Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania  cookies w przeglądarce. close

Szukaj

Elektryka

Płatności DotPay

Informacje

Promocje

Elektryka 

Podkategorie

 • Zabezpieczenia PV...

  Zabezpieczenia DC przeznaczone do instalacji  w systemach elektrowni słonecznych. Zabezpieczają inwerter sieciowy przed wyładowaniami elektromagnetycznymi. Zalecamy 1 zabezpieczenie przepięciowe na 10 m przewodu DC.

 • Zabezpieczenia PV DC...
  Zabezpieczenia DC przeznaczone do instalacji  w systemach elektrowni słonecznych. Zabezpieczają inwerter sieciowy przed wyładowaniami elektromagnetycznymi. Zalecamy 1 zabezpieczenie przepięciowe na 10 m przewodu DC.
 • Rozłączniki DC
  Rozłączniki DC służą do włączania i wyłączania określony prądów roboczych po stronie DC instalacji fotowoltaicznej.
 • Zabezpieczenia AC
  Ograniczniki przepięć AC w systemach PV, stosowane są do ochrony elektrycznej przed przejściowymi przepięciami, ograniczają czas twania i częstotliwość prądu następczego. Ograniczniki przepięć ograniczają przepięcia i sprowadzają do ziemi prądy pochodzące od przepięć bezpośrednich oraz pośrednich.
 • Rozdzielnice
  Rozdzielnica elektryczna jest elementem instalacji elektrycznej zawierającym urządzenia i podzespoły, służące do: łączenia, przerywania oraz rozdziału obwodów elektrycznych z ich kombinacjami, urządzeniami sterowniczymi, ochronnymi, pomiarowymi oraz regulacyjnymi.
Niedawno poszerzyliśmy naszą ofertę o internetowy sklep elektryczny, który nieustannie staramy się wzbogacać o nowe rozwiązania i urządzenia, dzięki czemu możliwe jest kompleksowe zaopatrzenie się w komponenty niezbędne przy instalacji elektrycznej. Każda tego typu instalacja w budynku mieszkalnym składa się z układu zasilania niskiego napięcia, który obejmuje przyłącza i złącza kablowe, tablicę rozdzielczą, piony i linię zasilające, instalację odbiorczą oraz odpowiednią liczbę obwodów. Oprócz przewodów i kabli elektroenergetycznych, urządzeń zabezpieczających i przyrządów łączeniowych, zabezpieczających, ochronnych, sterujących i pomiarowych wraz z ich obudowami i konstrukcjami wsporczymi, instalacja elektryczna obejmuje również rezerwowe źródła energii elektrycznej, czyli akumulatory, urządzenia bezprzerwowego zasilania (UPS) oraz zespoły prądotwórcze z instalacjami przynależnymi do tych urządzeń.

Elektryka i wszelkie związane z nią instalację to dziedzina szczególnie wymagająca odpowiedniej wiedzy, przygotowania i wysokiej jakości urządzeń. Niezwykle ważne zachowanie bezpieczeństwa użytkowania to bezsprzeczny priorytet przy budowie systemów elektrycznych, dlatego warto zastanowić się nad zakupem sprawdzonych komponentów. Staramy się, aby nasza hurtownia elektryczna online zaopatrzona była we wszelkie urządzenia i akcesoria niezbędne do instalacji domowych, biurowych, jak i większych obiektów. W ofercie dostępne są m.in.:

- wyłączniki nadprądowe i różnicowoprądowe
- liczniki energii - styczniki i ochronniki
- czujniki ruchu zwykłe i mikrofalowe, zbliżeniowe i zmierzchowe
- programatory czasowe
- podzespoły itp.

Wybierając nasz sklep elektryczny online otrzymujecie Państwo gwarancję profesjonalnej pomocy i doradztwa technicznego, szerokiego asortymentu aparatury i akcesoriów elektrycznych, bieżąco zaopatrywanego w niezbędne urządzenia umożliwiające skompletowanie funkcjonalnej i przede wszystkim bezpiecznej instalacji, konkurencyjnych cen oraz szybkiej dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź przez e-mail.