Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Monitoring FullHD

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Monitoring FullHD Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 2 640,00 zł

  Kompletna profesjonalna instalacja kamer przemysłowych wraz z 2 kamerami FullHD, sprzętem, materiałami montażowymi oraz montażem. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona bezpłatną wizją lokalną.

  2 640,00 zł
 • 4 920,00 zł

  Kompletna profesjonalna instalacja kamer przemysłowych wraz z 4 kamerami FullHD, sprzętem, materiałami montażowymi oraz montażem. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona bezpłatną wizją lokalną.

  4 920,00 zł
 • 9 305,00 zł

  Kompletna profesjonalna instalacja kamer przemysłowych wraz z 8 kamerami FullHD zewnętrznymi z oświetlaczem IR do 30m, sprzętem, materiałami montażowymi oraz montażem. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona bezpłatną wizją lokalną.

  9 305,00 zł
 • 17 840,00 zł

  Kompletna profesjonalna instalacja kamer przemysłowych wraz z 16 kamerami FullHD wandaloodpornymi, sprzętem, materiałami montażowymi oraz montażem. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona bezpłatną wizją lokalną.

  17 840,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Nasza firma oferuje kompleksową usługę montażu telewizji przemysłowej wraz z potrzebnymi materiałami i komponentami. Usługa rozpoczyna się w fazie projektu i doboru odpowiedniego sprzętu i kamer poprzez instalacje i konfigurację na szkoleniu z obsługi systemu kończąc

Nasza firma oferuje zarówno kompleksową usługę montażu monitoringu cyfrowego, jak również samą usługę montażu kamer. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie jest skazany na zakup sprzętu w jednym miejscu. Usługa uwzględnia także konfiguracje urządzeń,  oraz kompleksowe szkolenie z ich obsługi.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiednie rozwiązanie w zależności od potrzeb i możliwości finansowych, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Ponadto jesteśmy bezpośrednim importerem kamer dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość w najniższej cenie dostępnej na rynku polskim.

Niewątpliwie ogromną zaleta jest fakt , że po skończonym montażu istnieje możliwość przeprowadzenia 3-dniowego testu i ewentualnego wprowadzenia zmian w istniejącej instalacji (regulacja kamer lewo-prawo, góra-dół oraz ostrość i przybliżenie).

Każdy montaż poprzedzony jest bezpłatna wizją lokalną. Podczas takiego spotkania dobieramy sprzęt (spełniający wszelkie stawiane wymagania), a także wyznaczamy trasy kablowe uwzględniając indywidualne wymagania obiektu. Na podstawie przygotowanej wizji lokalnej przygotowujemy szczegółową ofertę (z danymi technicznymi, zdjęciami, precyzyjnym opisem).Po akceptacji zostaje przygotowana umowa z załącznikami technicznymi. Następnie po  podpisaniu umowy monterzy przyjeżdżają na miejsce instalacji.

Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą instalatorów zatrudnionych na etacie z wieloletnim  doświadczeniem. Posiadamy  ubezpieczenie OC, tak wiec wszystkie nie przewidziane wypadki jakie mogą zdarzyć się podczas instalacji są ubezpieczone. Dysponujemy również szeroką gamą referencji potwierdzających nasz profesjonalizm i doświadczenie potwierdzają referencje zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Nasz cennik montażu uwzględnia wszystkie koszty instalacji systemu wraz z kamerami i potrzebnym sprzętem. Wybierając naszą firmę wiesz dokładnie ile zapłacisz za system monitoringu wraz z montażem.

Decydując się na usługi naszej firmy wybierają Państwo wysoką jakość i tradycję. Od lat specjalizujemy się w instalacjach niskoprądowych. Korzystamy z  materiałów wysokiej jakości, co skutkuje bezawaryjną pracą przez lata. Dodatkowo klient otrzymuje 24-miesięczną gwarancję, z czasem reakcji na reklamację nie dłuższym niż 7 dni.