Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Phocos

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Phocos 

Podkategorie

 • Seria Phocos CX/CXN

  Seria CX i CXN to nowoczesne mikroprocesorowe regulatory ładowania. Umożliwiają podłączenie do komputera PC. Zastosowanie zewnętrznego dodatkowego wyświetlacza LCD oraz czujnika temperatury. Każdy regulator CX i CXN posiada wbudowany wyświetlacz oraz dataloger umożliwiający analizę pracy do roku czasu wstecz.

 • Seria Phocos CM

  Uniwersalna seria regulatorów ładowania CM przeznaczona tylko do ładowania akumulatorów. Nie posiada wyjścia do którego można podłączyć obciążenia. Świetny do zastosowań kamperach, łodziach oraz przyczepach kempingowych tam gdzie zasilanie jest odprowadzone bezpośrednio z akumulatora.

 • Seria Phocos CML

  Regulatory typu CML umożliwiają automatyczny wybór napięcia dla systemy 12V lub 24V, świetnie sprawdzają się w systemach solarnych mobilnych i stacjonarnych. Posiadają zwiększoną ilość diod monitorujących poziom naładowania akumulatora. Posiadają również wyższa moc w stosunku do regulatorów CA i CM a jednocześnie zachowują niższą cene w stosunku do regulatorów CX i CXN

 • Seria Phocos ECO

  Wszechstronny regulator ładowania Phocos ECO 12V o obciążeniu 10A wejścia i wyjścia w metalowej obudowie to świetna propozycja dla wszystkich którzy szukają ekonomicznego i trwałego rozwiązania do niewielkiej mocy systemy solarnego.

 • Seria Phocos MPPT

  Seria regulatorów mppt firmy phocos przeznaczona jest do podłączania dużych paneli słonecznych o napięciu większym niż 30V do systemów akumulatorowych z nominalnym napięciem 12V. WYjątkowa wydajność pracy zapewnią punkt śledzenia mocy MPPT

 • Seria Phocos CXup
  Regulatory ładowania firmy Phocos z serii CXup oferują wyjątkowe funkcje w swojej klase.
  Łączą zaawansowaną regulację PWM, przyjazny dla użytkownika wyświetlacz LCD oraz kompensację temperatury.
W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo rozbudowany asortyment regulatorów ładowania Phocos. Zapewniają one poprawną charakterystykę pracy akumulatora a jednocześnie zabezpieczają przed zbyt głębokim rozładowaniem lub przeładowaniem. Najprostsze modele dostępne w naszym sklepie posiadają sygnalizację LED ułatwiająca komunikację z użytkownikiem. Modele bardziej zaawansowane dysponują wyświetlaczem LCD, możliwością ustawienia typu akumulatora lub czujnikiem zmierzchowym. Oczywiście są to tylko niektóre funkcje, które udostępniają regulatory ładowania takiej jak CX, CXN lub CXup.

Warto zwrócić uwagę, że firma Phocos dostarcza najbardziej bezawaryjne regulatory na świecie. W zasadzie nie otrzymujemy żadnych zwrotów reklamacyjnych. Bardzo wysoka wydajność pracy oraz bezawaryjność stawia markę w bezwzględnej czołówce światowej.