Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Piloty

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Piloty Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 35,67 zł W magazynie

  Pilot jednokanałowy do sterowników radiowych T-1 pozwala na sterowanie systemem, właczanie i wyłączanie czuwania, uruchamianie alarmu napędowego.

  35,67 zł
  W magazynie
 • 38,13 zł W magazynie

  Pilot dwukanałowy do sterowników radiowych T-2 pozwala na sterowanie systemem, właczanie i wyłączanie czuwania, uruchamianie alarmu napędowego.

  38,13 zł
  W magazynie
 • 38,13 zł W magazynie

  Pilot dwukanałowy do sterowników radiowych P-2 pozwala na sterowanie systemem, właczanie i wyłączanie czuwania, uruchamianie alarmu napędowego.

  38,13 zł
  W magazynie
 • 41,82 zł W magazynie

  Pilot czterokanałowy do sterowników radiowych T-4 pozwala na sterowanie systemem, właczanie i wyłączanie czuwania, uruchamianie alarmu napędowego.

  41,82 zł
  W magazynie
 • 41,82 zł W magazynie

  Pilot czterokanałowy do sterowników radiowych P-4 pozwala na sterowanie systemem, właczanie i wyłączanie czuwania, uruchamianie alarmu napędowego.

  41,82 zł
  W magazynie
 • 61,50 zł W magazynie

  Pilot zdalnego sterowania MPT-300 dedykowany dla systemu MICRA. Pozwala na sterowanie systemem, właczanie i wyłączanie czuwania, uruchamianie alarmu napędowego, czy sterowanie urządzeniami podłączonymi do systemu (np. bramą wjazdową). W zestawie pilot, 2 baterie CR2016, karabińczyk, instrukcja obsługi.

  61,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Prezentujemy szeroką gamę pilotów do systemów alarmowych.  Umożliwiają sterowanie systemem, włączanie/wyłączanie czuwania, uruchamianie alarmu napędowego, czy sterowanie urządzeniami podłączonymi do systemu np. bramą wjazdową.