Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Elektrownie prosument

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Obniżka! Elektrownia słoneczna 5 kWp - 3 fazy Zobacz większe

Elektrownia słoneczna 5,5 kWp 3 fazy + montaż

Nowy produkt

ZESTAW PREMIUM. Kompletna instalacja elektrowni słonecznej trójfazowej 5,5 kWp ze sprzętem, materiałami montażowymi i usługą montażu. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona wizją lokalną. Czas realizacji 4 dni robocze. Stawka VAT prosumencka 8%

Więcej szczegółów

31 976,05 zł

-5%

33 659,00 zł brutto

Więcej informacji

Oferujemy Państwu kompleksową instalację elektrowni słonecznej o mocy 5,5 kWp opartej o bezkonkurencyjny Niemiecki inwerter sieciowy Sunny TriPower 5000TL. W cenie montażu przewidziane są wszelkie potrzebne komponenty, urządzenia (panele słoneczne, okablowanie, inwertery bezpieczniki itp.), a także usługa montażu przez certyfikowanych instalatorów Urzędu Dozoru Technicznego UDT. W komplecie również system montażowy na dach skośny pokryty blachą trapezową niemieckiej firmy IBC Solar TopFix

Czy to się opłaca i jak to działa ?

Elektrownie podłączone do sieci energetycznej nie korzystają z akumulatorów do gromadzenia energii a zużywają ją na bieżąco lub gromadzą ją w zakładzie energetycznym. Każda wyprodukowana kWh i każda zużyta kWh jest rejestrowana w specjalnym liczniku dwukierunkowym i w półrocznym okresie rozliczeniowym rozliczana. Za każdą oddaną kWh do sieci Klient może odebrać 0,8 kWh za darmo. Możliwe jest wiec bardzo korzystne rozliczenie i gromadzenie nadwyżek energii w elektrowni bez potrzeby użycia kosztowych akumulatorów.  Takie rozwiązanie pozwala nam produkować w dzień a zużywać nocą.

Wycena i montaż elektrowni słonecznej

Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem elektrowni słonecznej oraz bezpłatną wyceną prosimy o pobranie poniższego formularza w formacie PDF lub DOC wypełnienie go i przesłanie na adres info@suntrack.pl. Przygotujemy pełną bezpłatną wycenę wraz ze wstępnym projektem Państwa przyszłej elektrowni. Względnimy wszstkie dane zawarte w karcie informacyjnej i o ile nie zostanie wskazana przez Państwa moc elektrowni postaramy się zaplanować możliwie największa instalacje uwględniając zacienienie paneli oraz położenie wszstkich przeszkód na dachu.

premiumElektrownie serii Premium cechują się najwyższą jakością. Zastosowane produkty są wykonane w Niemczech przez najbardziej uznane firmy fotowoltaiczne takie jak SMA, STECA, IBC czy Heckert Solar.Z uwagi na zastosowane komponenty o przedłużonej trwałości i podwyższonej jakości możemy zaoferować Państwu gwarancje w miejscu instalacji przez 5 lat oraz rozszerzoną gwarancje na panele słoneczne 10 lat na wykonanie produktu oraz 35 lat gwarancji energetycznej.

W cenie instalacji elektrowni gwarantujemy dodatkowo konfiguracje dostępu przez Internet tzw. monitoring systemu online.

Certyfikowany instalator PV UDT

  Certyfikowany instalator UDT (Urząd Dozoru Technicznego)


Certyfikowany instalator PV IBC Solar  Certyfikowany instalator IBC Solar

Czas zwrotu inwestycji ok. 6-7 lat. Inwertery SMA cechują się bardzo wysoką sprawnością najwyższa dostępną na rynku aż 96%. Oznacza to, że każde 100W wyprodukowanej energii z paneli słonecznych zamieniane jest na 96W energii 230V. Inwertery SMA pracują 25 lat lub dłużej. Istnieje możliwość wykupienia gwarancji na okres 20 lat.


Moc Panela słonecznego Elektrownia o mocy 55300 kWp
Napięcie i ampery Napięcie 400V~ 3 Fazy
Napięcie 230V 4330 kWh produkcji rocznej.
Energia ekologiczna Ekologiczne źródło energii

separator


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZJE LOKALNĄ 22 646 46 92

LUB NAPISZ DO NAS info@suntrack.pl


panel 250W ibc20 x Panel IBC PolySol 275 VL

IBC solar panele słoneczneCzysta i niezależna energia dostępna dla wszystkich to wizja towarzysząca powstawaniu firmy IBC Solar. Od tego czasu firma zdołała wspiąć się na szczyty w dziedzinie wytwarzania energii słonecznej, stając się nie tylko jednym z liderów na rynku, ale także pionierem w tego typu rozwiązaniach energetycznych. Wprowadziła linie produktów wyznaczające nowe standardy systemów solarnych kładąc nacisk na jakość, dokładność i funkcjonalność modułów.

Polikrystaliczne baterie słoneczne z serii IBC to doskonałe rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich powierzchni. Ciągłe kontrole podczas procesu produkcji gwarantują wspomnianą wcześniej i charakterystyczną dla firmy wysoką jakość oraz wyjątkowo długą żywotność modułów przy zachowaniu maksimum produkcji prądu, wydajności i niezawodności. Zastosowane szkło solarne z powłoką antyrefleksyjną zapewnia jeszcze lepszą absorpcję promieniowania słonecznego, a co za tym idzie - zwiększa efektywność paneli.

PARAMETRY IBC PolySol 275 VL
Moc 275 Wp STC
Max. tolerancja 0/+5W
Gwarancja wydajności 10 lat 90% 25 lat 80%
Wydajność STC 16,9%
Prąd zwarcia ISC 9,23 A
Napięcie jałowe UOC 39,00 V
Napięcie UMPP 31,8V
Prąd  IMPP 8,67 A
Max napiecie VDC  1000 V
Obciążenie śniegiem 5400Pa
PARAMETRY MECHANICZNE
Kabel łączący Typ Tyco Solarlok 4mm˛ puszka +/-, klasa ochrony IP 67
Wymiary modułu 992 x 1640 x 340 mm
Waga modułu 18,5 kg
Certyfikaty IEC 61215, IEC 61730-1/-1, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Wszystkie moduły firmy Heckert Solar posiadają gwarancję wydajności na okres 25 lat
( 90% wydajności na okres 12 lat i 80% wydajności na okres 30 lat). Firma zapewnia również 11 letnią gwarancję na wyrób.separator

Inwerter ONGRID SunnyBoy 5000 TLInwerter sieciowy Sunny Tri Power

Made in germanyInwertery sieciowe Sunny Tripower w przedziale mocy 5-9 kW wyznaczają nowe standardy wśród domowych systemów fotowoltaicznych. Kombinacja asymetrycznego multistringu, technologii Optiflex oraz Optitrack zapewnia możliwie największą wydajność urządzenia.

Oprócz łączności przy użyciu zewnętrznej anteny Bluetooth, system PV obejmuje również bezpośredni Sunny Portal poprzez połączenie z SMA Webconnect - teraz po raz pierwszy bez rejestratorów danych. Co więcej, "mały" Sunny Tripower posiada zintegrowane funkcje zarządzania siecią i nadaje się do pracy z RCD 30 mA.

PARAMETRY TECHNICZE/MODEL STP 5000TL-20
maksymalna moc DC 5100W
max. napięcie wejścia 1000V
napięcie pracy MPPT 245V - 800V
nominalne napięcie wejściowe 580V
min. napięcie wejścia 150V / 1880V150V / 1880V
max. prąd wejścia wejścieA/wejścieB 11A/10A
ilość niezależnych trakerów MPPT 2/A:2; B:2
moc nominalna 5000W
max. moc pozorna AC 5000VA
nominalne napięcie wyjściowe 3 / N / PE; 220 / 380 V
3 / N / PE; 230 / 400 V
3 / N / PE; 240 / 415 V
nominalny zakres napięcia 160V - 280V
częstotliwość 50Hz, 60Hz / -5Hz ... +5Hz
max. prąd wyjściowy 7.3A
max. stopień sprawności 98%
max. europejski stopień sprawności 97.1%
kontrola uziemienia/kontrola sieci tak / tak
klasa ochrony zgodnie z IEC 62103):I
zgodnie z IEC60664-1: III
Parametry techniczne
wymiary (wysokość/szerokość/głębokość) 470 / 730 / 240 mm
waga 37kg
temp. pracy -25°C ... +60°C
emisja hałasu 40dB (A)
zużycie własne (noc) 1W
typ wejścia DC
SUNCLIX

separator

MC4Złącze szeregowe MC4

Made in germanyDo każdego zestawu dołączone są złącza MC4 (istnieje możliwość bezpłatnego zarobienia przed wysyłką). W zestawie zawarty jest jeden komplet złącz umożliwiający podłączenie stringu paneli słonecznych przeowdem 4mm2 do inwertera sieciowego. Złącza MC4 zapewniają poprawny kontakt okablowania oraz hermetycznośc połączenia. Umożliwiają również szybkie rozpięcie instalacji jak i w pięcie w nią bezpiecznika zabezpieczającego przed niekontrolowanymi zwarciami.

separator

Przewód FlexiSun IBC Solar

Okablowanie solarne 4mm2 UV

Made in germanyW komplecie dostarczamy 50 metrów niemieckiego okablowania solarnego IBC Flexi Sun o średnicy 4mm2 w podwójnej izolacji wykonany w pełni z miedzi. Przewód solarny odporny jest w pełni na promienie UV oraz na wysokie napięcia. Plecionka zapewnia lepszy przepływ ładunków elektrycznych na dużych odległościach. Wysoka jakość przewodu solarnego ma wpływ na mniejsze straty w przesyle energii po stronie napięcia stałego.

separator
Zabezpieczenie AC i DCZabezpieczenie DC i AC

Flaga węgierskaNasze systemy wyposażone są w zabezpieczenie przepięciowe i nadprądowe  po stronie AC oraz przepięciowe po stronie DC. Wykorzystujemy do tego urządzenia renomowanej Węgierskiej firmy Tracon Electric. Zabezpieczenie ma za zadanie ochronę falownika przed ewentualnymi przepięciami i wyładowaniami atmosferycznymi. Wykonanie poprawnego zabezpieczenia ma kluczowy wpływ na wieloletnią pracę falownika. Należy pamiętć, że zabezpieczenia chronią najdroższą część naszego systemu czyli falownik.


separator

System montażowy TopFix

Made in germanyKompletny Niemiecki system montażowy zawierający wszelkie potrzebne komponenty do montażu paneli fotowoltaicznych na dachu skośnym pokrytym blachą trapezową. W skład zestawu wchodzą materiały montażowe takie jak: profile, klamry skrajne, klamry środkowe, śruby i nakrętki M10, śruby i nakrętki M8, oraz inne materiały, które mogą okazać się potrzebne w trakcie montażu.

Usługa montażu obejmuje 
    montaż paneli słonecznych na dachu
    montaż inwertera sieciowego wraz z konfiguracją
    wykonanie przyłącza do tablicy rozdzielczej
    wykonanie uziemienia instalacji i montażu
    instalacja rozłącznika AC
Opcjonalnie zalecamy dodatkowo
    wykonanie instalacji odgromowej budynku w cenie 500 - 1000 zł netto
    wykonanie w razie potrzeby uziomy dla szyny PE
separator

Kalkulator PVKalkulator elektrowni słonecznej IBC Solar


Zachęcamy Państwa do skorzystania z kalkulatora uzysku elektrowni słonecznej firmy IBC Solar. Kalkulator umożliwia precyzyjne wyliczenie uzysków z zainstalowanej elektrowni w zależności od usytuowania, kąta nachylanie oraz kierunku montażu paneli słonecznych.

separatorInstalacja Elektrowni Słonecznej

Montaż monitoringuJesteśmy certyfikowanym instalatorem Urzędu Dozoru Technicznego UDT Zapewniamy poprawne wykonanie projektu elektrowni, co przekłada się na maksymalną wydajność energetyczną, a tym samym na szybki zwrot kosztów instalacji.

Profesjonalnie wykonany projekt pozwala prawidłowo określić cenę instalacji, oraz ocenić zysk energetyczny przy uwzględnieniu danego zacienienia. Konspekt jest również niezbędny w przypadku ubiegania się o kredyt w banku, czy o warunki przyłączeniowe w elektrowni.

Przygotujemy za Ciebie całą dokumentację potrzebną do zgłoszenia do zakładu energetycznego. Zapewnimy pomoć przy rejestracji oraz obejmiemy twoją instalację serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Klient otrzymyje 5 letni okres gwarancyjny,  z możliwością wydłużenia do 20 lat!

Ikona dokumentu PDF

Wzór prawidłowego projektu
instalacji 1 fazowej o mocy 4,5 kWpNie gwarantujemy najniższych cen na rynku, ale gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i jakości materiałów użytych do instalacji elektrowni słonecznej, co skutkuje bezawaryjną pracą przez lata. Przygotujemy dla Państwa bezpłatną propozycję rozmieszczenia paneli oraz dobierzemy najbardziej optymalny sprzęt
separator

Gwarantujemy najwyższą jakość usług

Decydując się na usługi naszej firmy wybieracie Państwo wysoką jakość i tradycję. Specjalizujemy się w instalacjach niskoprądowych i dysponujemy własną kadrą certyfikowanych instalatorów zatrudnionych na etacie. Nie korzystamy z podwykonawców ani z pracowników tymczasowych. Na każdym obiekcie gwarantujemy pracownika z min 2 letnim doświadczeniem i certyfikatem UDT.


Nasza firma posiada ubezpieczenie OC tak wiec wszystkie nie przewidziane wypadki jakie mogą zdarzyć się podczas instalacji są ubezpieczone. Dysponujemy również szeroką gamą referencji potwierdzających nasz profesjonalizm i doświadczenie.

W celu umówienia bezpłatnej wizji lokalnej

Zadzwoń 22 646 46 92

lub napisz do nas na adres

info@suntrack.pl, biuro@suntrack.pl

7 innych produktów w tej samej kategorii: