Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Systemy kontroli dostępu RACS 4

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Systemy kontroli dostępu RACS 4 

Podkategorie

 • Zaawansowane...
  Kontrolery serii PRxx2 firmy Roger mogą pracować jako autonomiczne jednostki kontroli dostępu jak i w zintegrowanym sieciowym systemie kontroli dostępu z centralą CPR. W trybie autonomicznym kontrolery PRxx2 mogą dozorować obustronne przejście bez potrzeby komunikacji z urządzeniami nadrzędnymi, zdarzenia są rejestrowane w wewnętrznym buforze kontrolera, a funkcje związane z czasem są sterowane przez jego wewnętrzny zegar. W trybie autonomicznym komunikacja z komputerem jest wymagana wyłącznie w celu przesłania ustawień i monitorowania pracy systemu w czasie rzeczywistym.
 • Zestawy kontroli dostępu
  Zestawy kontroli dostępu, składające się z modułów i obudowy firmy Roger.
 • Standardowe kontrolery...
  Kontrolery serii PRxx1 zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej popularnych rozwiązaniach kontroli dostępu. Mogą być wykorzystywane zarówno w instalacjach autonomicznych jak i sieciowych do 1000 użytkowników. Pracując w trybie autonomicznym kontrolery nie oferują harmonogramów czasowych oraz rejestracji zdarzeń, jednakże po uzupełnieniu systemu o centralę CPR obie wymienione wcześniej funkcje stają się dostępne. Jedna centrala CPR może obsługiwać do 32 kontrolerów serii PRxx1.
 • Centrale dostępu
  Centrale systmu z serii CPR to opcjonalny element systemu kontroli dostępu RACS 4 umożliwiający rozszerzenia jego możliwości o dodatkowe funkcje. Zakres dodatkowych funkcji zależy od typu zastosowanej centrali jak i typu kontrolerów, z którymi ona współpracuje.