Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Obudowy

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Obudowy Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 47,97 zł W magazynie

  Obudowa do alarmów AWO 359 LED/B-M firmy Pulsar. Wykonana z blachy stalowej 0,7-1,5 mm, posiada zabezpieczenie antysabotażowe. Wewnątrz można zamontować zarówno płytę centrali, moduł ekspandera jak i akumulator podtrzymujący system.

  47,97 zł
  W magazynie
 • 49,20 zł W magazynie

  Obudowa do alarmów AWO 351 LED/B [Pulsar]. Wykonana z blachy stalowej 0,7-1,5 mm, demontowalną płytę dystansową, jak również zabezpieczenie antysabotażowe. Wewnątrz można zamontować zarówno płytę centrali, moduł ekspandera jak i akumulator podtrzymujący system.

  49,20 zł
  W magazynie
 • 89,67 zł W magazynie

  Obudowa przeznaczona do systemów alarmowych CA-5 oraz CA-10 z akumulatorem o pojemności 7Ah. Wbudowany zasilacz prądu zmiennego. Wykonana z blachy stalowej 0,7-1,5 mm, posiada wbudowany transformator, jak również zabezpieczenie antysabotażowe. Wewnątrz można zamontować zarówno płytę centrali, moduł ekspandera jak i akumulator podtrzymujący system.

  89,67 zł
  W magazynie
 • 112,91 zł W magazynie

  Obudowa przeznaczona do systemów alarmowych CA-5 oraz CA-10 z akumulatorem o pojemności 18Ah. Wbudowany zasilacz prądu zmiennego. Wykonana z blachy stalowej 0,7-1,5 mm, posiada wbudowany transformator, jak również zabezpieczenie antysabotażowe. Wewnątrz można zamontować zarówno płytę centrali, moduł ekspandera jak i akumulator podtrzymujący system.

  112,91 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Obudowy przeznaczone do systemów alarmowy Satel zapewniają miejsce do instalacji płyty alarmowej oraz ewentualnych ekspanderów. Dodatkowo zapewniają miejsce na montaż akumulatorów 7Ah lub 18Ah oraz zasilacz do centrali alarmowej.