Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Izolatory baterii

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Cyrix-i 12/24-400 Zobacz większe

Cyrix-i 12/24-400

Nowy produkt

Wysokiej jakości stycznik Cyrix-i 12/24-40 sterowany przez mikroprocesor zapewniający automatyczne włączenie baterii akumulatorów równolegle, gdy jedna z baterii osiągnie napięcie naładowania, a jeśli napięcie spadnie poniżej poziomu rozładowania - zostanie odłączona. Czas realizacji zamówienia: 7-14 dni.

Więcej szczegółów

1 322,87 zł

Więcej informacji

Victron Energy LogoCyrix-i Victron Energy to kontrolowany przez mikroprocesor stycznik wysokiej jakości, który automatycznie włącza baterie akumulatorów równolegle jeśli jedna z baterii osiągnie napięcie naładowania, a w przypadku spadku napięcia poniżej poziomu rozładowania - zostanie odłączona. Separatory baterii Cyrix-i to doskonały zamiennik izolatorów diodowych. Ich główną cechą jest to, iż nie mają prawie wcale strat napięcia, przez co napięcie wyjścia alternatorów lub ładowarek nie musi być zwiększane.

Czas realizacji zamówienia: 7-14 dni.

Inteligentne monitorowanie baterii

Niektóre łączniki baterii odłączają baterię w przypadku krótkiego, ale dużego obciążenia natężenia, jak również mogą przerwać połączenie, gdy napięcie DC spadnie poniżej wartości rozłączenia. Oprogramowanie Cyrix-i 12/24 pozwala na regulację czasu podłączeń/rozłączeń na podstawie napięcia baterii i ze stałym czasem opóźnienia. Cyrix-i 12/24 monitoruje ogólną tendencję (zwiększanie lub zmniejszanie napięcia) i odwraca poprzednią akcję tylko wtedy, gdy w pewnym okresie czasu tendencja ta się odwróci. 

12/24V i 24/48V auto-zakres

Automatycznie wykrywa napięcie układu 12V lub 24V oraz 24V lub 48V.

Ograniczenie strat napięcia

Styczniki Cyrix to doskonały zamiennik dla izolatorów diodowych. Dzięki praktycznie znikomym stratom napięcia, napięcie wyjściowe z alternatorów lub ładowarek nie musi być zwiększone.

Uprzywilejowany akumulator rozruchowy

W typowej konfiguracji alternator jest bezpośrednio związany z akumulatorem rozruchowym. Przy zastosowaniu Cyrix każda z baterii połączona jest z akumulatorem rozruchowym i przy wyczuciu, że osiągnął on już napięcie startowe stycznik zostanie zaangażowany do równoległego ładowania innych baterii.

Połączenie równoległe w przypadku awarii (Start Assist)

Stycznik Cyrix może być również połączony z przyciskiem lub przełącznikiem do ręcznego łączenia akumulatorów równolegle. Jest to szczególnie przydatne w przypadku awarii, gdy bateria startowa jest rozładowana lub uszkodzona.

   
 Parametry / Model  Cyrix-i 12/24-400
prąd ciągł 400A
prąd szczytowy 2000A przez 1 s
napięcie wejściowe modelu 12/24V 8-36VDC
napięcie wejściowe modelu 24/48V 16-72VDC
napięcie rozłączenia 16V / 32 / 64V
pobór prądu w stanie otwartym 4 mA
rozruch awaryjny tak, 30s
mikroprzełącznik do zdalnego monitorowania tak
wskaźnik stanu dwukolorowa dioda LED
waga (kg) 0,9
wymiary (mm) 78 x 102 x 110

Dokumentacja :

Ikona dokumentu PDF Karta katalogowa
Ikona dokumentu PDF Instrukcja obsługi

17 innych produktów w tej samej kategorii: