Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Alarmy

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Alarmy 

Podkategorie

 • Centrale Alarmowe

  Centrale alarmowe Satel to sprawdzona i stabilna konstrukcja. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych obiektach jak i bardziej rozbudowanych systemach ochrony. Atrakcyjna cena i niezawodność to podstawowe zalety produktów SATEL

 • Czujki Alarmowe

  Oferujemy sprzedaż czujek alarmowych firmy Satel. W naszej ofercie znajdą Państwo czujki ruchu PIR, dualne, czujki pożarowe, zalania oraz obwodowe. Wybierając firmę Satel stawiamy na najwyższa jakość i niezawodność, która w instalacjach alarmowych jest niezwykle potrzebna.

 • Syreny alarmowe

  Syrena alarmowa to bez wątpienia najważniejsza część instalacji. Prowadzimy sprzedaż syren firmy Satel ze względu na niezawodność i sprawność działania. Syreny Satel cechują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz wieloma zabezpieczeniami sabotażowymi.

 • Powiadomienia

  Powiadomienia GSM przeznaczone są do komunikacji z właścicielem systemu alarmu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej telefonii komórkowej. Wymagana karta SIM

 • Obudowy

  Obudowy przeznaczone do systemów alarmowy Satel zapewniają miejsce do instalacji płyty alarmowej oraz ewentualnych ekspanderów. Dodatkowo zapewniają miejsce na montaż akumulatorów 7Ah lub 18Ah oraz zasilacz do centrali alarmowej.

 • Kontrola dostępu

  Systemy kontroli dostępu oraz zamki szyfrowe na karte dostępową oraz na klawiature. Uniewersalne rozwiązanie dla małych firm, biur, sklepów itp.

 • Gotowe zestawy

  Gotowe zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu systemów alarmowych. Komplet zawiera wszystko co jest potrzebne do wykonania instalacji.
  Szeroki wybór zestawów przeznaczonych do sygnalizacji włamania i napadów pozwala na dopasowanie odpowiednich urządzeń do każdego rodzaju inwestycji.  Nasze rozwiązania oferują przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii.

 • MICRA

  Bezprzewodowy system MICRA pozwala na łatwy i szybki montaż. Bezprzewodowe czujki ruchu i czujki kontaktronowe gwarantują ochronę przed włamaniem, a bezprzewodowe czujki dymu i zalania zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. System jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze.
  Możliwa jest obsługa systemu za pomocą pilotów czy bezprzewodowego manipulatora, ale także za pomocą telefonu komórkowego.

 • VERSA - zestawy

  Systemy alarmowe VERSA to doskonałe zabezpieczania mieszkań, domów i innych małych obiektów. Ogromnym atutem jest możliwość rozbudowy, dzięki szerokiej gamie dostępnych akcesoriów. Pozwalają na sprawne przekazywanie informacji o alarmie, nie tylko za pomocą komunikatora telefonicznego, ale także modułów GSM/GPRS oraz TCP/IP (Ethernet). Są niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze, co ma ogromne znaczenie w przypadku dzieci czy osób starszych.

 • Sterowniki radiowe

  Szeroka gama uniwersalnych sterowników radiowych firmy Satel, pozwala sterowanie dowolnymi urządzeniami. Piloty umożliwiają wygodne sterowanie zarówno rozmaitymi urządzeniami (zdalnie podnoszenie rolet, otwieraniem bramy garażowej itp.), jak również systemami alarmowymi (włączanie i wyłączanie czuwania, wezwanie pomocy w sytuacji zagrożenia).

 • Akcesoria
  Akcesoria ; kable, zamiki szyfrowe, moduły zabezpieczające, pozostałe oraz zaciski montażowe, firmy SATEL.
Nasza firma już od ponad 5 lat zajmuje się zabezpieczeniami mienia, takimi jak monitoring czy alarmy. Kilkuletnie doświadczenie, kontakt z klientami i wysokiej klasy sprzęt pozwalają nam na tworzenie instalacji spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy martwią się o bezpieczeństwo domu czy firmy.

Ze wszystkich dostępnych zabezpieczeń największą popularnością cieszą się właśnie systemy monitoringu i czujki alarmowe. O ile monitoring rejestruje bieżące zdarzenia i pomaga w odnalezieniu sprawcy przestępstwa, alerty reagują natychmiast, odstraszając złodzieja, zwracając uwagę wszystkich znajdujących się w pobliżu osób, a nawet zawiadamiając właściciela czy firmę ochroniarską, wysyłając odpowiedni komunikat, np. przez wiadomość SMS. Warto jednak zaznaczyć, że czujki wykrywają nie tylko ruch. W naszej ofercie dostępne są modele informujące właściciela o zalaniu pomieszczenia wodą, zbiciu szyby, a nawet przekroczenia progowego stężenia czadu, gazów usypiających, gazu ziemnego lub propan-butanu. Jak widać, alarmy domowe to zdecydowane zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony nie tylko przed potencjalnymi włamywaczami, ale również szkodliwymi dla zdrowia, a nawet życia człowieka substancjami znajdującymi się w naszym domu.
W skład instalacji alarmowej wchodzą: centrala, czujki oraz syreny i opcjonalnie powiadomienia GSM. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości sprawdzonych urządzeń firmy Satel. Doskonale sprawdzają się zarówno w małych, jak i bardziej rozbudowanych systemach ochrony. Przy zachowaniu atrakcyjnych cen urządzenia te zapewniają stabilną konstrukcję, dokładność wykonania, najwyższą jakość i przede wszystkim niezawodność, która w tym przypadku jest niezwykle istotne.

Syreny dźwiękowe, wewnętrzne lub zewnętrzne, będąc niewątpliwie najważniejszą częścią instalacji posiadają wiele zabezpieczeń sabotażowych (np. przed otwarciem lub oderwaniem od podłoża) oraz często awaryjne źródło zasilania. Prócz sygnalizacji akustycznej oferują również sygnalizację optyczną w postaci bardzo jasnych diod LED cechujących się małym poborem prądu i długą żywotnością.

Powiadomienia GSM to opcjonalne urządzenia przeznaczone do komunikacji z właścicielem systemu alarmowego za pośrednictwem sieci bezprzewodowej telefonii komórkowej. Wymagają uzupełnienia o kartę SIM. Pozwalają na realizację m.in. powiadomień głosowych, SMS, a nawet monitoringu przez Internet.

Prócz wszelkiego typu zestawów w sprzedaży posiadamy również systemy kontroli dostępu oraz zamki szyfrowe na kartę lub klawiaturę, które doskonale sprawdzają się w małych firmach, biurach i sklepach.