Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Montaż monitoringu

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 • STP 6000TL-20
  STP 6000TL-20

  Produkt jest używany. Pracował prze...

  4 732,93 zł -51% 9 659,04 zł

Montaż monitoringu 

Podkategorie

 • Monitoring FullHD

  Nasza firma oferuje kompleksową usługę montażu telewizji przemysłowej wraz z potrzebnymi materiałami i komponentami. Usługa rozpoczyna się w fazie projektu i doboru odpowiedniego sprzętu i kamer poprzez instalacje i konfigurację na szkoleniu z obsługi systemu kończąc

 • Monitoring IP 4 MPIX

  Montaż monitoringu IP HD przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu technologi HD oraz FullHD możemy osiągnąć obraz o niespotykanej jakości i rozdzielczości umożliwiający przeczytanie numerów z tablic rejestracyjnych kilku samochodów.

 • Monitoring CVI 4 Mpix

Montaż monitoringu
Montaż monitoringu CVI
Montaż monitoringu IP
Monitoring o rozdzielczości FullHD 1080P 2 Megapixele
Monitoring o rozdzielczości 4 Megapixele
Czy kamery przemysłowe widzą nocą
Montaż monitoringu w Warszawie
Na jakim sprzęcie budujemy nasze systemy
Warunki gwarancji montażu

Montaż monitoringu

Nasza firma oferuje kompleksową instalację telewizji przemysłowej. W zakres usługi wchodzi kompletny sprzęt: rejestrator cyfrowy, kamery, zasilacze, okablowanie, dysk twardy oraz wszystkie akcesoria i wtyczki. Ponadto w usłudze zawarte są materiały montażowe takie jak koryta plastikowe, rurki PCV oraz inne materiały mogące być potrzebne podczas montażu. Poza montażem monitoringu oferujemy usługę konfiguracji routera lub po prostu podłączenie rejestratora do Internetu aby kamery były dostępne przez dedykowaną aplikację lub przez telefon komórkowy. Po ustaleniu lokalizacji kamer oraz rejestratora instalacje wykonujemy w terminie 2-3 dni dla 4 kamer lub analogicznie więcej dla większej ilości urządzeń.

Montaż monitoringu CVI

Instalacja telewizji przemysłowej w systemie CVI jest najprawdopodobniej najmniej awaryjnym, najtańszym i najlepszym pomysłem na wykonanie monitoringu. Do każdej kamery przemysłowej prowadzony jest indywidualny przewód z obrazem video oraz z zasilaniem 12V. Takie rozwiązanie gwarantuje prostotę obsługi i niską awaryjność. Również łatwość diagnozowania usterek nie zajmuje zbyt wiele czasu w odróżnieniu od innych systemów opartych na przesyle danych za pomocą protokołu TCP/IP. Komunikacja z kamera odbywa się po przewodzie video wiec nie ma potrzeby układania dodatkowego okablowania do sterowania urządzeniem. Również detekcja ruchu która realizowana jest na poziomie rejestratora działa szybko i bez zarzutu. Kabel wykorzystywany do podłączenia kamer do przewód koncentryczny 75 omowy ekranowany co zapewnia ostry i czysty obraz wolny od zakłóceń spowodowanych np interferencjami radiowymi lub magnetycznymi. System monitoringu zbudowany w technologii CVI tak jak inne rozwiązania zapewnia bezproblemową obsługę i konfigurację przez Internet oraz równie wysokie rozdzielczości.

Montaż monitoringu IP

Telewizja przemysłowa w systemie IP jest bardzo popularna z uwagi na fakt, że jako pierwsza oferowała rozdzielczość wyższą niż tradycyjne kamery analogowe. Dopiero po jakimś czasie zaczęły pojawiać się inne systemy takie jak CVI, AHD czy TVI. System kamer IP należy do jednych z najdroższych rozwiązań z uwagi na fakt, że każda kamera musi mieć wbudowany interfejs umożliwiający jej zarządzanie przez stronę WWW. Tak samo rejestrator cyfrowy musi być przystosowany do zarządzania takimi kamerami. Przewód stosowany do transmisji sygnału to tradycyjna skrętka komputerowa. W przypadku monitoringu IP zasada działania jest taka sama jak sieci komputerowej ponieważ każda kamera stanowi odrębne urządzenie pracujące niezależnie tak jak komputery w sieci. Również zasilanie do takiej kamery może być dostarczane w sposób tradycyjny dodatkowym okablowaniem 12V lub przez system PoE (Power Over Internet) tym samym przewodem komputerowym, którym przesyłany jest sygnał Video. Niestety stopień komplikacji i awaryjności tego typu systemów jest dość wysoki i wiele zależy od umiejętności instalatora oraz jakości zastosowanych elementów np. koncentratorów sieciowych oraz rejestratorów. Również ewentualna diagnostyka przez użytkownika jest bardzo trudna. Zaletą systemów monitoring IP jest dostępność kamer bardzo wysokiej rozdzielczości nawet 12 megapixeli, która na tą chwile nie jest dostępna dla innych systemów np CVI, TVI czy AHD. Zasada dostępu przez Internet jest taka jak w przypadku innych systemów monitoringu i bez problemu kamery można oglądać za pomocą telefonu komórkowego czy komputera z dedykowanym programem.

Monitoring o rozdzielczości FullHD 1080P 2 Megapixele

Rozdzielczość FullHD czyli 1900 pixeli na 1080 pixeli jest w Polsce niezwykle popularna. To typowa rozdzielczość jaką możemy zobaczyć oglądając kanały FullHD w telewizorze lub na monitorach komputerów i przekątnych 21 cali. Jest ona na tą chwile standardem wyświetlania obrazu na większości urządzeniach w tym także na telefonach komórkowych. Tendencja jednak jest jak zawsze wzrostowa i w niektórych miejscach również w telefonach komórkowych rozdzielczość FullHD wypierana jest przez wyższej jakości obrazy. Niska cena sprzętu i powszechna dostępność sprawiła, że większość nowoczesnych instalacji pracuje z kamerami dwu megapixelowymi. Rozdzielczość FullHD w zupełności wystarcza do monitoringu budynków, wspólnot mieszkaniowych biur czy nawet hal produkcyjnych. Sprawdza się w większości instalacji zewnętrznych i wewnętrznych. Rok 2018 prawdopodobnie będzie rokiem zmiany standardowej rozdzielczości FullHD na 4 Mpix czyli dwukrotnej wyższej aczkolwiek wiele zależy od instalatorów i ich oferty. Nasza firma już od jakiegoś czasu oferuje różne rozdzielczości i dobiera je w zależności od klienta.

Monitoring o rozdzielczości 4 Megapixele

Dwukrotnie podwyższona rozdzielczość względem technologii FullHD dedykowana jest wszędzie tam, gdzie wymagane jest duże pole widzenia i wysoka szczegółowość obiektów. Np. mogą to być parkingi gdzie widoczne musi być wiele tablic rejestracyjnych. Stacje benzynowe lub sklepy z drobnym i drogim towarem do którego klient ma bezpośredni dostęp. Rozdzielczość 4 Mpix nadaje się również do wszystkich innych zastosowań oferując niespotykaną jakość obrazu i możliwość powiększania video już po fakcie czyli oglądając nagrania. Cena instalacji monitoringu z kamerami o rozdzielczości 4 megapixele stale maleje i aktualnie jest wyższa względem FullHD o ok 20%. Ważmy aspektem jest potrzeba stosowania większych dysków twardych aby zachować taką samą długość archiwum. Ilość danych zapisywanych przez rejestrator jest po prostu dwukrotnie większa.

Czy kamery przemysłowe widzą nocą

Odpowiedz na powyższe pytanie zawsze jest twierdząca. Wszystkie nasze kamery bez problemu działają w całkowitych ciemnościach. Czasy kamer bez oświetlaczy podczerwieni dawno minęły i najprawdopodobniej już nie wrócą. Zasięg oświetlaczy podczerwieni w zależności od kamer kształtuje się na odległości między 20 a 60 metrów. Po zastosowaniu dodatkowego oświetlacza zasięg można zwiększyć nawet do 200 metrów.

Montaż monitoringu w Warszawie

Na terenie warszawy nasza firma świadczy bezpłatne wizje lokalne wraz z doborem kamer i przygotowaniem projektu. Posiadamy ponad 1000 wykonanych instalacji od roku 2008. Gwarantujemy szybki serwis gwarancyjny jak i szeroką gamę usług pogwarancyjnych wraz z modernizacją systemów na nowsze w atrakcyjnej cenie. Poza Warszawą tj. 50 km wzwyż doliczamy dodatkowo 1 zł za przejazd w obie strony a w przypadku montażu wielodniowego 150 zł netto za każdy dzień roboczy tytułem zakwaterowania instalatorów.

Na jakim sprzęcie budujemy nasze systemy

Większość naszych instalacji oparta jest o markowy sprzęt Dahua z gwarancją 3 letnią. Dahua to uznany producent urządzeń do monitoringu słynący z jakości wykonania oraz przetworników obrazu wysokiej jakości gwarantujący stabilny i czysty obraz nie tylko w dzień ale również w nocy.

Warunki gwarancji montażu

Każda instalacja telewizji przemysłowej objęta jest w naszej firmie standardowa gwarancją przez 24 miesiące w miejscu instalacji. Wyjątek stanowią indywidualne ustalenia i rozszerzenia gwarancyjnie zwykle w cenie 10% wartości instalacji za kolejny rok gwarancyjny. Wszystkie naprawy gwarancyjne realizowane są w terminie do 7 dni roboczych. Jest to jednak termin maksymalny a realnie staramy się aby klient otrzymał pomoc serwisową już w pierwszych 2 dniach roboczych.

Jako firma oferująca kompleksowe zaplecze urządzeń monitoringu zarówno cyfrowego, jak i analogowego oferujemy również usługę montażu sprzętu zakupionego nie tylko w naszym sklepie. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie jest ograniczony koniecznością zakupów wszystkich urządzeń w jednym miejscu.

Gotowe zestawy telewizji przemysłowej z usługą montażu posiadają wszelkie potrzebne materiały i komponenty niezbędne do prawidłowego wykonania instalacji. Każdy montaż monitoringu poprzedzony jest bezpłatną wizją lokalną, mającą na celu zaprojektowanie odpowiedniego i jak najbardziej funkcjonalnego systemu uwzględniając jego miejsce i warunki pracy. Usługa uwzględnia również konfigurację urządzeń oraz szkolenie z ich obsługi. Możliwa jest też konfiguracja urządzeń Klienta do poprawnej pracy systemu w internecie tzn monitoring przez internet.

Zapewniamy profesjonalną, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, służącą fachową poradą i pomocą techniczną. Nasza firma z powodzeniem wykonała wiele tego typu instalacji, o czym może świadczyć zadowolenie dotychczasowych klientów oraz wiele pozytywnych referencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno urządzeń tradycyjnych analogowych jak i nowoczqesnych kamer przemysłowych megapixelowych IP.