Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Centrale Alarmowe

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Centrale Alarmowe 

Podkategorie

 • CA-5

  Centrala CA-5 dedykowana do ochrony niewielkich obiektów, nie wymagających rozbudowy systemu w przyszłości. Umożliwia współpracę z zewnętrznymi modułami komunikacyjnymi GSM/GPRS, co pozwala na szybkie uzyskanie informacji o zagrożeniu. Zapewnia bezpieczeństwo i spokój. Bezprzewodowa łączność z czujnikami ułatwia instalację. Optymalna cena i niezawodna praca.

 • CA-10

  Centrala CA-10 dedykowana do ochrony średniej wielkości obiektów, wykorzystujących podział systemu na odrębne strefy. Pozwala na  rozbudowę systemu w przyszłości. Umożliwia współpracę z zewnętrznymi modułami komunikacyjnymi GSM/GPRS, co pozwala na szybkie uzyskanie informacji o zagrożeniu. Zapewnia bezpieczeństwo i spokój, a także niezawodą pracę. Bezprzewodowa łączność z czujnikami ułatwia instalację.

 • CA-4V1

  Centrala CA-4  dedykowana do ochrony niewielkiej wielkości obiektów, nie wymagających  rozbudowy systemu w przyszłości, ani korzystania z funkcji komunikacyjnych. Wykonana najnowszych tendencj w dziedzinie systemów sygnalizacji włamania. Zapewnia bezpieczeństwo i spokój. Optymalna cena i niezawodna praca.

 • INTEGRA

  Centrale alarmowe INTEGRA umożliwiają nie tylko realizację  systemów zabezpieczeń, czy kontrolę dostępu, ale także funkcje automatycznego sterowania ("inteligentnego budynku"). To profesjonalne urządzenia  konstruowane zgodnie z wymaganiami  najnowszych norm europejskich gwarantujące przede wszystkim  bezpieczeństwo. Idealne dla najbardziej wymagających klientów oczekujących funkcjonalności. Znakomicie sprawdzają się w systemach ochrony wysokiego ryzyka.

 • CA-6

  Centrala CA-6 przeznaczona do ochrony niewielkich obiektów, nie wymagających opcji rozbudowy systemu w przyszłości. Pozwala na współpracę z zewnętrznymi modułami komunikacyjnymi GSM/GPRS, co przekłada się na szybkość uzyskanych informacji o zagrożeniu. Zapewnia bezpieczeństwo i spokój. Optymalna cena i niezawodna praca.

 • VERSA
  Centrale VERSA mogą współpracować z urządzeniami podłączonymi do systemu w sposób tradycyjny (czyli z wykorzystaniem okablowania), a także z takimi, które wykorzystują komunikację zdalną (czyli radiową). Rozwiązanie to umożliwia stworzenie dokładne takiego systemu, jaki jest potrzebny w zabezpieczanym budynku: przewodowego lub bezprzewodowego, lub też hybrydowego, który łączy w sobie ich właściwości. Dodatkowo, centrale z serii VERSA mogą pracować z wykorzystaniem różnych trybów czuwania, co umożliwia dostosowanie działania urządzeń znajdujących się w systemie do potrzeb i wymagań jego użytkowników.

Centrale alarmowe Satel to sprawdzona i stabilna konstrukcja. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych obiektach jak i bardziej rozbudowanych systemach ochrony. Atrakcyjna cena i niezawodność to podstawowe zalety produktów SATEL