Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Czujki ruchu dualne

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Czujki ruchu dualne Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 121,77 zł W magazynie

  NAVY to dualna czujka ruchu i stłuczenia szyby posiadająca dwa czujniki w jednej obudowie. Wyposażona w zaawansowaną dwutorową analizę dźwięku. Niewielkie rozmiary oraz prosta i estetyczna obudowa sprawiają, że nie ingeruje w wystrój pomieszczeń.

  121,77 zł
  W magazynie
 • 134,07 zł W magazynie

  Miniaturowa dualna czujka ruchu GREY. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach, np. w przeciągach czy w przypadku intensywnej konwekcji. Niewielkie rozmiary oraz prosta i estetyczna obudowa sprawiają, że nie ingeruje w wystrój pomieszczeń.

  134,07 zł
  W magazynie
 • 141,45 zł W magazynie

  Miniaturowa dualna czujka ruchu GREY Plus. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach, np. w przeciągach czy w przypadku intensywnej konwekcji. Dodatkowo posiada funkcję antymaskingu. Niewielkie rozmiary oraz prosta i estetyczna obudowa sprawiają, że nie ingeruje w wystrój pomieszczeń.

  141,45 zł
  W magazynie
 • 141,45 zł W magazynie

  Cyfrowa czujka dualna COBALT. Do wewnętrznych instalacji alarmowych. Idealna do wykrywania ruchu w pomieszczeniach, w których występują dość trudne warunki środowiskowe np. gwałtowne skoki temperatury czy przeciągi. Niezależnie analizują różne zjawiska fizyczne, są niewrażliwe na typowe zaburzenia. Gwarantują niezawodną pracę, a także skuteczną ochronę.

  141,45 zł
  W magazynie
 • 153,75 zł W magazynie

  Cyfrowa czujka ruchu COBALT Plus, dualna. Powszechnie stosowana w instalacjach alarmowych. Przeznaczona do wewnętrznych systemów alarmowych. Idealna do wykrywania ruchu w pomieszczeniach, w których występują dość trudne warunki środowiskowe np. gwałtowne skoki temperatury czy przeciągi. Gwarantują niezawodną pracę, a także skuteczną ochronę.

  153,75 zł
  W magazynie
 • 166,05 zł W magazynie

  Cyfrowa czujka ruchu COBALT Pro, dualna. Powszechnie stosowana w instalacjach alarmowych. Przeznaczona do wewnętrznych systemów alarmowych. Idealna do wykrywania ruchu w pomieszczeniach, w których występują dość trudne warunki środowiskowe np. gwałtowne skoki temperatury czy przeciągi. Gwarantują niezawodną pracę, a także skuteczną ochronę.

  166,05 zł
  W magazynie
 • 183,27 zł W magazynie

  Cyfrowa czujka ruchu SILVER, dualna. Powszechnie stosowana w instalacjach alarmowych. Wykazuje niezwykłą czułość czułością przy równocześnie wysokiej odporności na zakłócenia i fałszywe alarmy. Pozwala wykryć zamaskowanego intruza przed czujnikiem podczerwieni.

  183,27 zł
  W magazynie
 • 362,85 zł W magazynie

  OPAL to zewnętrzna dualna czujka ruchu, która doskonale nadaje się do zastosowania zarówno na zewnątrz chronionego budynku, jak i we wnętrzach, w których panują trudne lub specyficzne warunki środowiskowe (np. w halach, wiatach).

  362,85 zł
  W magazynie
 • 362,85 zł W magazynie

  OPAL to zwenętrzna dualna czujka ruchu, która doskonale nadaje się do astosowania zarówno na zewnątrz chronionego budynku, jak i we wnętrzach, w któych panują trudne lub specyficzne warunki środowiskowe (np. w halach, wiatach).

  362,85 zł
  W magazynie
 • 442,80 zł W magazynie

  OPAL Plus to zewnętrzna dualna czujka ruchu, która doskonale nadaje się do zastosowania zarówno na zewnątrz chronionego budynku, jak i we wnętrzach, w których panują trudne lub specyficzne warunki środowiskowe (np. w halach, wiatach).

  442,80 zł
  W magazynie
 • 442,80 zł W magazynie

  OPAL Plus to zewnętrzna dualna czujka ruchu, któa doskonale nadaje się do zastosowania zarówno na zewnątrz chronionego budynku, jak i we wnętrzach, w których panują trudne lub specyficzne warunki środowiskowe (np. w halach, wiatach).

  442,80 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów