Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Elektrownie słoneczne

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 • CX10 12V/24V
  CX10 12V/24V

  Mikroprocesorowy regulator ładowania...

  203,38 zł -30% 290,54 zł

Elektrownie słoneczne 

Podkategorie

 • Elektrownie słoneczne

  Gotowe zestawy elektrowni słonecznych przeznaczone do samodzielnego montażu. Systemy oparte o nowoczesne inwertery SMA niemieckiej produkcji. Systemy zapewniające najwyższą wydajność i sprawność.

 • Systemy montażowe

  Systemy montażowe firmy REMOR na każdego rodzaju pokrycia dachowe, zarówno na dachy płaskie, jak i skośne.

Gotowe zestawy elektrowni słonecznej opartej o niemieckie inwertery SMA i Steca. Systemy bez-akumulatorowe mające na celu zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

Elektrownia słoneczna dzięki konstrukcji instalacji przyłączonej do sieci i niewymagającej akumulatora jest najszybciej zwracającym się systemem fotowoltaicznym. Jej działanie polega na bieżącej produkcji prądu, który pokrywa część lub nawet całość zapotrzebowania na energię w danej chwili. W przypadku, gdy zużycie przekracza poziom produkcji, prąd pobierany jest z sieci. Efektem tego jest wolniej kręcący się licznik energii, a co za tym idzie, również niższe rachunki. W obecnej chwili możliwość odsprzedaży nadprodukowanego prądu, który przez nas niezużyty „płynie do sąsiada” jest znacznie utrudniona, ale według obietnic rządu niebawem w życie ma wejść ustawa regulująca ten problem i ułatwiająca cały proces dla każdego posiadacza przydomowej elektrowni słonecznej.

Każdy tego typu system składa się z paneli i inwertera lub kilku mikro-inwerterów. Jego główną cechą, zarówno pozytywną, jak i negatywną jest to, że nie posiada akumulatora. Znacząco obniża to koszty instalacji i użytkowania, ale uniemożliwia korzystanie z systemu w nocy. Mimo wszystko jest to system, który jako jedyny w chwili obecnej jest w stanie zwrócić nam koszty inwestycji, a z czasem zacząć na siebie zarabiać.

Wszystkie przygotowane przez nas zestawy przygotowane zostały w sposób umożliwiający prostą instalację, niewymagającą kwalifikacji w celu jego zmontowania oraz wyposażone we wszelkie potrzebne komponenty.