Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Kategorie

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 

Falownik sieciowy SMA Sunny Tri PowerFalowniki SMA - 100% gwarancji zwrotu inwestycji

Wszystkie nasze elektrownie wyposażone zostały w renomowany falownik niemieckiej firmy SMA. Minimalna gwarancja to 5 lat z możliwością przedłużenia do 20 zapewnia 100% zwrot inwestycji o czym nie może być mowy przy innych nie markowych urządzeniach. Falowniki SMA to również najwyższa możliwa sprawność  z pośród wszystkich dostępnych urządzeń na rynku światowym.

Dlaczego montujemy tylko takie falowniki ? Bo tylko firma SMA gwarantuje, że falownik dotrwa do punktu zwrotu inwestycji i będzie działał jeszcze przynajmniej 10-15 lat.

 

Elektrownia słoneczna 40% DOFINANSOWANIE

Elektrownia słonecznaPrzeczytaj jak w 7 prostych krokach możesz zostać właścicielem elektrowni słonecznej w programie prosument. Elektrownie finansowane są, ze środków krajowych Narodowego Funduszu Ochrony środowiska poprzez udzielenie niskooprocentowanego kredytu w wysokości 1% oraz dofinansowania 40%. Uwaga wniosku można składać już od 24 kwietnia 2015 r.

Monitoring HDFULL HD

Od dnia 30 czerwca do wszystkich naszych instalacji monitoringu oferujemy kamery o najwyższej rozdzielczości 2 Megapixele 1080p jednocześnie nie podnosząc cen. Zachęcamy również wszystkich posiadaczy tradycyjnych kamer analogowych do ich wymiany na nowoczesne kamery o wysokiej rozdzielczości bez potrzeby wymiany okablowania.

Rabat za kliknięcie


Goole+ SuntrackZapraszamy na naszą stronę Google+ znaleźć można na niej najnowsze informacje o naszej firmie. Zdjęcia produktów oraz ciekawostki. Polub nas na Google+ i śledź zmiany na bierząco. Jeżeli polubisz nasz na Google+ i przy zakupie poinformujesz nas o tym, możesz liczyć na 2% rabat od wszystkich naszych produktów.

UWAGA ZMIANA SIEDZIBY BIURA I SKLEPU


Suntrack biuroPrzypominamy, że od dnia 15 czerwca nasza firma zmieniła siedzibę. Znajdujemy się teraz przy ul. Prymasa Tysiąclecia 46 (40 metrów dalej od starej siedziby). Zapraszamy do naszego sklepu z nową dużą powierzchnią ekspozycyjną. Duża powierzchnia magazynowa zapewnia stały dostęp do wszystkich produktów.

Zasilanie awaryjne do kolektorów słonecznychZasilanie awaryje koektorów słonecznych

Nowoczesne w pełni autonomiczne zasilanie awaryjne przeznaczone dla systemów grzania wody – kolektory słoneczne. W czasie zaniku prądu kolektory słoneczne narażone są na brak cyrkulacji glikolu i zagotowanie go w układzie. System zabezpiecza przed zanikami napięcia nawet na kilka godzin, chroniąc tym samym droga instalację solarną.

Nasze systemy wyposażone są w akumulatory żelowe. Oznacza to, że przy pracy buforowej tak jak ma to miejsce w awaryjnych systemach zasilania, wymiana akumulatora występuje średnio raz na 12 lat!!

Ustawa OZE przyjęta !!!

Bronisław Komorowski

W dniu 11 marca Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę OZE. Oznacza to, że na pewno w Polsce będziemy mieli stawki gwarantowane za sprzedaż egerii. Zapraszamy wszystkich do instalacji elektrowni słonecznych i do podpisywania umów na dofinansowanie Prosument

Grupa sprzedażowaGrupa Vitis-it

Jesteś instalatorem lub sprzedawcą systemów PV. Przystąp do grupy sprzedażowej VITIS-IT. Korzystaj z atrakcyjnych rabatów oferowanych przez naszą firmę i krótkich terminów dostaw. Grupa VITIS-IT to nie tylko rabaty ale również współpraca przy obsłudze klientów, pomoc techniczna i szkolenia. Skontaktuj się z naszym działem handlowym i dowiedz się wiecej o szczegółach. Osoba odpowiedzialna oraz koordynator projektu Robet Rodak

Dofinansowanie PROSUMENT

Boś Bank Dofinansowanie Prosument 40%

Uwaga od kwietnia rusza dofinansowanie prosument 40% oraz kredyt 1% w Banku Ochrony Środowiska. Nasza firma już teraz podpisuje umowy na montaż elektrowni słonecznych dzięki czemu każdy klient może zapewnić sobie miejsce w kolejce jako jeden z pierwszych aby uzyskać dofinansowanie i zainstalować własną elektrownie słoneczną. Oferujemy elektrownie od 1,5kWp do 40kWp oparte o niemieckie falowniki SMA i niemieckie lub koreańskie panele IBC Solar

Zmiana adresu

Informujemy, że nazwa ulicy przy której mieści się siedziba naszej firmy, oraz sklepu uległa zmianie. Nowy adres biura to: Al. Prymasa 1000-lecia 48a, 01-242 Warszawa.  Lokalizacja firmy pozostaje bez zmian. Dawna nazwa ulicy. Józefa Bema 65, 01-244 Warszawa
 

 FACEBOOK

FacebookJeżeli spodobała ci się nasza strona, interesujesz się fotowoltaiką i odnawialnymi źródłami energii, jesteś ekologiem lub po prostu chcesz dbać o czyste powietrze w naszym kraju, polub nas na Facebook. Pomórz  nam budować społeczność wspierającą panele słoneczne w Polsce. Znajdziesz tu zawsze najnowsze wydarzenie i informacje ze świata oraz aktualności o naszej firmie. Kliknij i wejdz na naszą strone Facebook

PROSUMENT - postępyOZE Wygraliśmy !!

Rewelacyjna informacja, dzięki działaniom ludzi dobrej woli i organizacjom OZE udało się przegłosować w sejmie korzystną dla prosumentów ustawę.

Wszystkie bezsensowne poprawki stworzone w senacie przez PO zostały odrzucone. Teraz możemy liczyć na wielki boom instalacji fotowoltaicznych. To największy sukces wszechczasów w Polsce w dziedzinie energetyki.

Teraz każda elektrownia to szybki zwrot i zysk dla właściciela a dla społeczeństwa czyste powietrze.

Sprzedawaj energię po 75 gr za kWh dla instalacji do 3 kWh przez 15 lat. Weź dofinansowanie 40% i ciesz się swoją prywatną elektrownią, która zwróci się w błyskawicznym tempie. Wytwarzaj i sprzedawaj swoją własną energię elektryczną. Bądź niezależny energetycznie od naszych sąsiadów.

Kalkulator elektrowni słonecznej IBC Solar

Kalkulator PV

Zachęcamy Państwa do skorzystania z kalkulatora uzysku elektrowni słonecznej firmy IBC Solar. Kalkulator umożliwia precyzyjne wyliczenie uzysków z zainstalowanej elektrowni w zależności od usytuowania, kąta nachylanie oraz kierunku montażu paneli słonecznych.

 Promocja

Z przyjemnością informujemy o nowej promocji na panele słoneczne MWG POWER 130W/12V (22V). Już teraz dostępne są w atrakcyjnej cenie 526,50 zł brutto. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Bateria słoneczna w całości została wyprodukowana z krzemu polikrystalicznego o sprawności 16%. Pokryta szkłem hartowanym i lakierem zabezpieczającym, oprawiona w aluminiową ramę z otworami montażowymi, świetnie nadaje sie do montażu na każdej powierzchni dachu domu, przyczepy kempingowej lub na dedykowanym montażu.

Panele firmy MWG POWER cechuje wysoka jakość wykonania, oraz sprawność.

Poprawka przyjęta

Na dzisiejszym posiedzeniu sejmu posłowie przyjęli poprawkę dotyczącą taryf gwarantowanych za sprzedaż energii produkowanej z mikroinstalacji OZE. Poprawka Prosumencka nakłada obowiązek zakupu energii elektrycznej z instalacji odnawialnego źródła energii po stałej stawce przez okres kolejnych 15 lat (liczony od dnia przyłączenia tej instalacji do sieci elektroenergetycznej).

Przyjęta poprawka posła Bramory zagwarantowała stałe taryfy min. także dla instalacji fotowoltaicznych. Dla instalacji o mocy do 3KW za 1 kWh wynosi 0,75 zł.

Panele słoneczne BOSCH

W naszej ofercie można znaleźć panele wyprodukowane na ogniwach niemieckiej firmy Bosch.

Baterie słoneczne
30W, 50W i 130W Bosch Cell Prestige wykonane są w całości z krzemu monokrystalicznego. Spośród produktów innych dostępnych na rynku marek wyróżnia je  niewielki rozmiar, a tym samym wyższa sprawność. Niewątpliwie jest to ich największy atut.

Projekt instalacji ON-GRID

Prezentujemy Państwu wzór prawidłowo przygotowanego projektu instalacji ON-GRID o mocy 4,5 kWp. Dobrze wykonany projekt instalacji fotowoltaicznej przekłada się na  wydajność  energetyczną systemu, a tym samym na szybszy zwrot kosztów inwestycji.

Nowe regulatory ładowania

Ofertę naszego sklepu rozszerzyliśmy o nowe regulatory ładowania Phocos CX20 48V i CX40 48V. Regulatory  serii CX to jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń dostępnych na polskim rynku. Oferują najwyższą sprawność i bezawaryjność. Wbudowany wyświetlacz LCD pozwala na proste odczytywanie najważniejszych informacji o pracy systemu.
Produkt na zamówienie - czas oczekiwania do 7 dni roboczych.

Banki a prosument

dofinansowanie prosument

Według najnowszych informacji podanych przez NFOŚiGW już 5 lutego 2015r. ukaże się  wykaz banków, które będą udostępniać środki w ramach programu Prosument. Wnioski w bankach będą mogli składać beneficjenci programu Prosument – osoby fizyczne, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Lista banków umieszczona zostanie na stronie internetowej NFOŚiGW i Ministerstwa Środowiska.

Zasilanie awaryjnevolt polska

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowe systemy zasilania awaryjnego. Seria przetwornic Sinus PRO działa w trybie UPS dzięki czemu idealnie sprawdza do zasilania awaryjnego pomp cyrkulacyjnych CO.

W jednej obudowie umieszczono zarówno inteligentny prostownik MPPT, oraz przetwornicę SINUS opartą na transformatorze toroidalnym. Transformator kompensuje różną moc bierną odbiorników, oraz bardzo elastycznie reaguje na przeciążenia.

Szkolenia akredytowane UDT OZE

Certyfikat UDT OZE PV

Certyfikat UDT OZE PV

Z przyjemnością pragniemy powiadomić państwa, że pracownicy naszej firmy jako pierwsi w Polsce zostali przeszkoleni z instalacji elektrowni słonecznych PV OZE w ośrodku szkoleniowym akredytowanym przez Urząd Dozoru Technicznego.
Zawsze dokładamy wszelkich starań aby klienci byli obsługiwani profesjonalnie z należytą starannością. Staramy się być zawsze o krok od konkurencji zarówno merytorycznie jak i techniczne.

RANKIT.PLRankit - Agencja reklamowa

Polecamy usługi agencji reklamowej Rankit. Skuteczny marketing internetowy, pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, budowa stron internetowych oraz social marketing.

UWAGA - KONKURS!

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku. Znajdą tam Państwo linki do ciekawych artykułów, nowinki branżowe, jak również komunikaty o trwających konkursach. Na bieżąco aktualizujemy informację na temat dofinansowania instalacji fotowoltaicznych. Śledząc nasz  profil zyskujesz pewność, że nic nie umknie twojej uwadze, a także masz szansę na wygranie wspaniałych nagród!

Dofinansowanie 40%dofinansowanie prosument

Program Prosument  to forma  dofinansowania (dotacja w wysokości 40% kosztów kwalifikowanych) przeznaczona na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii dla osób fizycznych, wspólnot mieszkaniowych, oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Finansowane są min. systemy fotowoltaiczne o zainstalowanej mocy elektrycznej do 40 kWp. Dofinansowanie ze środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) wynosi do 100% kosztów kwalifikowanych instalacji wchodzących w skład przedsięwzięcia, w tym 40% w formie dotacji, pozostała część w formie pożyczki niskooprocentowanej 1% w skali roku).

Według najnowszych dostępnych informacji cztery Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW) 16.09.2014r. podpisały umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Osoba fizyczna zatem będzie mogła się starać o dofinansowanie w jednym z wojewódzkich funduszy.

Inwerter firmy VOLT POLSKA

Udzielamy Państwu 15% rabatu na nasz najnowszy produkt przetwornicę IPS 5000 firmy VOLT POLSKA. Urządzenie to charakteryzuje się najniższymi stratami energii przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny (690,03 zł brutto).

Inwerter pozwalana na zamianę  prądu stałego 12V z akumulatorów, czy też  z instalacji samochodowych na prąd zmienny 230V o mocy 2500W.

Przetwornica wytwarza napięcie przemienne o przebiegu prostokątnym, którego wartość skuteczna jest dokładnie taka sama jak wartość w sieci energetycznej. Ta metoda generowania napięcia, umożliwia  ograniczenie cen, oraz znaczne zwiększenie bezawaryjności urządzenia.

Wybierając falownik VOLT POLSKA otrzymujecie Państwo najwyższą jakość. Konwerter ten osiąga sprawność sięgającą do 92%, a tym samym charakteryzuje się niewielkimi stratami energii.

Wyjątkowa cena

Przygotowaliśmy dla Państwa 10% rabatu na zabezpieczenie przepięciowe DC. Ogranicznik przepięć  TTV2-40-DC-600 dostępny jest w cenie 291,70 zł brutto. Oferta obowiązuje do 15 września.

Ogranicznik do systemów fotowoltaicznych służy do odprowadzania przepięć w sieci elektrycznej spowodowanych przełączeniami. Dedykowany głównie do obwodów prądu stałego takich jak choćby wspomniane wcześniej systemy fotowoltaiczne (PV).

Warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie systemu fotowoltaicznego przed wyładowaniem atmosferycznym, czy też innymi wyładowaniami elektromagnetycznymi.

Kamera IP 720P

Będąc bezpośrednim importerem kamer oferujemy najwyższą jakość w  najniższej możliwej cenie. Tylko u nas otrzymacie Państwo kamerę IP 1,3 Mpix. z nowoczesnym przetwornikiem za jedyne 380,00 zł brutto.

Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz podczerwieni IR, który umożliwia widzenie kamery w nocy. Pozwala na uzyskanie niezwykle wysokiej jakości obrazu porównywalnej do zdjęć z aparatu cyfrowego. Wysoka  rozdzielczość umożliwia rozpoznawanie twarzy lub odczytywanie numerów tablic rejestracyjnych nawet z dużej odległości.

Oferujemy dotąd nieosiągalną jakość dla monitoringu analogowego w najniższej dostępnej cenie na rynku polskim.

Niemieckie regulatory STECA PR

Oferujemy Państwu 5 % rabatu na wszystkie regulatory ładowania Steca PR, a przy zakupie min. 10 szt. 10% rabatu.

Seria PR to profesjonalne regulatory z wyświetlaczem LCD oferujące niespotykaną ilość danych, które można poddać analizie. Duży czytelny wyświetlacz LCD jest największą zaletą regulatora PR.

Nowoczesny regulator ładowania STECA niemieckiej produkcji pozwala na kontrolę stanu naładowania i rozładowania akumulatora. Zapewnie poprawną charakterystykę ładowania akumulatora, a tym samym zwiększa jego żywotność do maximum.

145W CS IBC Dostawa

W związku z tym, że baterie słoneczne 145W z serii IBC SoloSol cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów przewidzieliśmy kolejną dostawę. Panele będą dostępne 28 sierpnia 2014r. i już teraz  przyjmujemy zamówienia.
Pogoda
IBC Solar 145W powstał z myślą o wymaganiach systemów OFF-GRID, poza siecią zasilania. Świetnie sprawdza się w małych autonomicznych systemach solarnych wymagających cyklicznej pracy na co dzień. Dostarcza wystaraczającą ilość energii do zasilenia domku letniskowego, kampera czy przyczepy kempingowej.

Udzielamy 10 letniej gwarancji na panele oraz 25 letniej gwarancji energetycznej. Oznacza to w praktyce, że po upływie 25 lat panel powinien zachować 80% swojej sprawności nominalnej.

Stacja pogody

Doskonałym przykładem zastosowania systemów fotowoltaicznych jest instalacja (zakupiona w naszym sklepie) służąca do wspomagania zasilania autonomicznej stacji pomiarowej.

Stację założono w roku 2011, w dzielnicy Północ w Częstochowie. W tym roku dodatkowo założono oświetlenie przeszkodowe (ledowe) z czujnikiem zmierzchowym, zasilane z panela słonecznego o mocy 5W.

Instalacja składająca się z panela słonecznego o mocy 5W, regulatora ładowania, oraz akumulatora o pojemności 7Ah działa bez zarzutów. Systemy fotowoltaiczne są coraz częściej stosowane ze względów ekologicznych, a także ekonomicznych.

NOWOŚĆ! INWERTERY SINUS

Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów rozszerzyliśmy ofertę naszego sklepu o nowe przetwornice  napięcia.
Elektroniczne inwertery Sinus firmy VOLT POLSKA oferują najwyższą sprawność 92% w atrakcyjnej cenie. Dedykowane są do zasilania urządzeń wymagających napięcia zmiennego 230V z instalacji samochodowych i akumulatorów o stałym napięciu 12V.

Urządzenia te wytwarzają napięcie sinusoidalne, identyczne jak to w sieci energetycznej, dzięki czemu  umożliwiają zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne oraz transformatory, np. elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy.

Decydując się na przetwornicę firmy VOLT POLSKA otrzymujecie Państwo najwyższą jakość, co w przypadku falowników ma duże znacznie.

Nowe zestawy IP

Do oferty sklepu wprowadziliśmy zestawy  monitoringu IP w wersji ECO w wyjątkowo niskiej cenie. Zestawy wyposażone są w oświetlacz podczerwieni (pozwalajacy na obserwację w całkowitych ciemnościach) i kamery o rozdzielczości 720p.

Decydując się na zakup jednego z naszych zestawów, otrzymujecie Państwo monitoring o najwyższej jakości, możliwość podłączenia monitoringu do Internetu i obserwowania kamer z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki internetowej. Łatwość konfiguracji i montażu sprawia, że cyfrowe zestawy monitoringu IP są przeznaczone dla każdego.

Czas realizacji do 2 dni roboczych.

Przetwornica napięcia

Prezentujemy Państwu przetwornicę napięcia Phoenix 800VA - 24V Victron Energy w nowej obniżonej cenie 1 540,32 zł brutto. Dedykowaną do małych i średnich systemów fotowoltaicznych. Umożliwia ona zamianę napięcia stałego na prąd zmienny 230V, co pozwala na podłączenie każdego rodzaju odbiornika sieciowego.

Falowniki firmy Victron Energy charakteryzują się najwyższą światową jakością, oraz najmniejszymi stratami podczas przetwarzania energii. Decydując sie na zakup wybieracie Państwo najwyższą jakość, co w przypadku falowników ma ogromne znacznie. Tanie inwertery generują bardzo duże straty podczas przetwarzania energii 24V nawet do 50%. Inwertery Victron Energy posiadają sprawność sięgającą do 90%.

NOWOŚĆ Panel Monokrystaliczny

Do naszego sklepu wprowadziliśmy NOWOŚĆ - baterię słoneczną Word Window 130W w promocyjnej cenie  600 zł brutto. Do baterii dołączamy komplet złączy MC4 GRATIS.

Panel w całości został wyprodukowany z krzemu monokrystalicznego, co pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności, a tym samy maksymalnej produkcji prądu. Panele firmy Word Window cieszą sie wysoką sprawnością, przepuszczalność światła wynosi powyżej 95%.

Pokryte hartowanym wysokotransperentnym szkłem gwarantują najwyższą jakość. Są niezwykle odporne na uderzenia i gradobicie. Idealnie nadają się do montażu na każdej powierzchni: dachu domu, przyczepie kempingowej lub na dedykowanym montażu.

 Kamera IP 1,3 Mpix

Oferujemy Państwu kamerę IP 1,3 Mpix wyposażoną w przetwornik Sony w bardzo atrakcyjnej, niskiej cenie 553,50 zł. Nowy produkt posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni IR, który umożliwia widzenie kamery w nocy. Pozwala na uzyskanie niezwykle wysokiej jakości obrazu porównywalnej do zdjęć z aparatu cyfrowego. Dzięki wysokiej rozdzielczości umożliwia rozpoznanie twarzy lub odczytanie numeru tablic rejestracyjnych nawet z dużej odległości.

Oferuje dotąd nieosiągalną jakość dla monitoringu analogowego. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami pracy, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne.

Niemieckie regulatory STECA

Najtańsze regulatory Steca

Oferujemy nowoczesne regulatory ładowania Steca w konkurencyjnych cenach. Nowoczesny desing, intuicyjne menu informacyjne LED lub LCD. Przeznaczone do małych systemów autonomicznych: kamery, domki jednorodzinne, domki letniskowe.

Seria Solsum to proste regulatory o wydajności do 10A przeznaczone do najmniejszych systemów solarnych. Ich cena oraz niezawodność powoduje, że produkt jest najczęściej nabywany wśród regulatorów Steca.

Seria PR to profesjonalne regulatory z wyświetlaczem LCD oferujące niespotykaną ilość danych, które można poddać analizie. Duży czytelny wyświetlacz LCD jest największą zaletą regulatora PR.

Gwarantujemy profesjonalny serwis urządzeń Steca.

elektrownia słoneczna StecaNowa elektrownia słoneczna 3,57kW

Do oferty sklepu wprowadziliśmy nową elektrownię słoneczną o mocy 3,57kW opartą o inwerter sieciowy StecaGrid 3000 oraz  monokrystaliczne panele fotowoltaiczne niemieckiej firmy IBC Solar. Zarówno inwerter, jak i panele są produktami najwyższej jakości stworzonymi przez światowej klasy firmy od lat zajmującymi się produkcją urządzeń fotowoltaicznych i mającymi w tym kierunku ogromne doświadczenie. Każda elektrownia przeznaczona jest do współpracy z siecią energetyczną i nie posiada akumulatorów. Znacznie zmiejsza opłaty za prąd, co sprzyja szybkiemu zwrotowi kosztów.

Akumulator HAZE AGMNowość!

W naszej ofercie, wśród wielu akumulatorów żelowych i AGM, można znaleźć również nowość, jaką jest akumulator AGM firmy HAZE, który, choć nominalnie oferuje 18 Ah, posiada podwyższoną pojemność 26 Ah. Akumulatory tej serii zapewniają lepszą wydajność prądową i mocową przy krótkich czasach rozładowań, zwiększoną ilość głębokich cykli oraz możliwość pracy w dowolnym położeniu. Ponadto, w porównaniu z bateriami z elektrolitem zżelowanym, koszt początkowy jest niższy. Doskonale sprawdzają się w codziennych zastosowaniach rozruchowych i stacjonarnych.

EkoKredyt i dotacje z BOŚBank Ochrony Środowiska

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, iż podjęliśmy współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska, dotyczącą otrzymywania kredytów i dofinansowania na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych. Dostępny EkoKredyt oferuje m.in. atrakcyjne warunki cenowe oraz długi okres kredytowania przy kwotach do 50 000 zł. Oprócz tego nasza firma udziela informacji o pozyskiwaniu dotacji w programie Prosument, który rusza w III kwartale tego roku.

10% rabatu - zestawy monitoringu

Promocyjne ceny - zestaw monitoringu

Powracamy z promocją na gotowe zestawy monitoringu z 1, 2, 4 lub 8 kamerami. Od dziś systemy monitoringu zarówno przemysłowego, jak i IP dostępne są z 10% rabatem. Każdy zestaw zawiera wszelkie potrzebne komponenty do samodzielnego wykonania kompletnej i funkcjonalnej instalacji oraz umożliwia podgląd obrazu z kamer przez Internet.

Najniższe ceny - regulatory PhocosPromocja regulatory PhocosOferujemy najniższe w Polsce detaliczne i hurtowe ceny dla regulatorów ładowania Phocos. Za 99 zł w naszej ofercie znaleźć można regulator CA06 umożliwiający podłączenie paneli słonecznych o mocy 5A oraz obciążenia 6A – 12V.

Urządzenia Phocos CA przeznaczone są do małych systemów autonomicznych np. kampery, przyczepy kempingowe lub domki letniskowe. Cechuje je wysoka bezawaryjność i sprawność. Z interfejsu możliwe jest odczytanie poziomu naładowania akumulatorów oraz stanu pracy paneli słonecznych.

Najniższe ceny w Polsce - inwertery Steca

inwertery sieciowe StecaGrid

Do oferty naszego sklepu wprowadziliśmy inwertery sieciowe StecaGrid niemieckiej firmy. Ich innowacyjna technologia minimalizuje straty związane z rozproszeniem energii do otoczenia, zapewniając ponad 98% sprawność. Dzięki obudowie z tworzywa sztucznego, a co za tym idzie - niewielkiej wadze, są łatwe i wygodne w montażu. Metoda chłodzenia wewnątrz urządzenia zapewnia równomierne rozpraszanie ciepła i wydłuża ich żywotność.

Promocja!Elektrownia słoneczna

Oferujemy rabat 7% na elektrownie oparte o inwerter centralny SMA w najwyższej możliwej jakości dostępnej na rynku. System bez akumulatorów, przeznaczony do pracy z siecią energetyczną, wydajny i ekologiczny. Doskonały dla domów jednorodzinnych, małych biur i sklepów, punktów usługowych, garażów podziemnych itp. Zestawy zawierają panele monokrystaliczne 240W, inwertery SMA oraz potrzebne złącza, okablowanie i bezpieczniki. Przy zakupie załączamy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego.

Zestawy do kamperów

zestawy do kampera

s

Zbliżające się wielkimi krokami lato to dobry powód dla kamperowiczów, aby zastanowić się nad kupnem paneli, które pozwolą na wielotygodniowy postój bez potrzeby doładowywania akumulatora pojazdu. Z myślą o pasjonatach tego rodzaju spędzania urlopu stworzyliśmy gotowe zestawy zawierające panel słoneczny, regulator ładowania, okablowanie i systemy montażowe gotowe do samodzielnej instalacji, dostępne w wariantach o różnej mocy, w zależności od indywidualnych potrzeb.

„Prosument” – projekt dotacjiekologia - dofinansowania na fotowoltaikę

NFOŚ, uwzględniając potrzeby właścicieli budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, utworzył projekt obejmujący zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii do produkcji energii elektrycznej lub ciepła i energii elektrycznej. Prócz kredytów i preferencyjnych pożyczek inwestorzy mają szansę na otrzymanie 20% lub nawet 40% dofinansowania instalacji o maksymalnej wysokości kosztów kwalifikowanych do 450 tys. zł. Uprawomocnienie decyzji Rady Nadzorczej nastąpi dnia 19 marca br., po czym oficjalna treść programu zostanie podana do publicznej wiadomości.

Regulatory firmy Solar

regulator ładowania Solar

Od niedawna w ofercie naszego sklepu dostępne są regulatory ładowania firmy Solar 10A i 20A, pracujące z kadego rodzaju panelami słonecznymi. W przystępnej cenie oferują m.in. zmierzchowy czujnik oświetlenia, pełną automatykę pracy, odpowiednie zabezpieczenia elektroniczne oraz dokładność cyfrowego mikrokontrolera i wskaźniki LED, będące dodatkową ochroną przy użytkowaniu regulatora.

Nowy wygląd stronyNowa strona WWW

Mamy przyjemność poinformować, że w marcu br. Oddaliśmy do Państwa dyspozycji nową wersję strony naszego sklepu. Z uwagi na fakt, że wiele osób przyzwyczaja się do starego układu staraliśmy się nie wprowadzać zbyt dużej rewolucji w grafice i układzie.

Postawiliśmy na jakość i prędkość serwisu, który pracuje obecnie na najnowszym silniku PS oraz na dedykowanym serwerze WWW. Dzięki szybkiemu łączu możemy teraz obsługiwać nawet do 100 połączeń jednocześnie bez wpływu na prędkość i wydajność strony oraz bazy danych.

BlueSolar DUO 20A

Victron Energy Blue Solar DUO

Regulator ładowania DUO  dedykowany jest dla posiadaczy dwóch różnych akumulatorów. Umożliwia on ładowanie jednym panelem lub jednym zestawem paneli dwóch akumulatorów niezależnie, nawet jeżeli posiadają skrajnie różne pojemności. Rozwiązanie takie najczęściej jest stosowane na łodziach oraz camperach gdzie pojazdy wyposażone są w dwie baterie.

Regulatory PhocosSchemat systemu zasilania Phocos CA

Poznaj najnowsze rozwiązania firmy Phocos oferującej zaawansowane rozwiązania fotowoltaiczne. Proponujemy podstawowe regulatory serii CA przeznaczone do małych systemów autonomicznych jak i serię CX i CXN o wysokim stopniu zaawansowania z wbudowanym datalogerem, czujnikiem zmierzchu i możliwością rozbudowy o komponenty takie jak dodatkowy wyświetlacz LCD, czujnik temperatury lub interfejs USB. Modele CX i CXN oferują logowanie danych do roku czasu wstecz ze szczegółową analizą pracy sysytemu.

Elektrownia Autonomiczna

Autonomiczny system MPPT

Proponujemy Państwu nowoczesną elektrownię słoneczną o mocy 300W/230V/120Ah w pełni autonomiczną opartą o rozwiązanie Holenderskiej firmy Victron Energy oraz wysoce wydajny regulator MPPT. Zintegrowana z regulatorem przetwornica napięcia jest automatycznie sterowana w zależności od napięcia akumulatora co zapobiega nadmiernym rozładowaniom.

System może pracować z pełnym obciążeniem 300W nieprzerwanie przez 3,5 godziny.  Czas ponownego ładowania wynosi ok 7-8 godzin. Wytwarzany prąd jest czysto-sinusoidalny.

VE Blue solar grid inverterBlue Solar Grid Inverter

Inwertery sieciowe Blue Solar Grid firmy Victron Energy przeznaczone są do budowy małych i średnich elektrowni słonecznych. Najlepiej sprawdzają się z typowymi panelami słonecznymi ONGRID.

Inwertery Victron Energy umożliwiają pełną integracje z innymi produktami firmy takim jak ładowarki, akumulatory, funkcje UPS itp. Profesjonalne wykonanie i wysoka jakość gwarantuje długą i bezawaryjną pracę. Model dostępny już od mocy 1500W

VE Blue Solar Charger

Victron MPPT

Regulatory ładowania MPPT Victron Energy to świetna alternatywa dla tradycyjnych urządzeń PWM. Ładowanie ze śledzeniem punktu mocy zapewnia najwyższą wydajność, zwłaszcza w miejscach zacienionych oraz przy usytuowaniu panela słonecznego na płaskim dachu.

Regulatory współpracują najlepiej z połączonymi kilkoma panelami szeregowo o napięciu łącznym nie większym niż 70V i 15A. Dopuszczalna maksymalna moc paneli to 400 W przy 24V.

Elektrownia słonecznaElektrownia słoneczna

Zachęcamy do za zapoznania się z nową ofertą elektrowni słonecznych. Oferujemy wysoce wydajne systemy oparte na Niemieckim inwerterze centralny SMA oraz na panelach monokrystalicznych 240W. Firma SMA to lider w branży fotowoltaicznej zapewniający długą i bez awaryjną prace a co za tym idzie szybką stopę zwrotu na poziomie 7 lat nawet bez odsprzedawania nadwyżek energii elektrycznej.

Inwertery ONGRID SMA

Inwerter ONGRID SMA

Od 1 grudnia 2013 r. oferujemy nowoczesne Niemieckie inwertery ONGRID SMA. Sprawność sięgająca nawet 96% oraz bezawaryjna praca przez lata sprawiają, że są to najchętniej wybierane urządzenia do budowy małych i średnich elektrowni słonecznych. Wybierając inwertery SMA to wybór pewności zwrotu inwestycji oraz świadomość bezawaryjnej pracy przez lata. Rozwiązania fotowoltaiczne firmy SMA są najczęściej stosowane w Niemczech najbardziej rozwinietym kraju pod względem fotowoltaiki na świecie.

Żarówki Steca ESL E27Żarówki energooszczędne 12V gwint E27

Kompaktowe świetlówki 11W i 5W z gwintem E27 i zasilane 12V przeznaczone do systemów solarnych. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych świetlówek możliwa jest instalacja oświetlenie solarnego w całym domu bez potrzeby instalacji nowego okablowania ani wymiany oprawek. Wystarczy jedynie wykręcić stare żarówki na ich miejsce wkręcić Steca ESL oraz w tablicy rozdzielczej zamienić zasilanie z 230V na 12V z systemu solarnego. W kilka chwil możemy cieszyć się tanią energią słoneczną.

Oświetlenie reklam

Oświetlenie solarne banerów reklamowychOd 8 listopada oferujemy gotowe zestawy fotowoltaiczne przeznaczone do oświetlenia reklam i banerów reklamowych. Komplety zawierają panel słoneczny, akumulator, regulator z funkcją zmierzchu oraz potrzebne okablowanie i oświetlenie. Nasze systemy oświetleniowe wyposażamy w nowoczesne akumulatory żelowe HAZE HZY-EV, które zdecydowanie lepiej znoszą pracę na zewnątrz. Dzięki naszym systemom solarnym twoja reklama będzie zawsze dobrze widoczna w nocy nawet jeżeli baner znajduje się bardzo daleko od źródła prądu.

Akumulatory żelowe

Akumulatory żelowe - HAZEOd 11 listopada w ofercie będziemy proponować akumulatory żelowe renomowanej firmy HAZE. Akumulatory te cechują się wyjątkowo dużą odporność na prace cykliczną a co najważniejsze powracają w 100% po głębokich rozładowaniach nawet w przypadku gdy ładowanie wystąpiło dopiero po jakimś czasie. Baterie HAZE to najwyższa światowa marka za przystępną cenę. Wszystkie produkty firmy będą objęte 2 letnią gwarancją.

Pompa wodna solarna 12V

Pompa solarna

Rewelacyjna pompa solarna membranowa przeznaczona do kamperów, przyczep kempingowych lub małych domków letniskowych. Zasilana napięciem 12V umożliwia podnoszenie wody na wysokość aż 3m. Ciśnienie robocze 0,7 Bar max 4.2 Bar. Przepustowość do 11l/minutę. Świetnie sprawdza się w instalacjach wodnych w kamperze. Posiada tłumik wibracji. Konstrukcja wykonana z metalu zapewnia długotrwałą pracę. W zestawie końcówki przyłączeniowe. Pobór prądu 7.5A przycienieniu roboczym 0,7 Bar.

VITIS-IT Dystrybutorem BEMKO

Akcesoria ElektryczneOd dnia 14 października nasza firma została oficjalnym dystrybutorem firmy Bemko oferującej podzespoły elektryczne. W naszej ofercie będzie można znaleźć produkty takie jak, wyłączniki i rozłączniki, liczniki kWh, bezpieczniki, wyłączniki różnico prądowe oraz produkty oświetleniowe i inne akcesoria z rodziny elektryki instalacyjnej. Gwarantujemy najniższe ceny w Warszawie na produkty elektryczne Bemko a jednocześnie wysoką jakość usług oraz sprzętu. Zapraszamy do współpracy elektryków dla których oferujemy atrakcyjne rabaty.

Instalacja ON-GRID 720W + Wyspowa 390W

System fotowoltaiczny sieciowy - ON-GRID

Jeden z naszych zaprzyjaźnionych prywatnych klientów nadesłał nam zdjęcia wykonanych własnoręcznie instalacji fotowoltaicznych ON-GRID o mocy 720W z wykorzystaniem mikroinwerterów oraz instalacji wyspowej o mocy 390W w oparciu o regulator ładowania Steca PR. Instalacja została wykonana w oparciu o panele słoneczne mono krystaliczne oraz polikrystaliczne.

Pierwszy system ma na celu wprowadzić oszczędności przy  bieżącym  zużyciu energi jednofazowej. Drugi zestaw wyspowy wyposażony w przetwornicę napięcia Victron Energy 300W zapewnia dostęp do energii elektrycznej zmagazynowanej w akumulatorach AGM w przypadku braku zasilania sieciowego.
 

MikroinwerterWarto zwrócić uwagę na profesjonalne wykonanie instalacji na dachu oraz zastosowanie dedykowanych do tego profili montażowych z kołkami dokrokwiowymi oraz specjalnych uchwytów (klamry boczne i środkowe) do paneli fotowoltaicznych.

Każdy mikroinwerter dołączony do panela został dodatkowo wyposażony w bezpiecznik na złączu MC4 zapobiegający przepięciom oraz wyładowaniom  atmosferycznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykonawca zabezpieczył całą instalację po stronie DC. Do zestawu została również wykorzystana nasza rozdzielnia elektryczna z bezpiecznikami przepięciowymi na liniach L i N oraz wyłącznikiem nadprądowym i zintegrowanym licznikiem energii elektrycznej LCD.

USTAWA z dnia 26 lipca 2013 r.

Paragraf Ustawa z dn.

Od 14 września 2013 r. zaczyna obowiązywać ustawa o nowelizacji prawa energetycznego. Umożliwi ona bezproblemowe podłączania instalacji fotowoltaicznych ONGRID do sieci.

Podłączenie nie będzie już wymagało uzyskania warunków technicznych a opierać się będzie jedynie na zgłoszeniu do zakładu energetycznego informacji o zaistniałym fakcie.

Instalacja nie może być większa niż zamówiona moc z zakładu energetycznego. Zakład energetyczny w odpowiedzi powinien zmienić lub przeprogramować obecny licznik energii elektrycznej, na funkcję jednokierunkową czyli zliczającą przepływ prądu tylko do lokalu a nie w druga stronę. Taki zabieg spowoduje brak naliczania na liczniki kWh nadmiarowej energii elektrycznej wyprodukowanej z mikro-instalacji solarnej.

Autonomiczny system 24V

Fotowoltaiczny system zasilania

Firma ETNA w Szczawnicy zbudowała na naszych podzespołach system zasilania anten radiowych 24V oparty o dwa panele słoneczne 30W, regulator Steca Solsum oraz akumulatory AGM MWL.

System przeznaczony jest do przesyłania sygnału radiowego pomiędzy dwoma punktami oddzielonymi górami. Obie anteny pobierają średnio 4W mocy a skonstruowany system pokrywa zapotrzebowanie na energię elektryczną, która w tym miejscu jest całkowicie niedostępna. W przyszłości jak informuje wykonawca ma zostać dołożona dodatkowa antena dookólna rozsiewająca sygnał na pobliskie miejscowości. Lokalizacja anteny na  wysokości ok 800 metrów sprzyja zarówno lepszemu przesyłowi jak i wyższej wydajności paneli fotowoltaicznych.

Edward Kordas napisał: Nadajnik docelowo będzie miał 6 anten internetowych do przesyłania sieci LAN i Internetu pomiędzy centralą firmy Siamak a oddziałami dodatkowo panele zasilają dwie kamery ip i delikatne oświetlenie . Odległość przesyłu to 7 km.

PROMOCJA JESIENNA - 10% i -15%

Promocja Jesienna

Zapraszamy do skorzystania z Promocji Jesiennej. Wszystkie kamery, rejestratory oraz kompletne zestawy do samodzielnego montażu zostały objęte rabatem w wysokości 10% oraz 15%.

Jesienią również chętniej oferujemy rabaty na pozostałe produkty związane z telewizją przemysłową.

Do współpracy zapraszamy instalatorów mogących liczyć na znaczne rabaty przy większych zakupach.

Decydując się na zakup konkretnego produktu w ilości większej niż 20 szt., możliwa jest indywidualna negocjacja ceny. Dla instalatorów realizujemy również indywidualne zamówienia na kamery przemysłowe i podzespoły bezpośrednio z fabryki, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie najniższej ceny na polskim rynku. Czas realizacji zamówienia importu bezpośredniego może wydłużyć się do 30 dni roboczych.

Zestaw sieciowy ONGRID - 245W

Zestaw sieciowy ONGRID

Od 1 sierpnia proponujemy nowoczesny system ONGRID z mikroinwerterem. Teraz możesz zbudować własną elektrownię słoneczną o mocy 245W w niewielkiej cenie, a następnie z czasem dowolnie ją rozbudowywać.

Pakiet startowy w cenie 2370 zł brutto zawiera wszystkie potrzebne zabezpieczenia AC i DC oraz licznik energii elektrycznej LCD w kWh. Przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Już teraz możesz rozpocząć własną produkcję energii elektrycznej i zmniejszyć swoje rachunki za prąd. System w przyszłości bez trudu można powiększać o kolejne moduły łącząc je równolegle na przewodach AC, czyli 230V.

Zabezpieczenie PV

Bezpiecznik PV

W ofercie posiadamy niedrogie i łatwe w montażu zabezpieczenie regulatorów ładowania oraz inwerterów przed wyładowaniami atmosferycznymi. Bezpiecznik PV skutecznie ochroni drogie regulatory i inwertery przez przepięciami spowodowanymi przez pioruny lub innymi nieoczekiwanymi wyładowaniami elektromagnetycznymi. Teraz, za mniej niż 50 zł, możesz zabezpieczyć swoją instalację PV w łatwy sposób. Dzięki konektorom MC4 montaż jest wyjątkowo łatwy i nie wymaga żadnych narzędzi ani specjalistycznej wiedzy.

 Uniwersalna ładowarka solarna GSM

Uniwersalna ładowarka do GSM

Do naszej oferty wprowadziliśmy gotowy zestaw fotowoltaiczny przeznaczony do ładowania telefonów komórkowych. Panel słoneczny 10W, regulator ładowania Phocos i akumulator 7A zapewniają źródło zasilania zarówno w dzień, jak i w nocy dla 99% rodzajów telefonów komórkowych. Zestaw, z uwagi na swoje gabaryty, jest wyjątkowo mobilny i można go zabrać ze sobą nawet do plecaka.

Regulatory Ładowania MPPT Victron Energy

Regulatory MPPT Victron Energy

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowoczesne regulatory ładowania MPPT Victron Energy. Dzięki zastosowaniu punktu śledzenia mocy maksymalnej możliwe jest uzyskanie z baterii słonecznych większej sprawności - od 10% do 30%. Regulatory MPPT świetnie sprawują się na łodziach, kamperach lub przyczepach kempingowych oraz wszędzie tam, gdzie panele słoneczne zainstalowane są na płasko, przez co tracą ok. 20% swojej mocy nominalnej. Regulator MPPT może niwelować tę różnicę.

Kupuj na raty. Wniosek ON-LINE

Sprzedaż ratalna

Od dnia 10 lipca nasza firma oferuje produkty w sprzedaży ratalnej za pośrednictwem partnera – platformaratalna.pl. Warunkiem jest zakup o wartości min. 500 zł. Cały proces odbywa się za pośrednictwem Internetu i nie zajmuje więcej niż 10 min. Sprzedaż ratalną oferujemy również na miejscu w sklepie. Zakupy na niskie raty umożliwiają dobór odpowiedniego systemu monitoringu lub zestawu fotowoltaicznego od razu, bez potrzeby martwienia się w przyszłości o jego rozbudowę. Płatności ratalne to również wygodna i popularna forma rozliczenia ze sprzedawcą.

Cła na panele słoneczne 46%

Moduł fotowoltaicznyPanele fotowoltaiczne wyprodukowane poza Unią Europejską zostaną obłożone od sierpnia cłem w wysokości  46%. Oznacza to radykalny wzrost cen baterii słonecznych pochodzących zwłaszcza z rynków Azjatyckich, które w Polsce są najczęściej spotykane. Oczywiście wszyscy importerzy posiadają zapasy magazynowe, ale od sierpnia lub nawet już od lipca należy spodziewać się znaczących podwyżek cen. Lipiec i sierpień będą więc najlepszymi miesiącami na zakup paneli fotowoltaicznych i pozwolą uniknąć galopujących cen. Poskutkuje to osłabieniem rynku fotowoltaicznego w Polsce na jesieni.

Wyświetlacze LCD CMM do Phocos CA

Wyświetlacz CMM do regulatorów Phocos CAPolecamy nowość w naszej ofercie! Wyświetlacze CMM do regulatorów ładowania Phocos CA. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD możliwy jest pomiar na pięcia systemu oraz prądu zarówno wytwarzanego przez panele słoneczne, jak i pobieranego przez odbiorniki.
Niska cena regulatorów CA i wyświetlacza LCD CMM sprawia, że produkt jest bardzo atrakcyjny i stanowi alternatywę dla drogich regulatorów ładowania Steca PD. Na uwagę zasługuje fakt łatwego modułowego połączenia regulatora z wyświetlaczem LCD.

Regulatory ładowania Phocos

Regulator ładowania PhocosOd czerwca br. wprowadziliśmy do sprzedaży nowoczesne niemieckie regulatory ładowania Phocos z serią CX, która umożliwia podłączenie komputera oraz rejestrację pracy systemu fotowoltaicznego do 12 miesięcy. Rewelacyjna funkcjonalność połączona jest z optymalną ceną i dodatkowym wyświetlaczem LCD przekazującym podstawowe parametry pracy systemu. Regulatory firmy Phocos to nie tylko nowoczesne mikroprocesorowe urządzenia, ale również tradycyjne konstrukcje zapewniające ładowanie akumulatorów w trybie PWM. Warto również wspomnieć, że do każdego regulatora nieposiadającego LCD istnieje możliwość dokupienia wyświetlacza informującego o podstawowych parametrach pracy.