Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Falowniki sieciowe

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Falowniki sieciowe 

Podkategorie

  • Falowniki SMA

    Falowniki sieciowe – ONGRID firmy SMA to najwyższej światowej jakości systemy fotowoltaiczne zmieniające energie słoneczną bezpośrednio w energię sieciową. Z uwagi na fakt, ze wszystkie inwertery produkowane są w Niemczech i posiadają wyjątkowo wysoką sprawność sięgającą nawet do 98% są często stosowane w instalacjach solarnych.

  • Falowniki Steca

    Falowniki sieciowe Niemieckiego producenta Steca przeznaczone są do produkcji energii elektrycznej pozyskanej z paneli słonecznych bezpośrednio do sieci elektrycznej. Producent zapewnia wysoką jakość przy stonkowo konkurencyjnej cenie oraz wysokiej wydajności. Inwertery ON-Grid Steca świetnie nadają się do budowy małych i średnich wielkości elektrowni słonecznych.

Falowniki sieciowe firm SMA i Steca przeznaczone są do budowy małych i średnich wielkości elektrowni słonecznych. Obydwie firmy gwarantują wysoką jakość produktu a co najważniejsze w pełni niemieckie wykonanie. Ma to zasadniczy wpływ na sprawność oraz trwałość urządzeń, która jest kluczowa przy długoterminowej stopie zwrotu.