Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Elektrownie słoneczne

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Obniżka! Elektrownia słoneczna 5 kWp - 3 fazy Zobacz większe

Elektrownia słoneczna 8 kWp 3 fazy

Nowy produkt

Gotowy zestaw elektrowni słonecznej SMA o mocy 8,25 kWp przeznaczony do samodzielnego montażu. W komplecie panele słoneczne IBC PolySol 275VL, okablowanie i system montażowy na dach skośny oraz zabezpieczenie przeciążeniowe.

Więcej szczegółów

38 961,08 zł

-8%

42 349,00 zł brutto

Więcej informacji

Oferujemy Państwu gotowy zestaw elektrowni słonecznej o mocy 8,25 kWp opartej o bezkonkurencyjny Niemiecki inwerter sieciowy Sunny Tri Power 7000TL. W cenie przewidziane są wszelkie potrzebne komponenty, urządzenia (panele słoneczne, okablowanie, inwertery bezpieczniki itp.). W komplecie również system montażowy na dach skośny pokryty blachą trapezową.

Opcjonalnie do instalacji można dokupić zabezpieczenie przepięciowe i nadprądowe AC i DC, uchroni ono instalację przed wyładowaniami atmosferycznymi. Istnieje również możliwość wyboru systemu montażowego na różne rodzaje dachów zarówno skośne jak i płaskie..

 Czas zwrotu inwestycji ok. 6-7 lat. Inwertery SMA cechują się bardzo wysoką sprawnością najwyższa dostępną na rynku aż 96%. Oznacza to, że każde 100W wyprodukowanej energii z paneli słonecznych zamieniane jest na 96W energii 230V. Inwertery SMA pracują 25 lat lub dłużej. Istnieje możliwość wykupienia gwarancji na okres 20 lat.

Moc Panela słonecznego Elektrownia o mocy 8250 kWp
Napięcie i ampery Napięcie 400V~ 3 Fazy
Napięcie 230V 8000 kWh produkcji rocznej.
Energia ekologiczna Ekologiczne źródło energii

panel 250W ibc30 x Panel IBC PolySol 275 VL

IBC solar panele słoneczneCzysta i niezależna energia dostępna dla wszystkich to wizja towarzysząca powstawaniu firmy IBC Solar. Od tego czasu firma zdołała wspiąć się na szczyty w dziedzinie wytwarzania energii słonecznej, stając się nie tylko jednym z liderów na rynku, ale także pionierem w tego typu rozwiązaniach energetycznych. Wprowadziła linie produktów wyznaczające nowe standardy systemów solarnych kładąc nacisk na jakość, dokładność i funkcjonalność modułów.

Polikrystaliczne baterie słoneczne z serii IBC to doskonałe rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich powierzchni. Ciągłe kontrole podczas procesu produkcji gwarantują wspomnianą wcześniej i charakterystyczną dla firmy wysoką jakość oraz wyjątkowo długą żywotność modułów przy zachowaniu maksimum produkcji prądu, wydajności i niezawodności. Zastosowane szkło solarne z powłoką antyrefleksyjną zapewnia jeszcze lepszą absorpcję promieniowania słonecznego, a co za tym idzie - zwiększa efektywność paneli.PARAMETRYIBC PolySol 275 VL
Moc275 Wp STC
Max. tolerancja0/+5W
Gwarancja wydajności10 lat 90% 25 lat 80%
Wydajność STC16,9%
Prąd zwarcia ISC9,23 A
Napięcie jałowe UOC39,00 V
Napięcie UMPP31,8V
Prąd  IMPP8,67 A
Max napiecie VDC 1000 V
Obciążenie śniegiem5400Pa
PARAMETRY MECHANICZNE
Kabel łączącyTyp Tyco Solarlok 4mm˛ puszka +/-, klasa ochrony IP 67
Wymiary modułu992 x 1640 x 340 mm
Waga modułu18,5 kg
CertyfikatyIEC 61215, IEC 61730-1/-1, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Wszystkie moduły firmy Heckert Solar posiadają gwarancję wydajności na okres 25 lat
( 90% wydajności na okres 12 lat i 80% wydajności na okres 30 lat). Firma zapewnia również 11 letnią gwarancję na wyrób.separator

Inwerter ONGRID SunnyBoy 7000 TLInwerter sieciowy Sunny Tri Power

Made in germanyInwertery sieciowe Sunny Tripower w przedziale mocy 5-9 kW wyznaczają nowe standardy wśród domowych systemów fotowoltaicznych. Kombinacja asymetrycznego multistringu, technologii Optiflex oraz Optitrack zapewnia możliwie największą wydajność urządzenia.

Oprócz łączności przy użyciu zewnętrznej anteny Bluetooth, system PV obejmuje również bezpośredni Sunny Portal poprzez połączenie z SMA Webconnect - teraz po raz pierwszy bez rejestratorów danych. Co więcej, "mały" Sunny Tripower posiada zintegrowane funkcje zarządzania siecią i nadaje się do pracy z RCD 30 mA.


PARAMETRY TECHNICZE/MODELSTP 7000TL-20
maksymalna moc DC7175W
max. napięcie wejścia1000V
napięcie pracy MPPT290V - 800V
nominalne napięcie wejściowe580V
min. napięcie wejścia150V / 188V
max. prąd wejścia wejścieA/wejścieB15A/10A
ilość niezależnych trakerów MPPT2/A:2; B:2
moc nominalna7000W
max. moc pozorna AC7000VA
nominalne napięcie wyjściowe3 / N / PE; 220 / 380 V
3 / N / PE; 230 / 400 V
3 / N / PE; 240 / 415 V
nominalny zakres napięcia160V - 280V
częstotliwość50Hz, 60Hz / -5Hz ... +5Hz
max. prąd wyjściowy10.2A
max. stopień sprawności98.%
max. europejski stopień sprawności97.5%
kontrola uziemienia/kontrola siecitak / tak
klasa ochronyzgodnie z IEC 62103):I
zgodnie z IEC60664-1: III
Parametry techniczne
wymiary (wysokość/szerokość/głębokość)470 / 730 / 240 mm
waga37kg
temp. pracy-25°C ... +60°C
emisja hałasu40dB (A)
zużycie własne (noc)1W
typ wejścia DC
SUNCLIX
MC4Złącze szeregowe MC4

Made in germanyDo każdego zestawu dołączone są złącza MC4 (istnieje możliwość bezpłatnego zarobienia przed wysyłką). W zestawie zawarty jest jeden komplet złącz umożliwiający podłączenie stringu paneli słonecznych przeowdem 6mm2 do inwertera sieciowego. Złącza MC4 zapewniają poprawny kontakt okablowania oraz hermetycznośc połączenia. Umożliwiają również szybkie rozpięcie instalacji jak i w pięcie w nią bezpiecznika zabezpieczającego przed niekontrolowanymi zwarciami.

Przewód LGY

Okablowanie solarne 4mm2 UV

Made in germanyW komplecie dostarczamy 50 metrów niemieckiego okablowania solarnego IBC Flexi Sun o średnicy 4mm2 w podwójnej izolacji. Przewód solarny odporny jest w pełni na promienie UV oraz na wysokie napięcia. Plecionka zapewnia lepszy przepływ ładunków elektrycznych na dużych odległościach.

Bezpiecznik PC 12V

Bezpiecznik MC4 12A

Made in chinaBezpiecznik na złączu MC4 przeznaczony jest do zabezpieczenia stringu paneli słonecznych przed ewentualnymi zwarciami instalacji. Bezpiecznik działa pomocniczo przy wyładowaniach atmosferycznych lecz nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa, które oferuje kompletne zabezpieczenie DC.


System montażowy

Kompletny system montażowy zawierający wszelkie potrzebne komponenty do montażu paneli fotowoltaicznych na dachu skośnym pokrytym blachą trapezową.


W skład zestawu wchodzą materiały montażowe takie jak: profile, klamry skrajne, klamry środkowe, śruby i nakrętki M10, śruby i nakrętki M8, oraz inne materiały, które mogą okazać się potrzebne w trakcie montażu.

Zmiana na panele monokrystaliczneChcesz wymienić panele polikrystaliczne na wydajniejsze monokrystaliczne lub zastosować tańsze panele produkcji chińskiej ? A może chcesz zainwestować w technologię cienkowarstwową ?
Zmiana inwerteraPotrzebujesz innego inwertera sieciowego np Steca, Danfos, Sungrow a może chcesz wybrać najtańszy zamiennik. Ewentualnie potrzebujesz rozbudowe istniejącego falownika o dodatkowe moduły.
Rodzaj montażu PV


Masz inny rodzaj dachu: blachdachówka, dachówka betonowa, ceramiczna lub inny rodzaj i chciałbyś dopasować system do twoich potrzeb. A może chcesz wymienić niemiecki system na tańszy chiński lub polski.

 Ogranicznik przepięć DCChcesz zabezpieczyć swoją instalacje od strony AC i DC przed wyładowaniami elektromagnetycznymi. Nie masz instalacji odgromowej i chcesz ją wykonać.
Akcesoria do elektrowni słonecznejPotrzebujesz dodatkowego monitorowania elektrowni przez internet lub innych komponentów usprawniajacych prace np wifi

 

Zapytaj naszego handlowca o poradę. Dobierzemy dla Ciebie indywidualną elektrownie w zależności od twoich potrzeb. Posiaday szeroki wybór asortymentu dostepnego prawie od ręki. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach technicznych zamiany lub rozbudowy zadzwoń do naszego działu technicznego.


Instalacja Elektrowni Słonecznej

Montaż monitoringuJesteśmy certyfikowanym instalatorem Urzędu Dozoru Technicznego UDT Zapewniamy poprawne wykonanie projektu elektrowni, co przekłada się na maksymalną wydajność energetyczną, a tym samym na szybki zwrot kosztów instalacji.

Profesjonalnie wykonany projekt pozwala prawidłowo określić cenę instalacji, oraz ocenić zysk energetyczny przy uwzględnieniu danego zacienienia. Konspekt jest również niezbędny w przypadku ubiegania się o kredyt w banku, czy o warunki przyłączeniowe w elektrowni.

Przygotujemy za Ciebie całą dokumentację potrzebną do zgłoszenia do zakładu energetycznego. Zapewnimy pomoć przy rejestracji oraz obejmiemy twoją instalację serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Klient otrzymyje 5 letni okres gwarancyjny,  z możliwością wydłużenia do 20 lat!

Ikona dokumentu PDF

Wzór prawidłowego projektu
instalacji 1 fazowej o mocy 4,5 kWpNie gwarantujemy najniższych cen na rynku, ale gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i jakości materiałów użytych do instalacji elektrowni słonecznej, co skutkuje bezawaryjną pracą przez lata. Przygotujemy dla Państwa bezpłatną propozycję rozmieszczenia paneli oraz dobierzemy najbardziej optymalny sprzęt.

6 innych produktów w tej samej kategorii: