Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Gotowe zestawy FullHD

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 • CX40 12V/24V
  CX40 12V/24V

  Nowoczesny sterowany mikroprocesorowo...

  367,28 zł -30% 524,68 zł

Gotowe zestawy FullHD Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 1 140,65 zł W magazynie

  Podstawowy zestaw do monitoringu przeznaczony do samodzielnego montażu - jakość obrazu FullHD z 2 kamerami. W zestawie kamery, rejestrator, okablowanie, zasilacz, dysk twardy. Zamontus system sam i zmniejsz koszty montażu. Bezpłatna pomoc telefoniczna podczas instalacji.

  1 140,65 zł
  W magazynie
 • 1 546,34 zł W magazynie

  Podstawowy zestaw do monitoringu przeznaczony do samodzielnego montażu - jakość obrazu FullHD z 4 kamerami. W zestawie kamery, rejestrator, okablowanie, zasilacz, dysk twardy. Zamontus system sam i zmniejsz koszty montażu. Bezpłatna pomoc telefoniczna podczas instalacji.

  1 546,34 zł
  W magazynie
 • 2 868,29 zł W magazynie

  Podstawowy zestaw do monitoringu przeznaczony do samodzielnego montażu - jakość obrazu FullHD z 8 kamerami. W zestawie kamery, rejestrator, okablowanie, zasilacz, dysk twardy. Zamontus system sam i zmniejsz koszty montażu. Bezpłatna pomoc telefoniczna podczas instalacji.

  2 868,29 zł
  W magazynie
 • 4 313,82 zł W magazynie

  Podstawowy zestaw do monitoringu przeznaczony do samodzielnego montażu - jakość obrazu FullHD z 12 kamerami. W zestawie kamery, rejestrator, okablowanie, zasilacz, dysk twardy. Zamontus system sam i zmniejsz koszty montażu. Bezpłatna pomoc telefoniczna podczas instalacji.

  4 313,82 zł
  W magazynie
 • 5 186,18 zł W magazynie

  Podstawowy zestaw do monitoringu przeznaczony do samodzielnego montażu - jakość obrazu FullHD z 16 kamerami. W zestawie kamery, rejestrator, okablowanie, zasilacz, dysk twardy. Zamontus system sam i zmniejsz koszty montażu. Bezpłatna pomoc telefoniczna podczas instalacji.

  5 186,18 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Zestawy monitoringu
Zestaw monitoringu IP
Zestaw monitoring CVI
Zestaw monitoringu zewnętrznego
Zestaw monitoringu WiFi
Monitoring zestaw i montaż

Zestawy monitoringu

Nasza firma oferuje gotowe zestawy monitoringu przeznaczone do samodzielnej instalacji. Oferujemy je w dwóch rodzajach standardowej 2 Megapiexele oraz kamer z podwyższoną rozdzielczością do 4 mega piexeli. W gotowym zestawie monitoringu zawarte są wszystkie potrzebne komponenty : kamery, rejestrator cyfrowy, dysk twardy, okablowanie, zasilacz 12V naścienny oraz wszelkiego rodzaju wtyczki do kamer i zasilania. Typowy zestaw monitoringu jest ustawiony fabrycznie i przygotowany do konfiguracji. Na życzenie klienta możemy zainstalować dysk w rejestratorze oraz przeprowadzić wstępną konfigurację systemu taka jak. Ustawienie daty i poprawnego czasu, włączenie detekcji ruchu na poszczególnych kamerach lub aktualizację oprogramowania do najnowszej wersji. Tą czynność w zależności od potrzeb może również przeprowadzić użytkownik samodzielnie logując sie na stronę producenta, wskazując odpowiedni model rejestratora cyfrowego i pobierając aktualizację rejestratora.

Zestaw monitoringu IP

Oferujemy również gotowe zestawy monitoring IP kompletowane na potrzeby klienta. Należy jednak zaznaczyć, że późniejsza konfiguracja systemu w technologii IP jest zdecydowanie trudniejsza niż klasycznej telewizji przemysłowej CVI. W monitoringu IP konfiguracja to nie tylko ustawienie samego rejestratora ale przede wszystkim indywidualnie każdej kamery. Należy przyznać jej adres IP, odpowiednie hasło oraz przypisać do rejestratora. W tym momęcie warto zwrócić uwagę, że zestawy monitoring IP oferują taką samą rozdzielczość jak tańsze konstrukcje oparte o rozwiązanie CVI. Również dostęp przez Internet jest taki sam w obydwu rozwiązaniach. Na ta chwile oferujemy zestawy IP tylko na zamówienie i dobrane indywidualnie dla klienta. Oczywiście świadczymy pełen wsparcie podczas instalacji dla użytkowników.

Zestaw monitoringu CVI

Systemy telewizji przemysłowej CVI to najbardziej powszechnie spotykane rozwiązanie. Cechuje się wysoką bezawaryjnością, łatwością konfiguracji oraz taką samą jakością obrazu i funkcjonalnością jak inne systemy. Zestawy monitoringu CVI dedykowane są dla użytkowników, którzy instalację decydują sie wykonać samodzielnie. Jest ona prosta i intuicyjna a nasza firma może na życzenie klienta prekonfigurować cały gotowy zestaw monitoringu tak aby instalacja sprowadzała się do rozłożenia okablowania, zarobienia wtyczek i włączenia zasilania. Również późniejsza eksploatacja i konserwacja zainstalowanego zestawu monitoringu jest zdecydowanie łatwiejsza a niżeli w systemach IP. To rozwiązanie polecamy dla wszystkich klientów, którzy chcą obniżyć koszty instalacja systemu i wykonać go samodzielnie. Oczywiście nasza firma świadczy pełne wsparcie telefoniczne dla zakupionych produktów oraz pomoc podczas instalacji.

Zestaw monitoringu zewnętrznego

Bez znaczenia jaki system wybierzemy czy wysokiej czy niskiej rozdzielczości czy będzie to IP czy CVI do wszystkich naszych zestawów oferujemy kamery nadające się do instalacji wewnątrz jak i na zewnątrz wyposażone w obudowy wandaloodporne. Kamery w obudowach kopułowych najlepiej nadają sie do zestawu monitoringu zewnętrznego ich konstrukcja sprawia, że ciężko jest na nie zarzucić np szmatę aby ją zasłonić a tym bardziej ciężej jest ją urwać poprzez zarzucenie szkunka czy łańcucha tak jak ma to miejsce w typowych kamerach na stopce. Również konstrukcja kopułowa sprawia, że są zdecydowanie bardziej odporne na rzucanie kamieniami lub na spadający śnieg z dachów, który bardzo często powoduje przestawienie tradycyjnej kamery w dół. Instalacja zestawów monitoring zewnętrznego gwarantuje również skuteczną ochronę elewacji i jest dedykowana szczególnie dla wspólnot mieszkaniowych.

Zestaw monitoringu WiFi

System bezprzewodowego przesyłania danych najlepiej sprawuje się w technologii IP. Wystarczy zastosować urządzenia WiFi tzn Acces Pointy zarówno przy rejestratorze jak i kamerach i transmisje bezprzewodową mamy rozwiązaną w dość tani sposób. Należy jednak pamiętać, że takie rozwiązanie jest dość trudne w konfiguracji a ponadto każde urządzenie WiFi jak i kamera potrzebuje oddzielnego zasilania. Niestety w takim przypadku ciężko jest mówić o zestawach monitoringu WiFi, że są one w pełni bezprzewodowe. Oczywiście, na życzenie klienta możemy zaprojektować i sprzedać taki system a nawet pomóc w instalacji. Należy mieć jednak na uwadze, że stopień trudności konfiguracji zestawu monitoringu WiFi jest bardzo wysoki i użytkownik bez fachowej wiedzy informatycznej może sobie z nim nie poradzić.

Monitoring zestaw i montaż

Jeżeli myślimy o systemach CVI to montaż ich jest wyjątkowo prosty. Każda kamera łączy sie bezpośrednio do rejestratora i zasilacza. Przy wstępnej konfiguracji w naszej firmie należy jedynie poprowadzić okablowanie do kamer, zarobić końcówki przewodów dostarczonymi wtyczkami. Wtyczki są przeznaczone do zarabiania bez specjalistycznych zagniatarek a jedynie z użyciem małego śrubokrętu oraz podłączyć kable zespolone do zasilacza. Jedyne co pozostaje to włączenie prądu. Z goła inaczej sprawa przedstawia się z montażem zestawu monitoring IP tutaj stopień konfiguracji jest zdecydowanie trudniejszy i bez specjalistycznej wiedzy informatycznej może być trudno przeprowadzić instalację do końca. Również zakończanie przewodów wtyczkami RJ45 nie może odbyć się bez specjalistycznej zagniatarki. Dlatego też nasza firma poleca do montażu monitoringu zestaw CVI, który działa równie dobrze, jest dostępny tak samo przez Internet jak systemy IP a instalacja jego jest wyjątkowo prosta.