rejestrator Dahua 4 MPIX CVI 7204AN-4M

Rejestrator czterokanałowy Dahua 7204N-4M współpracuje z kamerami różnej technologi (CVI/IP/analog). Umożliwia to integrację ze starszymi systemami monitoringu. Rejestrator sam wykrywa czy kamera pracuje w standardowym trybie analogowym 960H czy w HDCVI. Dzięki kompatybilności ze standardem ONVIF możemy również podpiąć kamery IP większości znanych producentów na rynku.

Rejestrator obsługuje  kamery CVI o wysokiej rozdzielczości do 4 MegaPixeli

Darmowe oprogramowanie Smart PSS na komputer pozwala na zarządzanie całym systemem. Co więcej aplikacja mobilna na telefon jest dostępna na większość popularnych platform (Android, iOS, Windows Phone) i umożliwia zdalny podgląd z dowolnego miejsca na świecie. Ważna funkcją jest również detekcja ruchu dzięki której dostaniemy informację na maila o wykrytym zdarzeniu. Rejestrator Dahua obsługuje kamery HDCVI o maksymalnej rozdzielczości 1080P na każdym kanale przy płynnym obrazie. W dodatku posiada intuicyjny interfejs oraz polskie menu co ułatwia użytkowanie.

Rejestratory Dahua zostały wyposażone są inteligentną analizę obrazu IVS. Z pozycji menu rejestratora, przeglądarki internetowej WEB oraz programu klienckiego Smart PSS możemy dokonać konfiguracji. Do dyspozycji dostępne są cztery funkcje:

 • przekroczenie linii
 • wtargniecie / opuszczenie strefy
 • porzucenie / znikniecie przedmiotu
 • detekcja twarzy


Dedykowany dysk SEAGATE Skyhawk Surveillance 2 TB HDD

Dyski SkyHawk™ dedykowana do systemów monitoringu, ulepszone pod kątem magnetów cyfrowych rejestratorów sieciowych, przystosowane do pracy całodobowej. W ofercie znajdziemy dyski o pojemnościach do 10TB. Dyski SkyHawk, wyposażone w ulepszone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować ilość utraconych klatek i przestoje. Są gotowe do prowadzenia zapisu przez nawet 90% czasu jednocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD.

Innowacyjne oprogramowanie firmware ImagePerfect pozwala na płynne i wyraźne strumieniowe przesyłanie materiałów wideo w stale aktywnych, działających w trybie całodobowym środowiskach systemów monitorowania – pomagając w ten sposób zapewnić twojej firmie wyjątkową ochronęZasilacz MPL ZK-25

zasilaczSeria zasilaczy do kamer przemysłowych firmy MPL, to niezawodne źródło zasilania dla każdego systemu monitoringu. Zasilacz ZK-25 przeznaczony jest do zasilania 4 kamer CCTV z oświetlaczem podczerwieni do 30m.

Wszystkie kanały zasilające zabezpieczone są bezpiecznikiem WTA, zabezpieczającym przed przepięciami oraz od zabezpieczenia zasilacza w przypadku zwarcia na jednej z kamer. Zasilacz świetnie sprawdza się w małych systemach monitoringu do 4 kamer. Zamknięty jest w metalowej obudowie lakierowanej na kolor biały, wieszany na ścianie.Okablowanie: 30m 75 Ω YAp 75-0,59/3,7 + 2x0,5

kabelPrzewody koncentryczne firmy SATEC, YAP 75 Ω YAp 75-0,59/3,7 + 2x0,5 przeznaczone są do  łączenia kamery przemysłowej z rejestratorem cyfrowym oraz kamery z zasilaniem 12V. Przewody tego typu najczęściej wykorzystuje się na odległościach do 100m, ze względu na spadki napięć 12V.

W przypadku zastosowania kamery bez oświetlacza podczerwieni lub ze słabym oświetlaczem 10-15m możliwa jest instalacja kamery na odległości nawet do 150-180 metrów. W takich przypadkach zalecane jest stosowanie zasilacza z możliwością regulacji napięcia.

Należy pamiętać, że zasilanie 12V na każdym metrze jest coraz mniejsze i podając  14V na początku kabla o długości 100 metrów, na końcu będzie ono średnio mniejsze o ok. 1.5-2V, czyli bedzie wynosiło ok. 12V. Budowa przewodu : jedna para współosiowa rodzaju 75-0,59/3,7 o impedancji falowej 75 Ω oraz dwie żyły wielodrutowe o przekrojach znamionowych 0,50 mm i izolacji polwinitowej.Przewody miedziane zapewniają najwyższą jakość obrazu oraz minimalną podatność na zakłócenia w odbiorze obrazu.Wtyki zasilania 12V

Wtyk P55Wtyk zasilania 12V przeznaczony jest do szybkiego montażu, bez specjalistycznych narzędzi, zasilania kamery przemysłowej. Z jednej strony podłączamy plus i minus zasilania wychodzącego z zasilacza CCTV, a z drugiej strony, za pomocą wtyku 5.5 (standardowy w każdej kamerze przemysłowej), podłączamy kamerę.


Wtyk BNC zaciskany ręcznie

Wtyk BNC przeznaczony jest do zarobienia z obu stron dołączonego przewodu koncentrycznego. Dzięki swojej konstrukcji nie wymaga specjalistycznych zagniatarek i może zostać zarobiony za pomocą zwykłego małego śrubokręta oraz kombinerek.  Wtyk pasuje do podłączenia do kamery oraz do wejścia rejestratora.


Monitoring przez internet

Konfiguracja dostępu do kamer przez Internet jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy podłączyć rejestrator do jakiegokolwiek źródła Internetu. Zeskanować kod QR lub spisać ID i podać do w aplikacji w telefonie lub na komputerze. Wpisać prawidłowy login oraz hasło i poczekać na połączenie z rejestratorem. Możliwe jest to dzięki chmurze P2P. Rejestrator najpierw wysyła informacje do serwera producenta Dahua a następnie przekazuje je do naszego telefonu. Dlatego też nie potrzeba ustawienia przekierowań portów i skomplikowanych konfiguracji routera.Jak stać się posiadaczem nowego systemu CCTV

Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego, telefonicznie pod numerem 22 632 66 94 lub napisz na adres info@suntrack.pl Nasz handlowiec przekaże najważniejsze informacje oraz umówi się na bezpłatną wizje lokalną w dogodnym terminie.

Wizja lokalna

Na miejscu podczas bezpłatnego spotkania wysłuchamy twoich oczekiwań i dobierzemy sprzęt spełniający stawiane wymagania. Zaproponujemy również miejsca usytuowania kamer oraz zaplanujemy trasy kablowe biorąc pod uwagę indywidualne uwarunkowania obiektu. Nasz handlowiec podczas spotkania wykona plan obiektu i zanotuje niezbędne informacje.

Przygotowanie oferty handlowej

Na podstawie przeprowadzonej wizji lokalnej nasz handlowiec przygotuje szczegółową ofertę z rozbiciem na punkty wraz z danymi technicznymi zdjęciami i precyzyjnym opisem. Oferta będzie zawierała ostateczną cenę kompleksowego systemu. Oferta jest wiążąca i jeżeli zdecydujecie się Państwo na podpisanie umowy wykonamy system dokładnie w takiej kwocie.


UmowaJeżeli zdecydują się Państwo na naszą ofertę, handlowiec przygotuje umowę na realizację systemu monitoringu wraz z załącznikiem technicznym oraz prześle projekt do akceptacji. Po osiągnięciu porozumienia i ustaleniu terminu realizacji możliwe jest podpisanie umowy wcześniej w miejscu instalacji, w siedzibie naszej firmy, lub w dniu instalacji.

Realizacja montażu

Ostatnim etapem jest przyjazd monterów na miejsce instalacji o wyznaczonym dniu. Pierwszego dnia instalacji monterom towarzyszy handlowiec który weryfikuje  jeszcze raz ustawienia kamer (tutaj możliwe są jeszcze korekty) aby finalnie wraz z kierownikiem lub instalatorem jeżeli został oddelegowany w pojedynkę na odbiór instalacji przez inwestora oraz szkolenie.

Wysoka jakość usług

Gwarantujemy wysoką jakość usług

Decydując się na usługi naszej firmy wybieracie Państwo wysoką jakość i tradycję. Specjalizujemy się w instalacjach niskoprądowych i dysponujemy własną kadrą instalatorów zatrudnionych na etacie. Nie korzystamy z podwykonawców ani z pracowników tymczasowych. Na każdym obiekcie gwarantujemy pracownika z min 2 letnim doświadczeniem.


Nasza firma posiada ubezpieczenie OC tak wiec wszystkie nie przewidziane wypadki jakie mogą zdarzyć się podczas instalacji są ubezpieczone. Dysponujemy również szeroką gamą referencji potwierdzających nasz profesjonalizm i doświadczenie.

Unikamy częstych błędów instalatorów lub nierzetelnych wykonawców takich jak:

 • wykorzystanie niewłaściwego okablowania w celu obniżenia ceny
 • używanie kamer niskiej rozdzielczości w celu obniżenia ceny
 • instalowanie okablowania bez rur osłonnych, peszli lub koryt
 • używanie materiałów nie trwałych na promienie UV
 • wykonywanie instalacji bez zachowania zasad bezpieczeństwa
 • pozostawianie nie zatynkowanych przewiertów, otworów
 • pozostawianie niesprzątniętego miejsca pracy
 • używanie nieprofesjonalnych narzędzie do zarabiania końcówek
 • niedotrzymywanie terminu i przerywanie montażu w trakcie realizacji
 • uchylanie się od ewentualnych serwisów gwarancyjnych

W celu umówienia bezpłatnej wizji lokalnej

Zadzwoń 22 646 46 92

lub napisz do nas na adres

biuro@suntrack.pl

3 innych produktów w tej samej kategorii: