Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Gotowe Zestawy 4Mpix

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Obniżka! Monitoring zestaw - 4 Mpix 2 kamery Zobacz większe

Monitoring zestaw - 4 Mpix 16 kamer

Nowy produkt

Podstawowy zestaw do monitoringu przeznaczony do samodzielnego montażu - jakość obrazu 4 Mpix z 8 kamerami. W zestawie kamery, rejestrator, okablowanie, zasilacz, dysk twardy. Zamontuj system sam i zmniejsz koszty montażu. Bezpłatna pomoc telefoniczna podczas instalacji.

Więcej szczegółów

7 961,10 zł

-15%

9 366,00 zł brutto

Więcej informacji

Nasze gotowe zestawy telewizji przemysłowej przewidziane są do całkowitego samodzielnego  montażu. Jeżeli wyrazisz taką chęć możemy zamontować dysk twardy w rejestratorze przed wysyłką i dokonać wstępnej konfiguracji. Wystarczy wtedy jedynie podłączyć kamery do rejestratora oraz włączyć zasilanie a system będzie gotowy do pracy. Wszystkie nasze zestawy telewizji przemysłowej oparte są o markowe kamery i rejestratory firmy Dahua i objęte 3 letnią gwarancją.


8 x kamera DAHUA HDW-1400EMP-03-60B

Kamera wysokiej rozdzielczości 4 Mega Piexele marki Dahua znajduję zastosowanie w różnorodnych warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Jej kopułkowy kształ pozwala na montaż kamery na suficie, ścianie oraz do innych nawet pochyłych powierzchni.

Kamera oparta jest na przetworniku obrazu o najwyższej jakości co pozwala na uzyskanie rozdzielczości 3,7 MPX. Dzięki temu możliwe jest  rozpoznanie wielu szczegółów oraz identyfikację osób. W celu skutecznego nadzoru urządzenie wyposażone jest w obiektyw 3,6mm, co daje szeroki kąt widzenia kamery porównywalny do kątu widzenia ludzkiego oka. Wbudowany najnowszej generacji reflektor podczerwieni jedno diodowy o zasięgu do 30m zapewnia widoczność również w całkowitej ciemności umożliwiając w ten sposó obserwację w nocy. Kamera może służyć do monitoringu np. warsztatów, magazynów, składów, sklepów, szkół, przedszkoli, domu, firmy, hurtowni, itp.

Porównanie rozdzielczości kamer 4 Mpix

   


Rejestrator Dahua 4 MPIX CVI 7208AN-4M

Rejestrator czterokanałowy Dahua 7204N-4M współpracuje z kamerami różnej technologi (CVI/IP/analog). Umożliwia to integrację ze starszymi systemami monitoringu. Rejestrator sam wykrywa czy kamera pracuje w standardowym trybie analogowym 960H czy w HDCVI. Dzięki kompatybilności ze standardem ONVIF możemy również podpiąć kamery IP większości znanych producentów na rynku.

Rejestrator obsługuje  kamery CVI o wysokiej rozdzielczości do 4 MegaPixeli

Darmowe oprogramowanie Smart PSS na komputer pozwala na zarządzanie całym systemem. Co więcej aplikacja mobilna na telefon jest dostępna na większość popularnych platform (Android, iOS, Windows Phone) i umożliwia zdalny podgląd z dowolnego miejsca na świecie. Ważna funkcją jest również detekcja ruchu dzięki której dostaniemy informację na maila o wykrytym zdarzeniu. Rejestrator Dahua obsługuje kamery HDCVI o maksymalnej rozdzielczości 1080P na każdym kanale przy płynnym obrazie. W dodatku posiada intuicyjny interfejs oraz polskie menu co ułatwia użytkowanie.

Rejestratory Dahua zostały wyposażone są inteligentną analizę obrazu IVS. Z pozycji menu rejestratora, przeglądarki internetowej WEB oraz programu klienckiego Smart PSS możemy dokonać konfiguracji. Do dyspozycji dostępne są cztery funkcje:

  • przekroczenie linii
  • wtargniecie / opuszczenie strefy
  • porzucenie / znikniecie przedmiotu
  • detekcja twarzy

Dedykowany dysk SEAGATE Skyhawk Surveillance 4 TB HDD

Dyski SkyHawk™ dedykowana do systemów monitoringu, ulepszone pod kątem magnetów cyfrowych rejestratorów sieciowych, przystosowane do pracy całodobowej. W ofercie znajdziemy dyski o pojemnościach do 10TB. Dyski SkyHawk, wyposażone w ulepszone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować ilość utraconych klatek i przestoje. Są gotowe do prowadzenia zapisu przez nawet 90% czasu jednocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD.

Innowacyjne oprogramowanie firmware ImagePerfect pozwala na płynne i wyraźne strumieniowe przesyłanie materiałów wideo w stale aktywnych, działających w trybie całodobowym środowiskach systemów monitorowania – pomagając w ten sposób zapewnić twojej firmie wyjątkową ochronę

Zasilacz PA18

zasilaczSeria zasilaczy do kamer przemysłowych firmy DELTA PA9, to niezawodne źródło zasilania dla każdego systemu monitoringu. Zasilacz PA9 przeznaczony jest do zasilania 18 kamer CCTV z oświetlaczem podczerwieni do 50m.

Wszystkie kanały zasilające zabezpieczone są bezpiecznikiem Polimerowym w (bezpiecznik wielokrotnego użytku), zabezpieczającym przed przepięciami oraz do zabezpieczenia zasilacza w przypadku zwarcia na jednej z kamer. Zasilacz świetnie sprawdza się w średnich systemach monitoringu do 8 kamer. Zamknięty jest w metalowej obudowie lakierowanej na kolor szary, wieszany na ścianie oraz zamykany na kluczyk. Posiada wbudowany przycisk power.

Okablowanie: 200m 75 Ω YAp 75-0,59/3,7 + 2x0,5

kabelPrzewody koncentryczne firmy SATEC, YAP 75 Ω YAp 75-0,59/3,7 + 2x0,5 przeznaczone są do  łączenia kamery przemysłowej z rejestratorem cyfrowym oraz kamery z zasilaniem 12V. Przewody tego typu najczęściej wykorzystuje się na odległościach do 100m, ze względu na spadki napięć 12V.

W przypadku zastosowania kamery bez oświetlacza podczerwieni lub ze słabym oświetlaczem 10-15m możliwa jest instalacja kamery na odległości nawet do 150-180 metrów. W takich przypadkach zalecane jest stosowanie zasilacza z możliwością regulacji napięcia.

Należy pamiętać, że zasilanie 12V na każdym metrze jest coraz mniejsze i podając  14V na początku kabla o długości 100 metrów, na końcu będzie ono średnio mniejsze o ok. 1.5-2V, czyli bedzie wynosiło ok. 12V. Budowa przewodu : jedna para współosiowa rodzaju 75-0,59/3,7 o impedancji falowej 75 Ω oraz dwie żyły wielodrutowe o przekrojach znamionowych 0,50 mm i izolacji polwinitowej.Przewody miedziane zapewniają najwyższą jakość obrazu oraz minimalną podatność na zakłócenia w odbiorze obrazu.


Wtyki zasilania 12V

Wtyk P55Wtyk zasilania 12V przeznaczony jest do szybkiego montażu, bez specjalistycznych narzędzi, zasilania kamery przemysłowej. Z jednej strony podłączamy plus i minus zasilania wychodzącego z zasilacza CCTV, a z drugiej strony, za pomocą wtyku 5.5 (standardowy w każdej kamerze przemysłowej), podłączamy kamerę.


Wtyk BNC zaciskany ręcznie

Wtyk BNC przeznaczony jest do zarobienia z obu stron dołączonego przewodu koncentrycznego. Dzięki swojej konstrukcji nie wymaga specjalistycznych zagniatarek i może zostać zarobiony za pomocą zwykłego małego śrubokręta oraz kombinerek.  Wtyk pasuje do podłączenia do kamery oraz do wejścia rejestratora.

Monitoring przez internet

Konfiguracja dostępu do kamer przez Internet jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy podłączyć rejestrator do jakiegokolwiek źródła Internetu. Zeskanować kod QR lub spisać ID i podać do w aplikacji w telefonie lub na komputerze. Wpisać prawidłowy login oraz hasło i poczekać na połączenie z rejestratorem. Możliwe jest to dzięki chmurze P2P. Rejestrator najpierw wysyła informacje do serwera producenta Dahua a następnie przekazuje je do naszego telefonu. Dlatego też nie potrzeba ustawienia przekierowań portów i skomplikowanych konfiguracji routera.

3 innych produktów w tej samej kategorii: