Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Montaż monitoringu

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Montaż monitoringu 

Podkategorie

  • Usługa montażu

    W naszej firmie można zamówić kompleksowy montaż monitoringu jak i samą usługę montażu kamer przemysłowych. Dzięki takim rozwiązaniu klient nie musi być skazany na zakup kamer w tej samej firmie w której nabywa akcesoria. Przed każdym montażem należy umówić sie na bezpłatną wizję lokalną.

  • Monitoring FullHD

    Nasza firma oferuje kompleksową usługę montażu telewizji przemysłowej wraz z potrzebnymi materiałami i komponentami. Usługa rozpoczyna się w fazie projektu i doboru odpowiedniego sprzętu i kamer poprzez instalacje i konfigurację na szkoleniu z obsługi systemu kończąc

  • Monitoring IP 4 MPIX

    Montaż monitoringu IP HD przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu technologi HD oraz FullHD możemy osiągnąć obraz o niespotykanej jakości i rozdzielczości umożliwiający przeczytanie numerów z tablic rejestracyjnych kilku samochodów.

Jako firma oferująca kompleksowe zaplecze urządzeń monitoringu zarówno cyfrowego, jak i analogowego oferujemy również usługę montażu sprzętu zakupionego nie tylko w naszym sklepie. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie jest ograniczony koniecznością zakupów wszystkich urządzeń w jednym miejscu.

Gotowe zestawy telewizji przemysłowej z usługą montażu posiadają wszelkie potrzebne materiały i komponenty niezbędne do prawidłowego wykonania instalacji. Każdy montaż monitoringu poprzedzony jest bezpłatną wizją lokalną, mającą na celu zaprojektowanie odpowiedniego i jak najbardziej funkcjonalnego systemu uwzględniając jego miejsce i warunki pracy. Usługa uwzględnia również konfigurację urządzeń oraz szkolenie z ich obsługi. Możliwa jest też konfiguracja urządzeń Klienta do poprawnej pracy systemu w internecie tzn monitoring przez internet.

Zapewniamy profesjonalną, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, służącą fachową poradą i pomocą techniczną. Nasza firma z powodzeniem wykonała wiele tego typu instalacji, o czym może świadczyć zadowolenie dotychczasowych klientów oraz wiele pozytywnych referencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno urządzeń tradycyjnych analogowych jak i nowoczqesnych kamer przemysłowych megapixelowych IP.