Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Rejestratory DAHUA

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Rejestratory DAHUA 

Linia nowoczesnych rejestratorów Dahua zapewniają bezawaryjną obsługę kamer pracujących w technologii HDCVI. Gwarantują bezpośredni dostęp do kamer oraz nagrań przez internet za pomocą aplikacji dedykowanych do komputera jak i telefonów komórkowych. Inteligentny algorytm detekcji ruchu zapewnia minimalne zużycie dysków twardych co owocuje zdecydowanie dłuższym archiwum. Rejestratory Dahua to nie tylko wysoka jakość i bezawaryjność ale także 36 miesięczna gwarancja techniczna.

Firma Dahua oferuje szeroką gamę rejestratorów cyfrowych. Począwszy od modeli podstawowych w wersjach eko przeznaczonych do prostych instalacji obejmujących do 8 kamer przemysłowych aż po zaawansowane jednostki z wieloma dyskami twardymi i zabezpieczeniem danych w postaci systemów RAID. Wyższe modele rejestratorów charakteryzują się posiadaniem dodatkowych wyjść alarmowych pozwalających na sterowanie np syreną alarmową, szlabanem lub innymi urządzeniami pracującymi w trybie NO/NC

Urządzenia rejestrujące Dahua charakteryzują się również wieloma wyjściami takimi jak wyjście telewizyjne wysokiej rozdzielczości HDMi lub wyjście VGA umożliwiające podpięcie zwykłego monitora komputerowego. Ponadto każdy rejestrator oferuje możliwość podłączenia dodatkowego mikrofonu.

To co wyróżnia rejestratory spośród konkurencji to prosty i intuicyjny interfejs użytkownika pozwalający na pracę w zakresie podstawowym już po kilkuminutowym przeszkoleniu. Pełne polskie menu z szerokimi opisami ułatwia pracę a organizacja opcji grupuje wszystkie najważniejsze ustawienia w najważniejsze i szybko dostępne sekcje.