Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Kategorie

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Warszawa Dofinansowanie 40%Dofinansowanie fotowoltaika 40% dla Warszawy

Od dnia 1 Września 2016 roku Mieszkańcy Warszawy mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości 40% do instalacji fotowoltaicznej.  Nasza firma oferuje kompleksowe przygotowanie dokumentacji, wykonanie elektrowni oraz przyłączenie jej do sieci energetycznej. Dzięki elektrowni słonecznej możesz produkować prąd na własne potrzeby lub magazynować go w sieci aby odbierać go bezpłatnie nocą lub zimą wtedy kiedy nie ma słońca. Oznacza to redukcję opłat za energię elektryczną nawet o 90%.

Czas zwrotu inwestycji 6 Lat dla elektrowni Niemieckich


Tylko 5 prostych kroków dzieli cię od zakupu własnej elektrowni słonecznej. Poznaj razem z nami drogę do instalacji dofinansowanych elektrowni słonecznych i już jutro przestań płacić rachunki za energię elektryczną. Zajmiemy się za Ciebie wsztkimi formalnościamy tak abyś Ty mógł się cieszyć darmowo energią oraz czystym powietrzem w naszej stolicy.

Z nami otrzymasz pełne 40% zwrotów kosztów z realizacji elektrowni słonecznej z której będziesz mógł korzystać przez kolejne 25 lat nie płacąc rachunków za prąd. Oferowane przez nas Niemieckie instalacje sa niezwykle trwałe i znacznie bardziej wydajne od ekonomicznych chińskich elektrowni.

 

 

W kroku pierwszym po otrzymaniu wyceny na elektrownie słoneczną podpisujemy umowę o wykonanie Państwa instalacji. Od tej pory będziemy przygotowywać całą potrzebą dokumentację rozpoczynając od przygotowania wniosku do Biura Ochrony  Środowiska aż na przyłączeniu elektrowni kończąc.
 

Przygotujemy dla Państwa wniosek o dofinansowanie, dokumentacje inwestycji,  opis i schemat instalacji oraz wszystkie inne stosowne dokumenty. Zgromadzimy również wszystkie potrzebne informacje techniczne potrzebne do wykonania inwestycji. Obliczymy również najbardziej optymalną wielkość instalacji fotowoltaicznej.


Z przygotowanymi dokumentami należy udać się do Biura Ochrony Środowiska w terminie od 1 września 2016  do 31 marca 2017 znajdującym się przy ul. S. Starynkiewicza 7/9, piętro IV pokój 404 i 405. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji należy udać się ponownie do biura BOŚ celem podpisania umowy na dofinansowanie.
 

Przystępujemy do realizacji inwestycji. Budujemy Państwa elektrownie zgodnie z projektem oraz wypełniamy wszystkie formalności potrzebne do zgłoszenia jej do zakładu energetycznego. Wykonujemy dokumentację fotograficzną i wystawiamy fakturę. Od tego czasu Państwa elektrownia pracuje z wytwarza darmową energię
 

Wraz z drukiem rozliczenia, kopią umowy, protokołem odbioru , oryginału faktury oraz dokumentacją fotograficzną należy udać sie do BOŚ aby sfinalizować instalację i otrzymać dofinansowanie.

 

Skontaktuj się z naszym doradcą pod nr tel. 22 646 46 92 lub 22 632 66 94 poproś o szczegółową wycenę lub doradztwo. Z chęcią przyjedziemy do Ciebie na wizję lokalną o ile taka będzie potrzebna. Wyjaśnimy też wszstkie szczegóły dotyczące dofinansowania instalacji z budżetu Miasta Stołecznego Warszawy

 

Jeżeli preferujesz kontakt mailowy prosimy o wysłanie wiadomości za pomocą naszego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mail info@suntrack.pl W odpowiedzi wyślemy formularz PV do wypełnienia a na jego podstawie będziemy mogli przygotować kompleksową ofertę elektrowni oraz finansowania.

 

Możesz również od razu zapoznać się z naszym cennikiem montażu przechodząc bezpośrednio do zakładki montaż. Wszystkie ceny podane są z 8% podatkiem VAT obejmuje on domy prywatne oraz Wspólnoty Mieszkaniowe dla firm stawka VAT wynosi 23%.

 Ulotka  OZE Miasta Stołecznego Warszawy - dofinansowanie 40%
nabór wniosków od 1 września 2016 do 31 marca 2017 r.