Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Kategorie

video

Montaż monitoringu


Informacje

Promocje

 • Dostawa

  Wszystkie wysyłki realizujemy wyłącznie za pomocą firm kurierskich.

 • Kontakt

  Zawsze służymy radą i pomocą - pisz, dzwoń, odwiedź nas osobiście.

 • Płatności

  Akceptujemy wiele form płatności - na pewno dobierzesz coś dla siebie.

Światowa jakość i niezawodność

IBC Solar, Phocos

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem na Polskę niemieckich firm IBC Solar oraz Phocos. Gwarantujemy szeroki wybór regulatorów ładowania oraz paneli słonecznych najwyższej jakości.

HAZE, Victron Energy, Steca, VOLT

Oferujemy szeroki wybór komponentów fotowoltaicznych. Zapraszamy do współpracy instalatorów i dystrybutorów. Oferujemy atrakcyjne rabaty i krótkie terminy realizacji. Świadczymy również profesjonalny serwis i doradztwo techniczne.

testowa całkiem sprawa tutaj trzeba będzie coś napisać testowa całkiem sprawa tutaj trzeba będzie coś napisaćtestowa całkiem sprawa tutaj trzeba będzie coś napisaćtestowa całkiem sprawa tutaj trzeba będzie coś napisać
 • 498,80 zł 665,06 zł -25% W magazynie
  Nowy

  Zestaw produktów firmy Phocos. W skład zestawu wchodzą regulator ładowania CXN 10 10A, dydykowany do niego wyścietlacz LCD oraz interface USB. Używany z gwarancją 24 miesiące.

  498,80 zł 665,06 zł -25%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 2 936,34 zł W magazynie
  Nowy

  Profesjonalny zestaw z dwaoma panelami o łącznej mocy 260W i regulatorem łdowania z wbudowanym wyświetlaczem LCD  w połączeniu z dużym akumulatorem AGM o pojemności 120Ah zapewniają nieprzerwane źródło energii elektrycznej  230W o mocy 300W jak i 12V. Przetwornica Phocos cechuję się bardzo wysoką sprawnością na poziomie 91%.

  2 936,34 zł
  W magazynie
 • 2 310,84 zł W magazynie
  Nowy

  Kompletny zestaw fotowoltaiczny – mini elektrownia słoneczna z dwoma panelami 130W i akumulatorem HAZE GEL 110Ah. Świetnie sprawdza sie w pełnym zakresie od oświetlenia do produkcji prądu 230V po dokupieniu inwertera. Zestaw z nowoczesnym regulatorem Phocos.

  2 310,84 zł
  W magazynie
 • 1 473,84 zł W magazynie
  Nowy

  2 x 130W, najpopularniejsze moduły oferowane dla fotowoltaiki wyspowej. Konstrukcja monokrystaliczna o zwiększonej wydajności umożliwia ładowanie akumulatorów w pojemności 200Ah lub nieco większej. Bezproblemowo zasila wszystkie urządzenia 12V lub 24V oraz dobrze pracuje z przetwornicami napięcia 230V o mocy do 1000W.

  1 473,84 zł
  W magazynie

Nasza firma SunTrack s.c.  specjalizuje się w dostawie produktów oraz rozwiązań fotowoltaicznych (panele słoneczne) jak i  również w systemach zabezpieczeń tj. monitoring wizyjny, systemy alarmowe, kontrole dostępu. Oferujemy nie tylko sprzedaż podzespołów ale również ich montaż oraz późniejszy serwis. Zapraszamy do współpracy również instalatorów, którzy mogą liczyć u nas na atrakcyjne rabaty. Gwarantujmy dostęp do najnowszych rozwiązań oraz szeroki wybór produktów w naszym sklepie.

httpsOd dnia 8 lutego 2016 r. nasz serwis internetowy suntrack.pl oferuje pełne szyfrowanie strony internetowej kluczem 2048 bitowym. Oznacza to, że wszystkie informacje a przede wszystkim dane przekazywane podczas logowania są bezpieczne i odporne na przechwycenie ich przez osoby trzecie.