Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Monitoring IP 4 MPIX

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Monitoring IP 4 MPIX Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 3 059,13 zł 4 370,19 zł -30%

  Kompletna instalacja monitoringu z 2 kamerami 4 Mega Pixele (2688×1520pix), sprzętem, materiałami montażowymi i usługą montażu. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona wizją lokalną.

  3 059,13 zł 4 370,19 zł -30%
  Obniżka!
 • 4 981,75 zł 7 116,78 zł -30%

  Kompletna instalacja monitoringu z 4 kamerami 4 Mega Pixele (2688×1520pix), sprzętem, materiałami montażowymi i usługą montażu. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona wizją lokalną.

  4 981,75 zł 7 116,78 zł -30%
  Obniżka!
 • 9 375,35 zł 13 393,35 zł -30%

  Kompletna instalacja monitoringu z 8 kamerami 4 Mega Pixele (2688×1520pix), sprzętem, materiałami montażowymi i usługą montażu. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona wizją lokalną.

  9 375,35 zł 13 393,35 zł -30%
  Obniżka!
 • 17 179,47 zł 24 542,10 zł -30%

  Kompletna instalacja monitoringu z 16 kamerami 4 Mega Pixele (2688×1520pix), sprzętem, materiałami montażowymi i usługą montażu. Wycena ma charakter informacyjny i powinna zostać potwierdzona wizją lokalną.

  17 179,47 zł 24 542,10 zł -30%
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Montaż monitoringu IP HD przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu technologi HD oraz FullHD możemy osiągnąć obraz o niespotykanej jakości i rozdzielczości umożliwiający przeczytanie numerów z tablic rejestracyjnych kilku samochodów.

Nasza firma oferuje zarówno kompleksową usługę montażu monitoringu IP, jak również samą usługę montażu kamer. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie jest skazany na zakup sprzętu w jednym miejscu. Usługa uwzględnia także konfiguracje urządzeń,  oraz kompleksowe szkolenie z ich obsługi.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiednie rozwiązanie w zależności od potrzeb i możliwości finansowych, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
Ponadto jesteśmy bezpośrednim importerem kamer dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najwyższą jakość w najniższej cenie dostępnej na rynku polskim.

Kamery w naszych zestawach oferują obraz najwyższej rozdzielczości, co pozwala na odczytywanie tablic rejestracyjnych, czy rozpoznawanie twarzy z dużego dystansu. Z uwagi na fakt, że jesteśmy bezpośrednim  importerem proponujemy najniższe dostępne ceny na rynku polskim.

Kamery IP  to niezależne urządzenia pracujące w sieci komputerowej.  Kamera rejestruje i przesyła obraz na żywo przez sieć IP, pozwalając na obserwację zarówno na miejscu jak i z oddalonego stanowiska. W zależności od modelu połączenie z siecią może być realizowane za pomocą przewodu sieciowego lub wbudowanego modułu Wi-Fi.  

Niewątpliwie ogromną zaleta jest fakt , że po skończonym montażu istnieje możliwość przeprowadzenia 3-dniowego testu i ewentualnego wprowadzenia zmian w istniejącej instalacji (regulacja kamer lewo-prawo, góra-dół oraz ostrość i przybliżenie).

Każdy montaż poprzedzony jest bezpłatna wizją lokalną. Podczas takiego spotkania dobieramy sprzęt (spełniający wszelkie stawiane wymagania), a także wyznaczamy trasy kablowe uwzględniając indywidualne wymagania obiektu. Na podstawie przygotowanej wizji lokalnej przygotowujemy szczegółową ofertę (z danymi technicznymi, zdjęciami, precyzyjnym opisem). Po akceptacji zostaje przygotowana umowa z załącznikami technicznymi. Następnie po  podpisaniu umowy monterzy przyjeżdżają na miejsce instalacji.

Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą instalatorów zatrudnionych na etacie z wieloletnim  doświadczeniem. Posiadamy  ubezpieczenie OC, tak wiec wszystkie nie przewidziane wypadki jakie mogą zdarzyć się podczas instalacji są ubezpieczone. Dysponujemy również szeroką gamą referencji potwierdzających nasz profesjonalizm i doświadczenie. Referencje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Nasz cennik uwzględnia wszystkie koszty instalacji systemu wraz z kamerami i potrzebnym sprzętem. Wybierając naszą firmę wiesz dokładnie ile zapłacisz za system monitoringu wraz z montażem.

Decydując się na nasze usługi wybierają Państwo wysoką jakość i tradycję. Od lat specjalizujemy się w instalacjach niskoprądowych. Korzystamy z  materiałów wysokiej jakości, co skutkuje bezawaryjną pracą przez lata. Dodatkowo klient otrzymuje 24-miesięczną gwarancję, z czasem reakcji na reklamację nie dłuższym niż 7 dni.