Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Monitoring

video

Montaż monitoringu


Płatności DotPay

Informacje

Promocje

 • CA10 12V
  CM 10A 12V

  Uniwersalny regulator Phocos CM 10A,...

  105,52 zł -6% 112,26 zł

Monitoring 

Podkategorie

 • Kamery przemysłowe HDCVI
  Oferujemy kamery przemysłowe HDCVI w najwyższej rozdzielczości FullHD 1080p. Dostępne modele posiadają wbudowany regulowany lub stało ogniskowy obiektyw oraz tradycyjną metalową obudowę lub wandaloodporną. Każda kamera wyposażona została w oświetlacz podczerwieni co gwarantuje pełną widoczność nawet w pełnych ciemnościach. Kamery pracują tylko w systemie HDCVI
 • Rejestratory HDCVI

  Nowoczesne rejestratory HDCVI umożliwiają nagrywanie obrazu z najwyższą możliwą rozdzielczością FullHD. Również w odróżnieniu od systemów IP bardzo dobrze sprawują się z detekcją ruchu, która w obecnych czasach wymagana jest dla każdego systemu monitoringu. Standardowo prawie wszystkie rejestratory HDCVI oferują nagrywanie jednego lub więcej toru audio.

 • Kamery IP
  Kamery IP są połączeniem komputera oraz kamery. Urządzenie to rejestruje oraz przesyła obraz na żywo przez sieć IP. Umożliwia uprawnionym do tego użtkownikom obserwację, na miejscu lub z oddalonego stanowiska na urządzeniu mobilnym. Podgląd, zarządzanie oraz zapisywanie materiału wizyjnego z kamery IP odbywa się za pośrednictwem sieci opartej na protokole IP. Kamery IP nie muszą być podłączone do komputera. Działąją niezaleznie, mogą być rozmieszczane w różnych miejscach w których znajduję się podłączenie do sieci IP.


 • Rejestratory IP
  Rejestrator IP jest urządzeniem znajdującym zastosowanie w cyfrowej telewizji przemysłowej (CCTV IP). Służą one do cyfrowego przetwarzania i kompensowania analogowych sygnałów wizyjnych, a także przesyłania ich przez sieć komputerową do rejestratora, serwera przechowującego nagrania lub urządzenia mobilnego (np. smartfon).
 • Dyski twarde

  Dyski twarde SATA III przeznaczone do montowania w rejestratorach cyfrowych. Na dyskach twardych zapisywany jest obraz video w postaci cyfrowej w formacie H.264. Od wielkości dysku i ilości kamer zależy długość przechowywanego archiwum Video.

 • Zasilacze 12V CCTV

  Zasilacze CCTV przeznaczone są do zasilania kamer przemysłowych. Urządzenia wyposażone w indywidualny bezpiecznik na każdą kamerę. Możliwoś regulacji napięcia. Zasilacze jedno i wielokanałowe firmy MPL i Wimark

 • Okablowanie

  Okablowanie BNC klasyczne oraz zintegrowane z zasilanie. Przewody UTP umożliwiające przesył sygnału video do 4 kamer za pomocą jednego okablowania.

 • Akcesoria CCTV

  W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego typu akcesoria potrzebne do montażu telewizji przemysłowej. Złączki, mikrofony, dyski twarde, itp. W ofercie posiadamy również narzędzia dla instalatora : mierniki, zagniatarki obcinacze kabli itp.

 • Atrapy kamer

  Wiernie odwzorowujące prawdzie urządzenia imitacje kamer przemysłowych. Oferujemy atrapy kopułowe, tubowe, klasyczna i kompaktowe. Z migającą diodą LED lub bez. Skuteczna alternatywa dla systemów m monitoringu.

 • Zasilacze awaryjne

  Zasilacze awaryjne, ActiveJet UPS przeznaczone do podtrzymywania napięcia w rejestratorach i kamerach przemysłowych.

 • Transmisja BNC-UTP

  Akcesoria przeznaczone do przesyłu sygnału Video za pomocą skrętki komputerowej. Dzięki wykorzystaniu tradycyjnego kabla sieciowego 4 parowego możliwe jest przesłanie do 4 sygnałów Video jednym kablem.

 • Technika montażowa
  Technika montażowa
 • Gotowe zestawy FullHD
 • Gotowe Zestawy 4 Mpix
Monitoring CCTV, czyli tzw. telewizja przemysłowa, to system przekazywania obrazu, rzadziej obrazu z dźwiękiem, z określonych pomieszczeń i punktów w zamkniętym systemie, w obrębie którego został wykonany montaż kamer. Dzięki rozwojowi technologicznemu jest obecnie jednym z najpowszechniejszych i najchętniej kupowanych zabezpieczeń przed wszelkiego rodzaju przestępczością i aktami wandalizmu. Sklepy, wspólnoty mieszkaniowe, hurtownie, właściciele przedsiębiorstw, a coraz częściej szkoły i przedszkola oraz inne placówki decydują się na zakup kamer w celu wyeliminowania kradzieży, oszustw, zniszczeń, a także ogólnej poprawy bezpieczeństwa. Również na ulicach, placach i w parkach miejskich możemy spotkać się z monitoringiem znacznie usprawniającym pracę policji w koniecznym przypadku bądź też działającym w formie ‘straszaka’ i redukującym poziom i częstotliwość popełnianych przestępstw, ze względu na świadomość rejestracji zdarzenia. Ogromną popularnością cieszy się również monitoring domu ze względu na zdecydowanie zmniejszone ryzyko włamania i kradzieży.

Monitoring możemy podzielić na dwa rodzaje: przemysłowy i cyfrowy. Kompletny zestaw składa się oczywiście z kamer, rejestratora i dysku twardego oraz zasilacza. Oba rodzaje różnią się przede wszystkim jakością obrazu. Monitoring IP oferuje niespotykaną dotąd i nieosiągalną dla zwykłych kamer ostrość w jakości HD i FullHD. Dzięki temu możliwe jest odczytanie tablic rejestracyjnych samochodów, rozpoznanie twarzy czy innych istotnych szczegółów nawet z dużej odległości. Niektóre z nich posiadają miejsce na instalację karty SD lub miniSD, co eliminuje potrzebę użycia rejestratora. Porównując zalety obu systemów, to właśnie wysoka skuteczność zachęca coraz większą grupę inwestorów i osób prywatnych do zakupu nowocześniejszego i bez wątpienia mniej awaryjnego systemu IP.

Na początku rozwoju kamery nie pracowały nocą, ponieważ nie miały takiej możliwości, rejestrując czarny obraz. Z biegiem czasu większość z nich została wyposażona w oświetlacze podczerwieni, co rozwiązało ten problem i z powodzeniem umożliwiło pracę w nocy. Technologia IR jest na tyle popularna i dostępna, że różnice w cenie między kamerami z oświetlaczem IR a bez niego nie są zbyt wysokie.

Istotną funkcją, a zarazem niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest monitoring przez Internet. Zarówno tradycyjna instalacja, jak i system IP umożliwia obsługę za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na Ziemi i o dowolnej porze. Jedyną przeszkodą w odbiorze obrazu może okazać się zbyt wolne łącze na płynną transmisję, szczególnie w przypadku kamer o dużych rozdzielczościach. W takich przypadkach należy ograniczyć ilość podglądanych w danym momencie kamer lub obniżyć ilość klatek na sekundę w przesyłanym obrazie.

test