Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Kategorie

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

  • CX40 12V/24V
    CX40 12V/24V

    Nowoczesny sterowany mikroprocesorowo...

    451,75 zł -30% 645,36 zł

Warszawa Dofinansowanie 40%Dofinansowanie fotowoltaika 40% dla Warszawy

Od dnia 1 Września 2017 roku Mieszkańcy Warszawy mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości 40% (maksymalna wartość dofinansowania to 15 000 zł) do instalacji fotowoltaicznej.  Nasza firma oferuje kompleksowe przygotowanie dokumentacji, wykonanie elektrowni oraz przyłączenie jej do sieci energetycznej. Dzięki elektrowni słonecznej możesz produkować prąd na własne potrzeby lub magazynować go w sieci aby odbierać go bezpłatnie nocą lub zimą wtedy kiedy nie ma słońca. Oznacza to redukcję opłat za energię elektryczną nawet o 90%.


Tylko 5 prostych kroków dzieli cię od zakupu własnej elektrowni słonecznej. Poznaj razem z nami drogę do instalacji dofinansowanych elektrowni słonecznych i już jutro przestań płacić rachunki za energię elektryczną. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami tak abyś Ty mógł się cieszyć darmowo energią oraz czystym powietrzem w naszej stolicy.


Z nami otrzymasz pełne 40% (maksymalna wartość dofinansowania to 15 000 zł) zwrotów kosztów z realizacji elektrowni słonecznej z której będziesz mógł korzystać przez kolejne 25 lat nie płacąc rachunków za prąd. Oferowane przez nas Niemieckie instalacje są niezwykle trwałe i znacznie bardziej wydajne od ekonomicznych chińskich elektrowni.

 

W kroku pierwszym po otrzymaniu wyceny na elektrownie słoneczną podpisujemy umowę o wykonanie Państwa instalacji. Od tej pory będziemy przygotowywać całą potrzebą dokumentację rozpoczynając od przygotowania wniosku do Biura Ochrony  Środowiska aż na przyłączeniu elektrowni kończąc.
 

Przygotujemy dla Państwa wniosek o dofinansowanie, dokumentacje inwestycji,  opis i schemat instalacji oraz wszystkie inne stosowne dokumenty. Zgromadzimy również wszystkie potrzebne informacje techniczne potrzebne do wykonania inwestycji. Obliczymy również najbardziej optymalną wielkość instalacji fotowoltaicznej.


Z przygotowanymi dokumentami należy udać się do Biura Ochrony Środowiska w terminie:
•    od 1 września 2017 do 31 grudnia 2017 dla instalacji których realizacja planowana jest na rok 2018
•    od 2 stycznia 2018 do 31 marca 2018 dla instalacji których realizacja planowana jest na rok 2018
Po otrzymaniu pozytywnej decyzji należy udać się ponownie do biura BOŚ przy pl. Bankowy 2, celem podpisania umowy na dofinansowanie.
 

Przystępujemy do realizacji inwestycji. Budujemy Państwa elektrownie zgodnie z projektem oraz wypełniamy wszystkie formalności potrzebne do zgłoszenia jej do zakładu energetycznego. Wykonujemy dokumentację fotograficzną i wystawiamy fakturę. Od tego czasu Państwa elektrownia pracuje z wytwarza darmową energię
 

Wraz z drukiem rozliczenia, kopią umowy, protokołem odbioru , oryginału faktury oraz dokumentacją fotograficzną należy udać sie do BOŚ aby sfinalizować instalację i otrzymać dofinansowanie.

 

Skontaktuj się z naszym doradcą pod nr tel. 22 646 46 92 lub 22 632 66 94 poproś o szczegółową wycenę lub doradztwo. Z chęcią przyjedziemy do Ciebie na wizję lokalną o ile taka będzie potrzebna. Wyjaśnimy też wszstkie szczegóły dotyczące dofinansowania instalacji z budżetu Miasta Stołecznego Warszawy

 

Jeżeli preferujesz kontakt mailowy prosimy o wysłanie wiadomości za pomocą naszego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mail info@suntrack.pl W odpowiedzi wyślemy formularz PV do wypełnienia a na jego podstawie będziemy mogli przygotować kompleksową ofertę elektrowni oraz finansowania.

 

Możesz również od razu zapoznać się z naszym cennikiem montażu przechodząc bezpośrednio do zakładki montaż. Wszystkie ceny podane są z 8% podatkiem VAT obejmuje on domy prywatne oraz Wspólnoty Mieszkaniowe dla firm stawka VAT wynosi 23%.

 Ulotka  OZE Miasta Stołecznego Warszawy - dofinansowanie 40%
nabór wniosków od 1 września 2017 do 31 marca 2018 r.