Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Elektrownie prosument

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

  • STP 6000TL-20
    STP 6000TL-20

    Produkt jest używany. Pracował prze...

    4 732,93 zł -51% 9 659,04 zł
Obniżka! Montaż elektrowni 1.27 kWp Zobacz większe

Elektrownia słoneczna 1,65 kWp + montaż

Nowy produkt

ZESTAW PREMIUM. Kompletna instalacja elektrowni słonecznej 1,65 kWp ze sprzętem, materiałami montażowymi i usługą montażu. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona wizją lokalną. Czas realizacji 2 dni robocze. Stawka VAT prosumencka 8%

Więcej szczegółów

11 194,80 zł

-5%

11 784,00 zł brutto

Więcej informacji

Oferujemy Państwu kompleksową instalację elektrowni słonecznej o mocy 1.65 kWp opartej o bezkonkurencyjny Niemiecki inwerter sieciowy SMA SB 1.5. W cenie montażu przewidziane są wszelkie potrzebne komponenty, urządzenia (panele słoneczne, okablowanie, inwertery bezpieczniki itp.), a także usługa montażu przez certyfikowanych instalatorów Urzędu Dozoru Technicznego UDT. W komplecie również system montażowy na dach skośny pokryty blachą trapezową niemieckiej firmy IBC Solar TopFix

Czy to się opłaca i jak to działa ?

Elektrownie podłączone do sieci energetycznej nie korzystają z akumulatorów do gromadzenia energii a zużywają ją na bieżąco lub gromadzą ją w zakładzie energetycznym. Każda wyprodukowana kWh i każda zużyta kWh jest rejestrowana w specjalnym liczniku dwukierunkowym i w półrocznym okresie rozliczeniowym rozliczana. Za każdą oddaną kWh do sieci Klient może odebrać 0,8 kWh za darmo. Możliwe jest wiec bardzo korzystne rozliczenie i gromadzenie nadwyżek energii w elektrowni bez potrzeby użycia kosztowych akumulatorów.  Takie rozwiązanie pozwala nam produkować w dzień a zużywać nocą.

Wycena i montaż elektrowni słonecznej

Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem elektrowni słonecznej oraz bezpłatną wyceną prosimy o pobranie poniższego formularza w formacie PDF lub DOC wypełnienie go i przesłanie na adres info@suntrack.pl. Przygotujemy pełną bezpłatną wycenę wraz ze wstępnym projektem Państwa przyszłej elektrowni. Względnimy wszstkie dane zawarte w karcie informacyjnej i o ile nie zostanie wskazana przez Państwa moc elektrowni postaramy się zaplanować możliwie największa instalacje uwględniając zacienienie paneli oraz położenie wszstkich przeszkód na dachu.


premiumElektrownie serii Premium cechują się najwyższą jakością. Zastosowane produkty są wykonane w Niemczech przez najbardziej uznane firmy fotowoltaiczne takie jak SMA, STECA, IBC czy Heckert Solar.Z uwagi na zastosowane komponenty o przedłużonej trwałości i podwyższonej jakości możemy zaoferować Państwu gwarancje w miejscu instalacji przez 5 lat oraz rozszerzoną gwarancje na panele słoneczne 10 lat na wykonanie produktu oraz 35 lat gwarancji energetycznej.

W cenie instalacji elektrowni gwarantujemy dodatkowo konfiguracje dostępu przez Internet tzw. monitoring systemu online.


Moc Panela słonecznego Elektrownia o mocy 1590W
Napięcie i ampery Napięcie 230V~ 1 Faza
Napięcie 230V 1300 kWh produkcji rocznej.
Energia ekologiczna Ekologiczne źródło energii

separator


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZJE LOKALNĄ 22 646 46 92

LUB NAPISZ DO NAS info@suntrack.pl


panel 250W ibc6 x Panel IBC PolySol 275 VL

IBC solar panele słoneczneCzysta i niezależna energia dostępna dla wszystkich to wizja towarzysząca powstawaniu firmy IBC Solar. Od tego czasu firma zdołała wspiąć się na szczyty w dziedzinie wytwarzania energii słonecznej, stając się nie tylko jednym z liderów na rynku, ale także pionierem w tego typu rozwiązaniach energetycznych. Wprowadziła linie produktów wyznaczające nowe standardy systemów solarnych kładąc nacisk na jakość, dokładność i funkcjonalność modułów.

Polikrystaliczne baterie słoneczne z serii IBC to doskonałe rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich powierzchni. Ciągłe kontrole podczas procesu produkcji gwarantują wspomnianą wcześniej i charakterystyczną dla firmy wysoką jakość oraz wyjątkowo długą żywotność modułów przy zachowaniu maksimum produkcji prądu, wydajności i niezawodności. Zastosowane szkło solarne z powłoką antyrefleksyjną zapewnia jeszcze lepszą absorpcję promieniowania słonecznego, a co za tym idzie - zwiększa efektywność paneli.PARAMETRYIBC PolySol 275 VL
Moc275 Wp STC
Max. tolerancja0/+5W
Gwarancja wydajności10 lat 90% 25 lat 80%
Wydajność STC16,9%
Prąd zwarcia ISC9,23 A
Napięcie jałowe UOC39,00 V
Napięcie UMPP31,8V
Prąd  IMPP8,67 A
Max napiecie VDC 1000 V
Obciążenie śniegiem5400Pa
PARAMETRY MECHANICZNE
Kabel łączącyTyp Tyco Solarlok 4mm˛ puszka +/-, klasa ochrony IP 67
Wymiary modułu992 x 1640 x 340 mm
Waga modułu18,5 kg
CertyfikatyIEC 61215, IEC 61730-1/-1, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Wszystkie moduły firmy Heckert Solar posiadają gwarancję wydajności na okres 25 lat
( 90% wydajności na okres 12 lat i 80% wydajności na okres 30 lat). Firma zapewnia również 11 letnią gwarancję na wyrób.

separator

Inwerter ONGRID SunnyBoy 1.5

Made in germanyWysokiej jakości inwerter sieciowy niemieckiej firmy SMA oferujący sprawność do 97% to aktualnie jeden z najlepszych produktów do budowy małych elektrowni słonecznych. Posiada najwyższą możliwą stopę zwrotu inwestycji oraz najmniejszą awaryjność.

Inwertery Sunny Boy dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wyjściowego i prądu wyjścia mogą być podłączane do praktycznie wszystkich standardowych krystalicznych paneli fotowoltaicznych, oferując wysoką efektywność pracy. Stosunkowo niewielki ciężar i solidna obudowa pozwalają na bezproblemową instalację, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Nie posiadają transformatorów, a ich sprawność sięga 97%. Dzięki konwekcyjnemu chłodzeniu nie wymagają manualnej obsługi.


PARAMETRY TECHNICZE/MODELSMA SB 1.5
maksymalna moc DC1600W
max. napięcie wejścia600V
napięcie pracy MPPT160V - 500V
nominalne napięcie wejściowe360V
min. napięcie wejścia50V / 80V
max. prąd wejścia10A
ilość niezależnych trakerów MPPT1
moc nominalna1500W
max. moc pozorna AC1500VA
nominalne napięcie wyjściowe /zakres220V, 230V, 240V / 180V / 260V
nominalna częstotliwość50Hz, 60Hz / -6Hz ... +5Hz
max. prąd wyjściowy7A
faza wejścia/faza zasilania1 / 1
max. stopień sprawności96%
max. europejski stopień sprawności94,3%
kontrola uziemienia/kontrola siecitak / tak
klasa ochrony (zgodnie z IEC 62103)I
stopień ochrony (zgodnie z IEC 60529)IP65
Parametry techniczne
wymiary (wysokość/szerokość/głębokość)460 / 357 / 214 mm
waga9kg
temp. pracy-40°C ... +60°C
emisja hałasu<25dB (A)
zużycie własne (noc)0,1W
typ wejścia DC
SUNCLIXZłącze szeregowe MC4

MC4Do każdego zestawu dołączone są złącza MC4 (istnieje możliwość bezpłatnego zarobienia przed wysyłką). W zestawie zawarty jest jeden komplet złącz umożliwiający podłączenie stringu paneli słonecznych przeowdem 4mm2 do inwertera sieciowego. Złącza MC4 zapewniają poprawny kontakt okablowania oraz hermetycznośc połączenia. Umożliwiają również szybkie rozpięcie instalacji jak i w pięcie w nią bezpiecznika zabezpieczającego przed niekontrolowanymi zwarciami.

separator

Przewód FlexiSun IBC Solar

Okablowanie solarne 4mm2 UV

Made in germanyW komplecie dostarczamy 50 metrów niemieckiego okablowania solarnego IBC Flexi Sun o średnicy 4mm2 w podwójnej izolacji wykonany w pełni z miedzi. Przewód solarny odporny jest w pełni na promienie UV oraz na wysokie napięcia. Plecionka zapewnia lepszy przepływ ładunków elektrycznych na dużych odległościach. Wysoka jakość przewodu solarnego ma wpływ na mniejsze straty w przesyle energii po stronie napięcia stałego.

separator
Zabezpieczenie AC i DCZabezpieczenie DC i AC

Flaga węgierskaNasze systemy wyposażone są w zabezpieczenie przepięciowe i nadprądowe  po stronie AC oraz przepięciowe po stronie DC. Wykorzystujemy do tego urządzenia renomowanej Węgierskiej firmy Tracon Electric. Zabezpieczenie ma za zadanie ochronę falownika przed ewentualnymi przepięciami i wyładowaniami atmosferycznymi. Wykonanie poprawnego zabezpieczenia ma kluczowy wpływ na wieloletnią pracę falownika. Należy pamiętć, że zabezpieczenia chronią najdroższą część naszego systemu czyli falownik.

separator

System montażowy TopFix

Made in germanyKompletny Niemiecki system montażowy zawierający wszelkie potrzebne komponenty do montażu paneli fotowoltaicznych na dachu skośnym pokrytym blachą trapezową. W skład zestawu wchodzą materiały montażowe takie jak: profile, klamry skrajne, klamry środkowe, śruby i nakrętki M10, śruby i nakrętki M8, oraz inne materiały, które mogą okazać się potrzebne w trakcie montażu.


Usługa montażu obejmuje 
    montaż paneli słonecznych na dachu
    montaż inwertera sieciowego wraz z konfiguracją
    wykonanie przyłącza do tablicy rozdzielczej
    wykonanie uziemienia instalacji i montażu
    instalacja rozłącznika AC
Opcjonalnie zalecamy dodatkowo
    wykonanie instalacji odgromowej budynku w cenie 500 - 1000 zł netto
    wykonanie w razie potrzeby uziomy dla szyny PE


separator

Kalkulator PVKalkulator elektrowni słonecznej IBC Solar


Zachęcamy Państwa do skorzystania z kalkulatora uzysku elektrowni słonecznej firmy IBC Solar. Kalkulator umożliwia precyzyjne wyliczenie uzysków z zainstalowanej elektrowni w zależności od usytuowania, kąta nachylanie oraz kierunku montażu paneli słonecznych.

separator

Instalacja Elektrowni Słonecznej

Montaż monitoringuJesteśmy certyfikowanym instalatorem Urzędu Dozoru Technicznego UDT Zapewniamy poprawne wykonanie projektu elektrowni, co przekłada się na maksymalną wydajność energetyczną, a tym samym na szybki zwrot kosztów instalacji.

Profesjonalnie wykonany projekt pozwala prawidłowo określić cenę instalacji, oraz ocenić zysk energetyczny przy uwzględnieniu danego zacienienia. Konspekt jest również niezbędny w przypadku ubiegania się o kredyt w banku, czy o warunki przyłączeniowe w elektrowni.

Przygotujemy za Ciebie całą dokumentację potrzebną do zgłoszenia do zakładu energetycznego. Zapewnimy pomoć przy rejestracji oraz obejmiemy twoją instalację serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Klient otrzymuje 5 letni okres gwarancyjny,  z możliwością wydłużenia do 20 lat!

Ikona dokumentu PDF

Wzór prawidłowego projektu
instalacji 1 fazowej o mocy 4,5 kWpNie gwarantujemy najniższych cen na rynku, ale gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i jakości materiałów użytych do instalacji elektrowni słonecznej, co skutkuje bezawaryjną pracą przez lata. Przygotujemy dla Państwa bezpłatną propozycję rozmieszczenia paneli oraz dobierzemy najbardziej optymalny sprzęt
separator

Gwarantujemy najwyższą jakość usług

Decydując się na usługi naszej firmy wybieracie Państwo wysoką jakość i tradycję. Specjalizujemy się w instalacjach niskoprądowych i dysponujemy własną kadrą certyfikowanych instalatorów zatrudnionych na etacie. Nie korzystamy z podwykonawców ani z pracowników tymczasowych. Na każdym obiekcie gwarantujemy pracownika z min 2 letnim doświadczeniem i certyfikatem UDT.


Nasza firma posiada ubezpieczenie OC tak wiec wszystkie nie przewidziane wypadki jakie mogą zdarzyć się podczas instalacji są ubezpieczone. Dysponujemy również szeroką gamą referencji potwierdzających nasz profesjonalizm i doświadczenie.

W celu umówienia bezpłatnej wizji lokalnej

Zadzwoń 22 646 46 92

lub napisz do nas na adres

info@suntrack.pl, biuro@suntrack.pl

7 innych produktów w tej samej kategorii: