Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Kategorie

video


Informacje

Promocje

Ddofinansowanie prosumentofinansowanie Prosument

Program prosument to środki krajowe przeznaczone na dofinansowanie elektrowni słonecznych o mocy nie większej niż 40 kWp instalowanych przez osoby prywatne na potrzeby własne.

Dzięki programowi prosument możliwe jest otrzymanie w roku 2015 dofinansowanie do całości inwestycji w wysokości 40% a roku 2016 w wysokości 30%. Program prosument to również dofinansowany przez Państwo kredyt w wysokości 1% rocznie na resztę kwoty. Całość inwestycji finansowana jest z kredytu oraz 40% dofinansowania. Możliwość składania wniosków została otwarta 24 kwietnia 2015 r.
Otrzymanie dofinansowania wraz z kredytem jest bardzo proste.

Po pierwsze należy posiadać zdolność kredytową. Kolejny krok to podpisanie umowy na budowę elektrowni słonecznej np. z nasza firmą. Po zawarciu umowy sporządzamy komplet dokumentacji wraz z projektem technicznym oraz wnioskiem do BOŚ Bank i wysyłamy go do klienta. Klient podpisuje dokumenty we wskazanym miejscu, dodatkowo wypełnia dane dotyczące bezpośrednio spraw prywatnych we wniosku np., wysokość dochodów itp. Tak przygotowane dokumenty należy złożyć do najbliższego oddziału banku BOŚ oraz czekać na decyzję.
 
Na każdym etapie do dyspozycji Państwa jest nasz pracownik handlowy oraz inżynier, który sporządza projekty techniczne.
 
Po  otrzymaniu pozytywnej decyzji przystępujemy do montażu. Od tej chwili mogą Państwo cieszyć się swoją elektrownią słoneczną.
Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z naszym konsultantem w celu uzgodnienia szczegółów lub umówienia wizji lokalnej i precyzyjnej wyceny. tel. 22 646 46 92 wew 21
 

Cennik elektrowni słonecznych prosument Cennik elektrowni słonecznych z montażem

Zachęcamy do zapoznania się z kompletnym cennikiem instalacji fotowoltaicznych w programie prosument. Proponowane ceny nie odbiegają od końcowej wyceny więcej niż +- 5%. W celu końcowej wyceny prosimy o kontakt w celu odbycia wizji lokalnej.

Oferujemy systemy oparte o markowe komponenty IBC Solar oraz falowniki SMA. Nasze systemy gwarantują ciągłą nieprzerwaną pracę przez ponad 25 lat.

Elektrownia słoneczna6 kroków do własnej elektrowni.

Przeczytaj jak w 6 prostych krokach możesz zostać właścicielem elektrowni słonecznej w programie Elektrownie finansowane są, ze środków krajowych Narodowego Funduszu Ochrony środowiska poprzez udzielenie niskooprocentowanego kredytu w wysokości 1% oraz dofinansowania 40%. Uwaga wniosku można składać już od 24 kwietnia 2015 r.
 

Krok 1 Krok 1 - zbieranie informacji od klienta - wizja lokalna
Wypełnij kartę informacyjną i wraz ze zdjęciami dachu oraz rozdzielni elektrycznej prześlij je do nas na adres email info@vitis-it.pl  Pozwoli nam to na poznanie Państwa potrzeb i warunków technicznych Kartę informacyjną dla klienta możesz
pobrać tutaj…
Krok 2 Krok 2 - przygotowanie oferty
W przeciągu 1-2 dni otrzymają Państwo kompleksową ofertę na elektrownie słoneczną, karty katalogowe oraz wzór umowy do realizacji przedsięwzięcia wraz z dofinansowaniem 40% prosument oraz kredytem na całość instalacji w wysokości 1%.
Krok 3 Krok 3 - umowa i przygotowanie dokumentacji dla banku + projekt
W sytuacji akceptacji oferty prześlemy do Państwa umowę kurierem zwrotnym w celu jej podpisania. Po uiszczeniu zaliczki w wysokości 500 zł, która jest zwracana po zainstalowaniu systemu przygotujemy dla Państwa komplet dokumentów dla banku wraz z projektem technicznym.
Krok 4 Krok 4 - Otrzymanie dofinansowania i kredytu
Po otrzymaniu dokumentacji z naszej firmy przygotowanej przez inżyniera, należy tylko wypełnić wniosek do banku o dochodach i oczekiwać na akceptację ze strony banku. Nasze firma zapewnia komplet wszystkich niezbędnych dokumentów wraz z certyfikowanym instalatorem UDT oraz projektem i wskaże stosowną placówkę banku do złożenia wniosku.
Krok 6 Krok 5 - realizacja inwestycji i przyłącze do zakłądu energetycznego
Zadzwoń do nas z informacją o otrzymaniu dofinansowania i umów się na realizację inwestycji. Przyjedziemy na miejsce ze wszystkim potrzebnymi materiałami i wykonamy całą instalację w kilka dni. Na miejscu przygotujemy też wniosek do zakładu energetycznego oraz stosowne końcowe dokumenty do złożenia w banku.
Krok 6 Krok 6 - rozpoczęcie pracy systemu
Od dnia przekazania instalacji protokołem odbioru rozpoczyna się proces produkcji energii elektrycznej, który dokumentowany jest w zintegrowanym liczniku kWh. Dane te trzeba będzie przekazywać co jakiś czas do Banku Ochrony Środowiska